Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Які МФО дають кредит без відсотків?

 1. Як взяти кредит без відсотків
 2. Умови кредиту під 0 відсотків
 3. На що звернути увагу під час оформлення позики без відсотків

Якщо людині знадобилися гроші в борг, то кредит без відсотків — те, що потрібно розглядати у першу чергу. Позичити у родичів виходить не завжди, керівництво може не дати згоди на видачу авансу, а під час звернення до МФО гроші надходять на картку вже через 15 хвилин.

Ба більше, існують такі варіанти, де за користування послугами позичальник не переплачує зайвого — такі МФО працюють без прихованих платежів та додаткових комісій. Отримайте кредит під 0 відсотків, аби витратити на свій розсуд.

Якщо ви шукаєте вирішення питання за запитом “кредит онлайн без відсотків Україна” у банку, то зверніть увагу на швидкість видачі. Однією з переваг МФО перед ними — саме вона. Якщо у вас немає часу на те, аби чекати до завтра, то краще оформити мікрокредит.

Як взяти кредит без відсотків

Для початку, обрати відповідне МФО. Якщо ви хочете отримати гроші швидко, то рекомендуємо SOS CREDIT. Наші клієнти беруть позики на місяць без відсотків для різних цілей:

 • оплата комунальних послуг;
 • оренда;
 • придбання квитків;
 • лікування;
 • навчання
 • ремонт автомобіля;
 • купівля;
 • будівництво тощо.

При придбанні того ж смартфона, наприклад, можна скористатися послугою розстрочки, але вона доступна не у кожному магазині. І ліки у розстрочку не придбаєш, як і квитки на поїзд, оренду таким чином не сплатиш. Це ще одне підтвердження того, що варто відразу оформляти мікрокредит.

Вони подають заявку онлайн за своїм гаджетом:

 • смартфон;
 • ноутбук;
 • ПК;
 • планшет.

Для цього потрібно зайти на сайт сервісу. Кожному клієнту відповідає особистий кабінет, у якому зберігаються його дані, поточні та минулі кредити.

Які МФО дають кредит без відсотків?

SOS CREDIT видає мікрокредити швидко, тому що ми задіяли у роботу BankID. Завдяки цьому ми за кілька секунд отримуємо необхідні дані — ПІБ, паспорт, ідентифікаційний код, електронну пошту і все інше.

Прискорить процес видачі безвідсоткового кредиту і наша скорингова система. Вона автоматично обробляє всю інформацію та ухвалює рішення щодо видачі.

Щоб повернути позику онлайн без відсотків, виберіть, як саме ви хочете це зробити.

1. На сайті — в особистому кабінеті або кнопка “Сплатити”.

2. Термінал.

3. Каса — банк або “Укрпошта”.

Якщо виникнуть питання під час погашення — звертайтеся до служби підтримки. Вона працює з 08:00 до 21:00 щодня.
Сам сервіс працює цілодобово. Завдяки цьому отримати гроші можна щойно в цьому виникла необхідність.

Умови кредиту під 0 відсотків

SOS CREDIT лояльно ставиться до клієнтів, які хочуть отримати додаткові гроші на місяць, і не висуває додаткових умов. Однак є обов’язкові і згідно з ними відбувається робота з клієнтами.

Вік 18-90 років. Ми не видаємо онлайн кредит під 0 відсотків позичальникам, молодшим за мінімально допустимий вік.
Документи Ми працюємо виключно з громадянами України, у яких є паспорт та ідентифікаційний код.
Довідка з місця роботи Непотрібна
Застава Непотрібна.
Сума  Наші перші та повторні кредити розраховані на суму до 15 000 гривень.
Спосіб отримання грошей Онлайн. Під час подання заявки клієнт вказує номер банківської картки, на яку ми переведемо йому його кредит онлайн без відсотків.
Термін До 30 днів.

Окремо варто сказати за кредитну історію. SOS CREDIT надає послуги клієнтам з низьким кредитним рейтингом. Головне, щоб ви повернули борг згідно з датою, що буде вказана у кредитному договорі.

Якщо ви розумієте, що не виходить зробити це вчасно, то за 3 дні (не раніше) до закінчення 2-го періоду кредитування потрібно оформити пролонгацію. Вона доступна на строк до 30 днів.

На що звернути увагу під час оформлення позики без відсотків

Наші клієнти обирають суму і термін кредитування так, щоб вони змогли погасити свої позики на місяць без відсотків. Якщо ви сумніваєтеся, чи встигнете зробити це за 7 днів, візьміть на 15 або краще відразу на 30.

На повторні мікропозики поширюються промокоди. При подачі заявки його потрібно ввести в спеціально відведене поле — на головній сторінці або в особистому кабінеті. З ним сума відсотків стане меншою відповідно до тієї знижки, що у вас є.

За законом отримати кредит онлайн на картку під 0 відсотків не можна. Якщо якась компанія буде заманювати вас казками про те, що можна взяти кредит під нуль — не вірте. SOS CREDIT ввів фактичний відсоток від 0,01%, за яким і відбувається надання послуг.

Це невисокий відсоток і при поверненні кредиту не накопичиться велика сума. Остаточний розрахунок ми не приховуємо від клієнтів — ви, подаючи заявку, завжди будете бачити його на кредитному калькуляторі. Крім цього, в особистому кабінеті доступна повна інформація за кредитом. Якщо взяти гроші в борг у знайомих, то ті можуть допомогти під певний відсоток, який у кінцевому результаті буде набагато більшим за наш — у 0,01%.

До кредиту в МФО потрібно ставитися так само серйозно, як і до банківського, щоб уникнути переплат. Якщо не виплатити його вчасно, то на нього буде накладено пеню. Є можливість — погасіть його передчасно.

SOS CREDIT допоможе впоратися з несподіваними витратами та покрити термінові потреби до 15 000 гривень. Звертайтеся до нас — у нас проста у користуванні система, розібратися в якій зможуть не тільки студенти, а й люди пенсійного віку. Ми працюємо для людей, спрощуючи їхнє життя і даруючи позитивні емоції.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

177 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит