Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Як підвищити низький кредитний рейтинг

  1. Що таке кредитний рейтинг
  2. Фактори, що впливають на кредитний рейтинг
  3. Критерії розрахунку кредитного рейтингу

Якщо людина намагається оформити кредит, але регулярно отримує відмову за своїми заявками, то як висновок: це відбувається через низький кредитний рейтинг. Відповідно кредитори не хочуть наражати себе на ризики.

Тому діяти потрібно так:

  1. дізнайтеся свою кредитну історію: чи немає у ній помилок. Надсилайте свій запит через БКІ. Перевіряйте її уважно, аби дати аналіз не тільки допущеним простроченням, але й наявності фактів підтвердження, що вони точно ваші. Більше того, банк міг допустити звичайну технічну помилку;
  2. оплата рахунків має відбуватися у встановлені терміни, без прострочення. Якщо так і робити, тоді у вас буде високий кредитний рейтинг. Якщо заборгованість є, то намагайтеся її виправити: сплатіть сьогодні ж, запитайте послугу реструктуризації, скористайтеся перекредитуванням в іншій фінансовій установі;
  3. якщо кредит був оформлений, його обов’язково необхідно погасити. Якщо тривалий час клієнт ухиляється від виконання своїх обов’язків перед банком, він потрапляє до чорного списку і кредитний рейтинг падає. Перед підписанням договору уважно прочитайте його, щоб потім не порушувати умови;
  4. вкладіть гроші в закриття боргів, ніж у хабарі стороннім особам, які «як би» можуть допомогти вам покращити кредитну історію. Тим більше, зробити це неможливо, тому ви зіштовхнетеся з аферистами, які заволодіють вашими грошима;
  5. намагайтеся оформити кредит на невелику суму. Якщо ви візьмете і виплатите його вчасно, це вже позитивно відобразиться на кредитному рейтингу. Подавайте заявку на таку суму, яку точно зможете повернути у зазначені терміни;
  6. борг потрібно реорганізувати. Якщо у вас кілька кредитних карток і за кожною з них є борг, то ви наближаєтеся до ліміту на кожній з них — так не повинно бути;
  7. якщо вам дзвонять з фінансової установи, то варто відповідати на дзвінки, а не кидати трубку або зовсім ігнорувати і скидати. Такі установи легко можуть надіслати звіт про те, що ви ухиляєтесь від спілкування з представниками і рейтинг стане ще нижчим.

Як підвищити низький кредитний рейтинг

Що таке кредитний рейтинг

Ним називають числову оцінку, що формується і змінюється відповідно до кредитної історії позичальника. Такий рейтинг дає оцінку поточної картини кредитної історії та оцінює можливість отримання кредиту за потреби у майбутньому.

Не варто плутати кредитний рейтинг із кредитною історією. Рейтинг є оцінкою, а історія — перелік як закритих, так і поточних кредитів і дати прострочених платежів.

Кредитний рейтинг може вплинути на відсотки. Якщо він у вас високий, то відсотки за кредитом нараховуватимуться нижче. Трапляється і так, що самі роботодавці за наймом роблять запит за кредитним рейтингом потенційного працівника. Робиться це з метою того, аби перевірити його відповідальність.

Фактори, що впливають на кредитний рейтинг

Причин зміни кредитного рейтингу насправді не так багато. Якщо позичальник виконує всі прописані зобов’язання перед фінансовою установою, то у гірший бік він не змінюватиметься і так навпаки.

Як підвищити низький кредитний рейтинг

Критерії розрахунку кредитного рейтингу

Розрахунок кредитного рейтингу відбувається відповідно до окремих формул і займаються цим працівники самого бюро. Як відомо, вони вміщують понад 10 параметрів. БКІ надає разову можливість отримати виписку кредитної історії безкоштовно. Якщо протягом року вам знадобиться виписка ще раз, тоді за це потрібно буде заплатити 50 грн.

Завдяки інформації, яку ви отримаєте, виходить заощадити час, аби даремно не відвідувати кредиторів і не подавати заявки. Для позичальників з високим рейтингом є своя вигода: вони отримують шанс на вигідніші умови кредитування.

Зверніть увагу, що вигідніше подати заявку до SOS CREDIT, адже ми надаємо послуги позичальникам, не звертаючи уваги на їхній кредитний рейтинг та історію. Крім того, серед наших клієнтів багато студентів, пенсіонерів, людей з неофіційним працевлаштуванням — ми допомагаємо різним категоріям громадян України. І це відбувається цілодобово, за низьким тарифом — від 0,01%, без зайвих документів, зайвих персональних даних, обробка заявки відбувається за скоринговою системою. Для того, аби отримати необхідну суму, вам потрібно лише перейти на наш сайт. На подання заявки у нових клієнтів потрібно до 20 хвилин часу, а для постійних це відбувається практично миттєво. Звертайтесь і вам нададуть фінансову допомогу оперативно та якісно!

422 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит