Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Взяти кредит на картку ПриватБанку: як це зробити?

У повсякденному житті кожного з нас оточує мільйони спокус, протидіяти їм вкрай складно. Ще й банківські організації на кожному кроці пропонують привабливі умови при оформленні кредиток. І ось ви теж не встояли та вирішили оформити кредит на картку ПриватБанку. Запитайте себе “А що я знаю про кредитні картки? Чи немає тут “підводних каменів”?

З точки зору звичайної людини, кредитка – це зручний продукт, що дозволяє оперативно розраховуватися за придбані товарисплачувати комунальні послуги онлайн, позбавляє від необхідності носити з собою готівку. Навіть позапланові витрати не викликають шаленої паніки, оскільки банк пропонує майже 2 місяці пільгового періоду. Зупинімось на цьому питанні докладніше та з’ясуємо всі нюанси, що стосуються цієї теми.

Взяти кредит на картку ПриватБанку: як це зробити?

Кредит на картку ПриватБанку: все про пільговий період та принци його роботи

Фахівці з маркетингу, що працюють у банківських організаціях, не дарма їдять свій хліб. Регулярно вони винаходять усілякі програми, щоб залучити якомога більше клієнтів та найвигідніше продати банківські послуги. Пільговий період (або грейс-період) – ще одна хитрість, яка вдало підвищує інтерес потенційного позичальника до кредитки.

На жаль, чимало клієнтів не до кінця розуміють принцип роботи кредитної картки, як правильно прорахувати відсотки за користування грошима та коли їх потрібно повернути без нарахування зайвого. Візьмемо як приклад пільговий період тривалістю у 55 днів. Припустимо, 1 травня ви витратили 1 000 гривень банківських коштів, через 2 тижні – 14 травня вам знадобилося ще 2 000 гривень. Разом ви вже заборгували 3 000 гривень. Якщо ви встигнете погасити всю суму до 25 червня, то відсоток за користування кредитними грошима сплачувати не доведеться.

Щоб розрахувати часщо належить позичальникові для безкоштовного користування засобами банку, сама фінорганізація використовує наступний алгоритм. По кожній окремій операції встановлюється свій грейс-період і залежить він від дати її здійснення.

Перед тим як оформити кредит на картку ПриватБанку, уважно вивчить договір та уточніть усі незрозумілі та спірні моменти.

Взяти кредит на картку ПриватБанку: як це зробити?

Кредит на картку ПриватБанку – про що мовчать фінустанови?

Чимало людей так поспішають отримати заповітну кредитку, що зовсім забувають про негативні сторони цього продукту:

  1. Відсоток за зняття грошей у банкоматі. На зарплатні картки це правило не поширюється, а ось за зняття кредитних коштів доведеться сплатити не менш ніж 7% від суми.
  2. Комісія за обслуговування. Деякі тарифні пакети містять у собі платню за обслуговування, незалежно від того, чи користуєтеся ви послугою чи ні.
  3. Відсоток може бути нарахований з урахуванням пільгового періоду. Отже, ви користувалися кредитними грішми 55 днів і після закінчення грейс-періоду не встигли погасити заборгованість. Вважаєте, що відсотки почнуть нараховуватися з 56 дня? А ось і ні, готуйтеся до того, що з вас візьмуть відсоток за весь час користування грошима.

Що обрати: взяти кредит на картку ПриватБанку або оформити онлайн-займ?

Якщо вам негайно потрібні гроші, не ходіть по банках, зверніться до мікрофінансової компанії (МФО). Тут ви будете впевнені, що сплатите за реальну послугу, якою користуєтеся у цей момент – ніяких прихованих комісій за обслуговування. До речі, онлайн-кредит можна оформити на будь-яку картку, у тому числі й картку ПриватБанку – просто вкажіть це при заповненні заявки.

Кредит онлайн доступний у будь-який час доби на максимально вигідних умовах. Компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам дружбу та суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. А постійні позичальники можуть приєднатися до Програми Лояльності та гарантовано отримати персональну знижку на відсотки по кредиту. Відкриємо таємницю, її можна збільшити до -55% лише оформлюючи займи та повертаючи їх вчасно.

Пам’ятайте, незалежно від того, обираєте ви онлайн-займи або плануєте взяти кредит на картку ПриватБанку, сплачувати заборгованість слід вчасно!

 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1410 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит