Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗ ПРОБЛЕМ НА КУПІВЛЮ ТЕХНІКИ?

Кредит без проблем – мрія будь-якої людини, яка планує взяти позику на придбання необхідної речі. Фахівці підрахували, що найбільше число кредитів припадає на купівлю нової побутової техніки та електроніки. Це зручно – більше немає необхідності тривалий час збирати потрібну суму для отримання бажаного. Трапляється, що техніка передчасно виходить з ладу і оформлення кредиту єдиний вихід з положення.

Для початку варто все ретельно обдумати і вирішити – чи потрібно отримувати позику. Пам’ятайте:

 • Варто оформляти кредит в тому випадку, якщо ця річ дійсно зараз необхідна.
 • Слід розрахувати свої фінансові можливості, щоб повернути кредитні зобов’язання вчасно.

Як отримати кредит без проблем на купівлю техніки?

Де отримати кредит без проблем?

Існує кілька варіантів, з яких кожен може вибрати найбільш оптимальний.

 • Кредитна картка – це зручний вихід з положення. Навіть якщо ви не плануєте оформляти позику, кредитку варто завести «про всяк випадок». Бажано зайнятися її отриманням заздалегідь, щоб вона завжди була під рукою. У будь-якій екстреній ситуації ви будете знати, що у вас є додаткові кошти. Зручність користування кредитною карткою полягає в тому, що нарахування відсотків почнеться тільки після першого розрахунку. Крім цього, банки пропонують пільговий період користування карткою, протягом якого відсотки не нараховуються. Єдиний недолік – якщо ви не постійний клієнт банку, ліміт на рахунку буде мінімальний.
 • Отримати кредит в банку готівкою. Якщо ви вже знаєте, яка сума потрібна для купівлі, можна зазирнути в одне з банківських відділень. Деякі з них пропонують кредит без проблем, якщо ви відразу надасте потрібні документи і є постійним клієнтом. Якщо потрібні гроші терміново, то це не дуже вдалий варіант, оскільки банки розглядають заявки не менше 3 днів.
 • Ломбарди. Крім документів, що засвідчують особу, та ідентифікаційного коду, потрібно надати цінну заставу. Деякі ломбарди приймають прикраси з дорогоцінних металів, цінні папери, хутряні вироби. Деякі приймають у заставу нерухомість і транспортні засоби. Ломбарди в більшості випадків пропонують короткострокові позики терміном до одного місяця.
 • Цільовий кредит в торговельній точці. Кредит без проблем на побутову техніку та електроніку пропонують багато великих супермаркети. Фахівці фінорганізацій перебувають на території магазину і тут же пропонують придбати в розстрочку будь-який товар. Не варто обманюватися запропонованим «безвідсотковим кредитом», оскільки ще належить додатково сплатити комісію за послуги банку і страховку.
 • Взяти в борг у приватної особи. Найчастіше до такого засобу прибігають люди з поганою кредитною історією або ті, у кого є кредитні зобов’язання в інших місцях. Перед тим як співпрацювати, ознайомтеся з ліцензією на право займатися подібною діяльністю. Приватний кредитор повинен мати спеціальний дозвіл, інакше ви ризикуєте залишитися без грошей.
 • Кредит в мікрофінансовій організації (МФО). Якщо вам потрібно оформити вигідний кредит без проблем в найкоротші терміни, зверніться в МФО. Сервіс SOS CREDIT пропонує новим клієнтам до 3 000 гривень на карту під 0,01% строком до 10 днів – відмінна можливість познайомитися з компанією. Постійні клієнти, які вже користувалися послугами сервісу, можуть претендувати на суму до 15 000 гривень.

Як отримати кредит без проблем на купівлю техніки?

Процедура отримання грошей максимально спрощена:

 1. Необхідно зареєструватися на сайті.
 2. Заповнити анкету та подати заявку.
 3. Дочекатися позитивного рішення.
 4. Отримати гроші на зазначену банківську картку.

Ви можете оформити кредит онлайн на строк від 1 до 30 днів – це найбільш зручний варіант, якщо терміново потрібні гроші на купівлю техніки. Вам не потрібно збирати пакет документів, їхати в установу і чекати у черзі, тривалий час спілкуватися з фахівцями, не потрібно надавати заставу і шукати поручителів.

Незалежно від того, який варіант ви оберете, важливо уважно читати умови договору і гасити позику вчасно. Якщо у вас не виходить в обумовлений термін закрити кредит, повідомте компанію – вам завжди підуть на зустріч і запропонують компромісне рішення.

 

857 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит