Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Доступне житло для молоді

 1. Умови кредитування
 2. Головні вимоги до позичальників
 3. Головні пункти програми отримання квартири від держави
 4. Основні труднощі молодіжного кредитування
 5. Варіанти іпотеки з підтримкою держави

Найголовніше для молодих сімей – мати власне житло. Погодьтеся, що у ньому і жити приємно, ніж в орендованому. Тут ви можете зробити все за проектом, який до вподоби саме вам, і не потрібно щомісяця віддавати пристойну суму грошей “дядькові”. До того ж так вийшло, що оренда зараз не з дешевих. Наприклад, у столиці можна винайняти однокімнатну квартиру у новобудові від 12000 грн/місяць. І це без урахування комунальних послуг. Тому молодим сім’ям вигідніше оформити розстрочку, іпотеку або вдатися до іншого способу, щоб в’їхати саме до їхнього власного житла.

В Україні з 2014 року існує окрема програма молодіжного кредитування. За цей час вона профінансувала понад 2300 пільгових довгострокових кредитів, які були взяті на придбання або покупку житлоплощі. Загальна її сума сягнула 1 млрд грн.
Цього року її фінансування обмежили і отримати молодіжний кредит стало дуже складно.

Умови кредитування

Згідно з таким молодіжним кредитом на квартиру його можуть отримати молодята, вік яких обмежується — до 35 років. З цією метою їм необхідно стати в чергу, заявити про себе у Фонді, що спеціалізується на сприянні молодіжному житловому будівництву. До його обов’язків входить контроль та управління програмою молодіжного кредитування, створення списків таких сімей, пошук підрядників, аби у них можна було придбати житлоплощу.

Умови:

 1. кредитування можливе до 30 років;
 2. його сума дорівнює 50% від усієї вартості житлоплощі;
 3. відсоткове співвідношення – від 7%. Це за умови, що сім’я не має дітей. І сім’я звільняється від виплати відсотків, якщо у ній є діти;
 4. перший внесок буде – від 6%. Його вносить сім’я.

Головні вимоги до позичальників

Кредит на житло молоді надається лише у тому випадку, якщо їхній вік не перевищує 35 років. До того ж, їм потрібно бути у квартирній черзі у міській раді.

Частково компенсувати відсоткову ставку за кредитами, що видаються молодій сім’ї з метою придбання власної житлоплощі за міськбюджетом можуть ті сім’ї, які:

 1. де вік дружини та чоловіка — 35 років включно;
 2. вважаються неповними і в них мама або тато віком до 35 років включно, виховують при цьому дітей або одну дитину, що ще не досягла 18 років.

Хто має право на молодіжне кредитування:

 1. майстри спорту;
 2. матері, які виховують дитину чи кількох дітей без батька;
 3. багатодітні сім’ї;
 4. сім’ї, де є діти, які мають інвалідність;
 5. учасники ООС;
 6. учасники АТО;
 7. вчені.

Щомісяця Фонд, який контролює цю галузь та готує списки для надання кредиту, відстежує питання щодо погашення держкредиту. Такі дані передаються до департаменту фінполітики. Міськрада займається тим, що дає кредит на житло та веде контроль за тим, щаби вони надалі були повернуті. А Фонд встановлює забудовника, який продасть житлоплощу і на власний розсуд розподіляє яка саме сім’я і що отримає.

Як отримати молодіжний кредит на житло у 2021 році

Документи:

 1. заява;
 2. довідка, що підтверджує перебування на квартирному обліку;
 3. довідка, що підтверджує склад сім’ї;
 4. копія паспорта;
 5. копія ІПН;
 6. копія свідоцтва про укладання шлюбу;
 7. копія свідоцтва дитини (залежно від того, скільки їх у сім’ї);
 8. довідка про доходи;
 9. податкова декларація;
 10. договір поруки (за потреби);
 11. документи, що свідчать про переважне право на отримання житлоплощі перед іншими, хто є у цьому списку.

Головні пункти програми отримання квартири від держави

 1. Укладається окремий меморандум між трьома сторонами: Фондом, позичальником та банком. Таким чином, гарантується те, що вкладені кошти буде повернено. Термін на це 10 років.
 2. Головний розпорядник одержує гроші від фінансового управління. Робиться це, виходячи з рішення міськради щодо бюджету міської територіальної громади.
 3. Програма щороку затверджується. І тому враховується необхідність фінансування часткової компенсації відсоткової ставки, що відповідає меморандумам, що були підписані.
 4. Щоб визначити граничну суму кредиту, що надається на купівлю житла, потрібно помножити розрахункову вартість та нормативну площу.
 5. Для розрахунку нормативної вартості за основу береться 21 кв.м загальної території, яка належить одному члену сім’ї та 20 кв.м до неї на сім’ю.
 6. Щодо часткової компенсації, то її можна отримати виключно за одним кредитним договором;
 7. Часткова компенсація переглядається тоді, як у сім’ї були якісь зміни.

Основні труднощі молодіжного кредитування

Минулого року запит щодо фінансування для такого напрямку складав 1,5 млрд. для програми з молодіжного кредиту на житло. Однак у бюджеті на рік були суми набагато менші — 30 млн. Ось тільки запити на державну підтримку зросли у кілька десятків разів, ніж перевищили поточну пропозицію.

Як отримати молодіжний кредит на житло у 2021 році

Варіанти іпотеки з підтримкою держави

Поговоримо про іпотечне кредитування в Україні. Загалом отримання пільгового кредиту — процедура досить складна. І скористатися ним можуть далеко не всі охочі. Та й самі варіанти житла підійдуть під певні, а не кожен. Дається вона на 20 років — тобто на 240 місяців. Це максимальний термін, який ви собі можете дозволити. При цьому, кредитна ставка коштуватиме 7% річних.

У такий довгостроковий кредит можна оформити житлоплощу до 3-х років. Чогось певного тут немає: оформити можна як будинок, так і квартиру. Крім того, така іпотека в Україні поширена і на недобудовану житлоплощу. Вартість такого житла не може перевищувати 2,5 млн. грн., а максимальний допустимий кредит — 2 млн. грн.

Компанія SOS CREDIT готова допомагати молодим сім’ям – серед наших клієнтів багато таких. Крім того, що житло потрібно придбати, його потрібно ще облаштувати, а це теж коштує чималих фінансових витрат. Побутова техніка, меблі, сантехніка і це далеко не все, що знадобиться в будинку для того, щоб почуватися комфортно. Працюємо за вигідним тарифом – від 0,01%. Не ведіться на безвідсотковий кредит, коли вам пропонують, адже за законом фінансові установи не можуть працювати за 0% ставкою. Ми приймаємо заявки 24\7, надаємо послуги без прихованих комісій, не просимо поручителів і нічого не вимагаємо під заставу. Ми допоможемо зробити вашу нерухомість житлом мрії!

274 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит