Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Доступне житло для молоді

  1. Умови кредитування
  2. Головні вимоги до позичальників
  3. Головні пункти програми отримання квартири від держави
  4. Основні труднощі молодіжного кредитування
  5. Варіанти іпотеки з підтримкою держави

Найголовніше для молодих сімей – мати власне житло. Погодьтеся, що у ньому і жити приємно, ніж в орендованому. Тут ви можете зробити все за проектом, який до вподоби саме вам, і не потрібно щомісяця віддавати пристойну суму грошей “дядькові”. До того ж так вийшло, що оренда зараз не з дешевих. Наприклад, у столиці можна винайняти однокімнатну квартиру у новобудові від 12000 грн/місяць. І це без урахування комунальних послуг. Тому молодим сім’ям вигідніше оформити розстрочку, іпотеку або вдатися до іншого способу, щоб в’їхати саме до їхнього власного житла.

В Україні з 2014 року існує окрема програма молодіжного кредитування. За цей час вона профінансувала понад 2300 пільгових довгострокових кредитів, які були взяті на придбання або покупку житлоплощі. Загальна її сума сягнула 1 млрд грн.
Цього року її фінансування обмежили і отримати молодіжний кредит стало дуже складно.

Умови кредитування

Згідно з таким молодіжним кредитом на квартиру його можуть отримати молодята, вік яких обмежується — до 35 років. З цією метою їм необхідно стати в чергу, заявити про себе у Фонді, що спеціалізується на сприянні молодіжному житловому будівництву. До його обов’язків входить контроль та управління програмою молодіжного кредитування, створення списків таких сімей, пошук підрядників, аби у них можна було придбати житлоплощу.

Умови:

  1. кредитування можливе до 30 років;
  2. його сума дорівнює 50% від усієї вартості житлоплощі;
  3. відсоткове співвідношення – від 7%. Це за умови, що сім’я не має дітей. І сім’я звільняється від виплати відсотків, якщо у ній є діти;
  4. перший внесок буде – від 6%. Його вносить сім’я.

Головні вимоги до позичальників

Кредит на житло молоді надається лише у тому випадку, якщо їхній вік не перевищує 35 років. До того ж, їм потрібно бути у квартирній черзі у міській раді.

Частково компенсувати відсоткову ставку за кредитами, що видаються молодій сім’ї з метою придбання власної житлоплощі за міськбюджетом можуть ті сім’ї, які:

  1. де вік дружини та чоловіка — 35 років включно;
  2. вважаються неповними і в них мама або тато віком до 35 років включно, виховують при цьому дітей або одну дитину, що ще не досягла 18 років.

Хто має право на молодіжне кредитування:

  1. майстри спорту;
  2. матері, які виховують дитину чи кількох дітей без батька;
  3. багатодітні сім’ї;
  4. сім’ї, де є діти, які мають інвалідність;
  5. учасники ООС;
  6. учасники АТО;
  7. вчені.

Щомісяця Фонд, який контролює цю галузь та готує списки для надання кредиту, відстежує питання щодо погашення держкредиту. Такі дані передаються до департаменту фінполітики. Міськрада займається тим, що дає кредит на житло та веде контроль за тим, щаби вони надалі були повернуті. А Фонд встановлює забудовника, який продасть житлоплощу і на власний розсуд розподіляє яка саме сім’я і що отримає.

Як отримати молодіжний кредит на житло у 2021 році

Документи:

  1. заява;
  2. довідка, що підтверджує перебування на квартирному обліку;
  3. довідка, що підтверджує склад сім’ї;
  4. копія паспорта;
  5. копія ІПН;
  6. копія свідоцтва про укладання шлюбу;
  7. копія свідоцтва дитини (залежно від того, скільки їх у сім’ї);
  8. довідка про доходи;
  9. податкова декларація;
  10. договір поруки (за потреби);
  11. документи, що свідчать про переважне право на отримання житлоплощі перед іншими, хто є у цьому списку.

Головні пункти програми отримання квартири від держави

  1. Укладається окремий меморандум між трьома сторонами: Фондом, позичальником та банком. Таким чином, гарантується те, що вкладені кошти буде повернено. Термін на це 10 років.
  2. Головний розпорядник одержує гроші від фінансового управління. Робиться це, виходячи з рішення міськради щодо бюджету міської територіальної громади.
  3. Програма щороку затверджується. І тому враховується необхідність фінансування часткової компенсації відсоткової ставки, що відповідає меморандумам, що були підписані.
  4. Щоб визначити граничну суму кредиту, що надається на купівлю житла, потрібно помножити розрахункову вартість та нормативну площу.
  5. Для розрахунку нормативної вартості за основу береться 21 кв.м загальної території, яка належить одному члену сім’ї та 20 кв.м до неї на сім’ю.
  6. Щодо часткової компенсації, то її можна отримати виключно за одним кредитним договором;
  7. Часткова компенсація переглядається тоді, як у сім’ї були якісь зміни.

Основні труднощі молодіжного кредитування

Минулого року запит щодо фінансування для такого напрямку складав 1,5 млрд. для програми з молодіжного кредиту на житло. Однак у бюджеті на рік були суми набагато менші — 30 млн. Ось тільки запити на державну підтримку зросли у кілька десятків разів, ніж перевищили поточну пропозицію.

Як отримати молодіжний кредит на житло у 2021 році

Варіанти іпотеки з підтримкою держави

Поговоримо про іпотечне кредитування в Україні. Загалом отримання пільгового кредиту — процедура досить складна. І скористатися ним можуть далеко не всі охочі. Та й самі варіанти житла підійдуть під певні, а не кожен. Дається вона на 20 років — тобто на 240 місяців. Це максимальний термін, який ви собі можете дозволити. При цьому, кредитна ставка коштуватиме 7% річних.

У такий довгостроковий кредит можна оформити житлоплощу до 3-х років. Чогось певного тут немає: оформити можна як будинок, так і квартиру. Крім того, така іпотека в Україні поширена і на недобудовану житлоплощу. Вартість такого житла не може перевищувати 2,5 млн. грн., а максимальний допустимий кредит — 2 млн. грн.

Компанія SOS CREDIT готова допомагати молодим сім’ям – серед наших клієнтів багато таких. Крім того, що житло потрібно придбати, його потрібно ще облаштувати, а це теж коштує чималих фінансових витрат. Побутова техніка, меблі, сантехніка і це далеко не все, що знадобиться в будинку для того, щоб почуватися комфортно. Працюємо за вигідним тарифом – від 0,01%. Ми приймаємо заявки 24\7, надаємо послуги без прихованих комісій, не просимо поручителів і нічого не вимагаємо під заставу. Ми допоможемо зробити вашу нерухомість житлом мрії!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1163 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит