Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗ ПРОБЛЕМ НА КУПІВЛЮ ТЕХНІКИ?

Кредит без проблем – мрія будь-якої людини, яка планує взяти позику на придбання необхідної речі. Фахівці підрахували, що найбільше число кредитів припадає на купівлю нової побутової техніки та електроніки. Це зручно – більше немає необхідності тривалий час збирати потрібну суму для отримання бажаного. Трапляється, що техніка передчасно виходить з ладу і оформлення кредиту єдиний вихід з положення.

Для початку варто все ретельно обдумати і вирішити – чи потрібно отримувати позику. Пам’ятайте:

 • Варто оформляти кредит в тому випадку, якщо ця річ дійсно зараз необхідна.
 • Слід розрахувати свої фінансові можливості, щоб повернути кредитні зобов’язання вчасно.

Як отримати кредит без проблем на купівлю техніки?

Де отримати кредит без проблем?

Існує кілька варіантів, з яких кожен може вибрати найбільш оптимальний.

 • Кредитна картка – це зручний вихід з положення. Навіть якщо ви не плануєте оформляти позику, кредитку варто завести «про всяк випадок». Бажано зайнятися її отриманням заздалегідь, щоб вона завжди була під рукою. У будь-якій екстреній ситуації ви будете знати, що у вас є додаткові кошти. Зручність користування кредитною карткою полягає в тому, що нарахування відсотків почнеться тільки після першого розрахунку. Крім цього, банки пропонують пільговий період користування карткою, протягом якого відсотки не нараховуються. Єдиний недолік – якщо ви не постійний клієнт банку, ліміт на рахунку буде мінімальний.
 • Отримати кредит в банку готівкою. Якщо ви вже знаєте, яка сума потрібна для купівлі, можна зазирнути в одне з банківських відділень. Деякі з них пропонують кредит без проблем, якщо ви відразу надасте потрібні документи і є постійним клієнтом. Якщо потрібні гроші терміново, то це не дуже вдалий варіант, оскільки банки розглядають заявки не менше 3 днів.
 • Ломбарди. Крім документів, що засвідчують особу, та ідентифікаційного коду, потрібно надати цінну заставу. Деякі ломбарди приймають прикраси з дорогоцінних металів, цінні папери, хутряні вироби. Деякі приймають у заставу нерухомість і транспортні засоби. Ломбарди в більшості випадків пропонують короткострокові позики терміном до одного місяця.
 • Цільовий кредит в торговельній точці. Кредит без проблем на побутову техніку та електроніку пропонують багато великих супермаркети. Фахівці фінорганізацій перебувають на території магазину і тут же пропонують придбати в розстрочку будь-який товар. Не варто обманюватися запропонованим «безвідсотковим кредитом», оскільки ще належить додатково сплатити комісію за послуги банку і страховку.
 • Взяти в борг у приватної особи. Найчастіше до такого засобу прибігають люди з поганою кредитною історією або ті, у кого є кредитні зобов’язання в інших місцях. Перед тим як співпрацювати, ознайомтеся з ліцензією на право займатися подібною діяльністю. Приватний кредитор повинен мати спеціальний дозвіл, інакше ви ризикуєте залишитися без грошей.
 • Кредит в мікрофінансовій організації (МФО). Якщо вам потрібно оформити вигідний кредит без проблем в найкоротші терміни, зверніться в МФО. Сервіс SOS CREDIT пропонує новим клієнтам до 3 000 гривень на карту під 0,01% строком до 10 днів – відмінна можливість познайомитися з компанією. Постійні клієнти, які вже користувалися послугами сервісу, можуть претендувати на суму до 15 000 гривень.

Як отримати кредит без проблем на купівлю техніки?

Процедура отримання грошей максимально спрощена:

 1. Необхідно зареєструватися на сайті.
 2. Заповнити анкету та подати заявку.
 3. Дочекатися позитивного рішення.
 4. Отримати гроші на зазначену банківську картку.

Ви можете оформити кредит онлайн на строк від 1 до 30 днів – це найбільш зручний варіант, якщо терміново потрібні гроші на купівлю техніки. Вам не потрібно збирати пакет документів, їхати в установу і чекати у черзі, тривалий час спілкуватися з фахівцями, не потрібно надавати заставу і шукати поручителів.

Незалежно від того, який варіант ви оберете, важливо уважно читати умови договору і гасити позику вчасно. Якщо у вас не виходить в обумовлений термін закрити кредит, повідомте компанію – вам завжди підуть на зустріч і запропонують компромісне рішення.

 

240 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит