Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗ ПРОБЛЕМ НА КУПІВЛЮ ТЕХНІКИ?

Кредит без проблем – мрія будь-якої людини, яка планує взяти позику на придбання необхідної речі. Фахівці підрахували, що найбільше число кредитів припадає на купівлю нової побутової техніки та електроніки. Це зручно – більше немає необхідності тривалий час збирати потрібну суму для отримання бажаного. Трапляється, що техніка передчасно виходить з ладу і оформлення кредиту єдиний вихід з положення.

Для початку варто все ретельно обдумати і вирішити – чи потрібно отримувати позику. Пам’ятайте:

 • Варто оформляти кредит в тому випадку, якщо ця річ дійсно зараз необхідна.
 • Слід розрахувати свої фінансові можливості, щоб повернути кредитні зобов’язання вчасно.

Як отримати кредит без проблем на купівлю техніки?

Де отримати кредит без проблем?

Існує кілька варіантів, з яких кожен може вибрати найбільш оптимальний.

 • Кредитна картка – це зручний вихід з положення. Навіть якщо ви не плануєте оформляти позику, кредитку варто завести «про всяк випадок». Бажано зайнятися її отриманням заздалегідь, щоб вона завжди була під рукою. У будь-якій екстреній ситуації ви будете знати, що у вас є додаткові кошти. Зручність користування кредитною карткою полягає в тому, що нарахування відсотків почнеться тільки після першого розрахунку. Крім цього, банки пропонують пільговий період користування карткою, протягом якого відсотки не нараховуються. Єдиний недолік – якщо ви не постійний клієнт банку, ліміт на рахунку буде мінімальний.
 • Отримати кредит в банку готівкою. Якщо ви вже знаєте, яка сума потрібна для купівлі, можна зазирнути в одне з банківських відділень. Деякі з них пропонують кредит без проблем, якщо ви відразу надасте потрібні документи і є постійним клієнтом. Якщо потрібні гроші терміново, то це не дуже вдалий варіант, оскільки банки розглядають заявки не менше 3 днів.
 • Ломбарди. Крім документів, що засвідчують особу, та ідентифікаційного коду, потрібно надати цінну заставу. Деякі ломбарди приймають прикраси з дорогоцінних металів, цінні папери, хутряні вироби. Деякі приймають у заставу нерухомість і транспортні засоби. Ломбарди в більшості випадків пропонують короткострокові позики терміном до одного місяця.
 • Цільовий кредит в торговельній точці. Кредит без проблем на побутову техніку та електроніку пропонують багато великих супермаркети. Фахівці фінорганізацій перебувають на території магазину і тут же пропонують придбати в розстрочку будь-який товар. Не варто обманюватися запропонованим «безвідсотковим кредитом», оскільки ще належить додатково сплатити комісію за послуги банку і страховку.
 • Взяти в борг у приватної особи. Найчастіше до такого засобу прибігають люди з поганою кредитною історією або ті, у кого є кредитні зобов’язання в інших місцях. Перед тим як співпрацювати, ознайомтеся з ліцензією на право займатися подібною діяльністю. Приватний кредитор повинен мати спеціальний дозвіл, інакше ви ризикуєте залишитися без грошей.
 • Кредит в мікрофінансовій організації (МФО). Якщо вам потрібно оформити вигідний кредит без проблем в найкоротші терміни, зверніться в МФО. Сервіс SOS CREDIT пропонує новим клієнтам до 3 000 гривень на карту від 0,01% строком до 10 днів – відмінна можливість познайомитися з компанією. Постійні клієнти, які вже користувалися послугами сервісу, можуть претендувати на суму до 15 000 гривень.

Як отримати кредит без проблем на купівлю техніки?

Процедура отримання грошей максимально спрощена:

 1. Необхідно зареєструватися на сайті.
 2. Заповнити анкету та подати заявку.
 3. Дочекатися позитивного рішення.
 4. Отримати гроші на зазначену банківську картку.

Ви можете оформити кредит онлайн на строк від 1 до 30 днів – це найбільш зручний варіант, якщо терміново потрібні гроші на купівлю техніки. Вам не потрібно збирати пакет документів, їхати в установу і чекати у черзі, тривалий час спілкуватися з фахівцями, не потрібно надавати заставу і шукати поручителів.

Незалежно від того, який варіант ви оберете, важливо уважно читати умови договору і гасити позику вчасно. Якщо у вас не виходить в обумовлений термін закрити кредит, повідомте компанію – вам завжди підуть на зустріч і запропонують компромісне рішення.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1144 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит