Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Взяти кредит на картку ПриватБанку: як це зробити?

У повсякденному житті кожного з нас оточує мільйони спокус, протидіяти їм вкрай складно. Ще й банківські організації на кожному кроці пропонують привабливі умови при оформленні кредиток. І ось ви теж не встояли та вирішили оформити кредит на картку ПриватБанку. Запитайте себе “А що я знаю про кредитні картки? Чи немає тут “підводних каменів”?

З точки зору звичайної людини, кредитка – це зручний продукт, що дозволяє оперативно розраховуватися за придбані товарисплачувати комунальні послуги онлайн, позбавляє від необхідності носити з собою готівку. Навіть позапланові витрати не викликають шаленої паніки, оскільки банк пропонує майже 2 місяці пільгового періоду. Зупинімось на цьому питанні докладніше та з’ясуємо всі нюанси, що стосуються цієї теми.

Взяти кредит на картку ПриватБанку: як це зробити?

Кредит на картку ПриватБанку: все про пільговий період та принци його роботи

Фахівці з маркетингу, що працюють у банківських організаціях, не дарма їдять свій хліб. Регулярно вони винаходять усілякі програми, щоб залучити якомога більше клієнтів та найвигідніше продати банківські послуги. Пільговий період (або грейс-період) – ще одна хитрість, яка вдало підвищує інтерес потенційного позичальника до кредитки.

На жаль, чимало клієнтів не до кінця розуміють принцип роботи кредитної картки, як правильно прорахувати відсотки за користування грошима та коли їх потрібно повернути без нарахування зайвого. Візьмемо як приклад пільговий період тривалістю у 55 днів. Припустимо, 1 травня ви витратили 1 000 гривень банківських коштів, через 2 тижні – 14 травня вам знадобилося ще 2 000 гривень. Разом ви вже заборгували 3 000 гривень. Якщо ви встигнете погасити всю суму до 25 червня, то відсоток за користування кредитними грошима сплачувати не доведеться.

Щоб розрахувати часщо належить позичальникові для безкоштовного користування засобами банку, сама фінорганізація використовує наступний алгоритм. По кожній окремій операції встановлюється свій грейс-період і залежить він від дати її здійснення.

Перед тим як оформити кредит на картку ПриватБанку, уважно вивчить договір та уточніть усі незрозумілі та спірні моменти.

Взяти кредит на картку ПриватБанку: як це зробити?

Кредит на картку ПриватБанку – про що мовчать фінустанови?

Чимало людей так поспішають отримати заповітну кредитку, що зовсім забувають про негативні сторони цього продукту:

  1. Відсоток за зняття грошей у банкоматі. На зарплатні картки це правило не поширюється, а ось за зняття кредитних коштів доведеться сплатити не менш ніж 7% від суми.
  2. Комісія за обслуговування. Деякі тарифні пакети містять у собі платню за обслуговування, незалежно від того, чи користуєтеся ви послугою чи ні.
  3. Відсоток може бути нарахований з урахуванням пільгового періоду. Отже, ви користувалися кредитними грішми 55 днів і після закінчення грейс-періоду не встигли погасити заборгованість. Вважаєте, що відсотки почнуть нараховуватися з 56 дня? А ось і ні, готуйтеся до того, що з вас візьмуть відсоток за весь час користування грошима.

Що обрати: взяти кредит на картку ПриватБанку або оформити онлайн-займ?

Якщо вам негайно потрібні гроші, не ходіть по банках, зверніться до мікрофінансової компанії (МФО). Тут ви будете впевнені, що сплатите за реальну послугу, якою користуєтеся у цей момент – ніяких прихованих комісій за обслуговування. До речі, онлайн-кредит можна оформити на будь-яку картку, у тому числі й картку ПриватБанку – просто вкажіть це при заповненні заявки.

Кредит онлайн доступний у будь-який час доби на максимально вигідних умовах. Компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам дружбу та суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. А постійні позичальники можуть приєднатися до Програми Лояльності та гарантовано отримати персональну знижку на відсотки по кредиту. Відкриємо таємницю, її можна збільшити до -55% лише оформлюючи займи та повертаючи їх вчасно.

Пам’ятайте, незалежно від того, обираєте ви онлайн-займи або плануєте взяти кредит на картку ПриватБанку, сплачувати заборгованість слід вчасно!

 

 

 

722 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит