Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як діти можуть заощаджувати гроші: 10 суттєвих рекомендацій

  1. №1 Гроші заробляють і батьки мають допомогти дитині заробляти кишенькові
  2. №2 Є різниця між «я хочу» та «мені необхідно»
  3. №3 Люди заощаджують на щось і дитина може це робити для конкретної мети
  4. №4 Має бути конкретне місце, де дитина зберігатиме заощаджені гроші
  5. №5 Витрати слід контролювати
  6. №6 Розмови про гроші — це нормально та необхідно
  7. №7 Мають бути заохочення для мотивації заощаджувати
  8. №8 У відносинах із грошима також можуть траплятися помилки
  9. №9 Краще не витрачати все одразу, а розподіляти
  10. №10  Для дитини слід стати прикладом у питанні відносин із грошима

Людина дізнається про існування грошей змалечку, коли бачить як батьки обмінюють їх на інші товари. Тобто, це засіб для оплати, який також можна накопичувати та заощаджувати. Чим раніше дитина дізнається про те, як побудувати з грошима грамотні відносини, тим вдалішим буде її фінансове становище у дорослому житті. На наших офіційних сторінках у соцмережах — Instagram та Facebook ми публікували дописи щодо цієї теми. У ньому було 10 суттєвих рекомендацій, які тут — у блозі, ми пояснимо докладніше. 

Наголошуємо повторно, що розмовляти з дітьми як щодо грошей, так і на інші теми слід простою та зрозумілою для них мовою. Бажано це робити в ігровій формі, за допомогою історій, завдяки чому засвоєння будь-якої теми дітьми відбувається швидше.  

№1 Гроші заробляють і батьки мають допомогти дитині заробляти кишенькові

Звичайно, певну суму можна отримати просто у якості подарунка на день народження або під час іншого свята, але це поодинокі випадки. У всіх інших — батьки працюють і у якості винагороди за свою працю отримують певну суму грошей — зарплату, яку слід ретельно розподілити таким чином, аби вистачило до наступної. Якщо цього не зробити, то не вдасться сплатити обов’язкові рахунки та забезпечити родину всім необхідним. 

Ви можете давати дитині гроші за те, що вона виконує певну хатню роботу. Наприклад, долучається до прибирання. Ні для кого не секрет, що гроші, які ми заробляємо власною працею, цінуються нами більше і це вчить витрачати їх правильно. 

№2 Є різниця між «я хочу» та «мені необхідно»

Дитина має розуміти різницю у цих висловах. Їй слід знати, що є базові потреби — тобто, людина має десь жити, щось їсти, оплачувати комунальні рахунки, одягатися, лікуватися, навчатися. Це те, без чого вона не обійдеться — це їй необхідно. Все інше, за що вона може віддати гроші — другорядне, не є таким значущим, а відноситься до категорії індивідуальних бажань кожної людини. 

№3 Люди заощаджують на щось і дитина може це робити для конкретної мети

Недостатньо просто сказати дитині не витрачати дарма кошти, а зберігати їх. Вона має розуміти, що таким чином, гроші, які вона не витратить зараз, допоможуть їй придбати щось у майбутньому. 

Наприклад, ваша дитина хоче до розважального центру, де є батути, ігрові будиночки, басейн із кульками, машинки, тарзанки та все інше для активного проведення часу. Оберіть це з нею як мету, задля якої вона буде заощаджувати. Розкажіть їй про те, що проведення часу у розважальному центрі не є безкоштовним, як і напої , а також їжа там. Коли  вона заощадить достатньо коштів — для цього слід разом з нею виконати підрахунок бажаної суми, то ви відведете її до цього розважального центру. 

№4 Має бути конкретне місце, де дитина зберігатиме заощаджені гроші

Це також вагомий аспект. Слід пояснити важливість того, що заощаджені гроші мають знаходитися у надійному місці, а не просто лежати на столі. Якщо ваша дитина ще маленька, то можна придбати для цього скарбничку. Якщо ж вона старшого віку, то підійде банківський рахунок.  

№5 Витрати слід контролювати

Людина не може пам’ятати все і це нормально, тим паче, якщо це дитина. Проте краще фіксувати всі фінансові операції. Наприкінці кожного місяця можна підбивати підсумки щодо грошей, які дитині вдалося заощадити. 

Також можна аналізувати, чи всі витрати були корисними для неї. Дуже суворими у цьому питанні не слід бути, адже це дитина і вона тільки навчається вибудовувати відносини із грошима. 

Родина за обіднім столом

№6 Розмови про гроші — це нормально та необхідно

Якщо з дитиною не розмовляти на тему грошей, то самостійно їй буде складно опанувати фінансову грамотність. Так само як ви розмовляєте з нею про важливість навчання, не менш значним є поводження із грошима. Краще, аби вона опановувала цю навичку саме на прикладі батьків.

№ 7 Мають бути заохочення для мотивації заощаджувати

Мотивація, тим паче, у дітей може швидко зникати, тому її треба «підігрівати». Наприклад, домовтеся додати грошей для того, на що вона заощаджує, аби пришвидшити покупку бажаного. Також ви можете додати грошей до заощаджень дитини, якщо вона продовжуватиме це робити. Або можна придумати цікаву та корисну мету, на яку вона буде заощаджувати.

№8 У відносинах із грошима також можуть траплятися помилки

Помилки у поводженні із грошима трапляються у всіх і від них нікуди не подітися. Головне — робити висновки та навчатися на цих помилках. Не завжди треба перестраховувати дітей та втручатися, коли щось пішло не так. Коли помилка трапилася у поводженні з грошима, то необхідно обговорити це. 

Наприклад, ваша дитина тривалий час заощаджувала для конкретної мети, а потім взяла та витратила частину на щось інше, про що тепер шкодує. По-перше, дитині слід розповісти про те, що таке емоційні покупки та яка від них шкода. По-друге, якщо про покупку дитина дійсно шкодує, то можна запропонувати повернути придбане назад. По-третє, вона має розуміти, що витратившись сьогодні на таку емоційну покупку, більше грошей у неї не стане і доведеться заощаджувати довше. 

№9 Краще не витрачати все одразу, а розподіляти

Дитина має розуміти, що заробляти та заощаджувати гроші досить складно, а от витратити їх — взагалі, не питання. Тим паче, ми живемо тоді, коли для покупок навіть виходити з дому не знадобиться, адже все покупки можна здійснити по інтернету. Саме тому гуманніше заощаджувати гроші для конкретної мети та завжди мати трохи про запас на випадок екстреної ситуації. 

№10  Для дитини слід стати прикладом у питанні відносин із грошима

Найкраще, коли дитина навчається саме на прикладі батьків. Коли вона бачить, як вони ставляться до здійснення будь-яких покупок, як розподіляють гроші. Батьки мають розповідати дитині про свою роботу. Вона має бачити, що заощаджувавши, батьки змогли дозволити собі більше. Наприклад, зробити ремонт у квартирі, придбати нове авто або здійснити свою мрію.  

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1071 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит