Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як взяти кредит, перебуваючи у чорному списку

  1. Що таке чорний список?
  2. Як взяти кредит, перебуваючи у чорному списку?
  3. Як поліпшити кредитну історію?

У фінансові установи подають заявки клієнти на кредит з чорним списком і ті, у кого кредитна історія не була зіпсована, але ставлення до них різне. Кредиторам надійніше надавати послуги тим, хто справно виконував умови договору, ніж тим, у кого були прострочення.

Крім цього, якщо у позичальника немає кредитної історії — він ніколи не звертався за фінансовими послугами, то це насторожує кредитора і викликає питання. Йому потрібно розуміти, що позичальник погасить кредит, а не уникатиме відповідальності та або запізнюватиметься з оплатою.

Що таке чорний список?

Це список тих громадян, які не виконували свої фінансові обов’язки — порушували порядок погашення, під умови яких підписалися спочатку у договорі з кредитором. Кредитна організація може мати свій чорний список клієнтів, з якими в майбутньому вона не співпрацюватиме — локальний. Це можуть бути проблемні клієнти, наприклад, у комунікації та інших проявах. Набагато складніше отримати кредит із чорним списком, якщо значитися в базі кредитних історій.

У 2023 році було зафіксовано 7 бюро кредитних історій, але факт функціонування зафіксовано лише у 4 з них.

Це:

1. Українське бюро кредитних історій.

2. Перше українське бюро кредитних історій.

3. Міжнародне бюро кредитних історій.

4. Українське кредитне бюро.

В УБКІ (Українське бюро кредитних історій), перевірки в якому відбуваються найчастіше, можна отримати не тільки виписку онлайн, а й письмову. Для цього громадянину потрібно подати заявку з інформацією для ідентифікації.

Це:

  1. ПІБ;
  2. дані паспорта;
  3. ідентифікаційний номер платника податків;
  4. адреса проживання;
  5. юридична адреса.

Такий лист передається суворо у руки одержувача і під його розпис.

Якщо громадянин не згоден з кредитною історією, то він має право її оскаржити, щоб надалі не отримувати відмови в кредитуванні. Для цього йому потрібно мати докази, що дані застарілі й не були оновлені або від початку неправдиві. Дані, що містяться в кредитній історії, надходять від самих кредиторів.

Якщо ви хочете отримати позику з чорним списком або просто цікавитеся корисною інформацією, то важливо знати причини, через які туди потрапляють.

ТОП-6:

  1. Незакриті кредити.
  2. Несплачені аліменти.
  3. Борги на кредитних картах.
  4. Недотримання терміну виплат.
  5. Спроби оформити кредит за чужими документами.
  6. Наявність кримінальних справ.

Як взяти кредит, перебуваючи у чорному списку?

Запит «термінова позика з чорним списком» поширений серед позичальників. Перш за все, дізнайтеся, чи значитеся ви ще в чорному списку. Якщо ви докладали зусиль, щоб поліпшити кредитну історію, то швидше за все, ваш рейтинг змінився. Інформація в бюро кредитних історій оновлюється протягом 3-х робочих днів з моменту дати кожного платежу.

Якщо вам знадобилися гроші знову, то тоді пропонуємо звернутися в наш сервіс. SOS CREDIT надає послуги швидко і надійно.

Важливо:

  • Паспорт та ідентифікаційний код платника податків. Ми видаємо мікропозики тільки громадянам України, які мають такі документи.
  • Банківська картка. Вказувати номер картки необхідно того, від чийого імені подається заявка.
  • Смартфон. Особистий Кабінет прив’язується під номер телефону позичальника.

Якщо спробувати звернутися в банк, то 99% ймовірність того, що з вами не укладуть договір через погану платоспроможність, а можна докласти зусиль, аби отримати мікропозику з чорним списком і закрити її.

Умови в нашому МФО

1. Видача кредитів строго з 18 років.
2.  Процентна ставка від 0,01% до 1%.
3.  Мінімальна сума від 500 гривень.
4.  Максимальна сума до 20000 гривень.
5.  Отримання грошей відбувається безготівковим розрахунком.
6. Термін споживчого кредиту 7-65 днів.
7. Продовжити договір можна за допомогою пролонгації на строк до 30 днів.
8. Подання заявки відбувається через інтернет на сайті.

Процедура отримання грошей:

  1. Для відправлення заявки підійде будь-який час доби. Оскільки надання послуг відбувається через інтернет, тобто це не банк, де потрібно з 09:00 до 18:00 встигнути все зробити. І не забувайте, що в банках є ще перерва на обід. На головній сторінці сайту SOS CREDIT є віконце кредитного калькулятора, де позичальник визначається з сумою і терміном. Там же він може побачити попередні умови, щоб розуміти, як саме виглядатиме кредит.
  2. Ви берете гроші в борг з чорним списком в одному з МФО або кредит до 20000 гривень у нас, необхідно зареєструвати Особистий Кабінет. Це віртуальний простір, де будуть знаходитися ваші дані, як позичальника SOS CREDIT. На це йде не так багато часу і, зареєструвавшись раз, більше в системі цього робити не треба.
  3. Щоб усунути можливість оформлення шахраями, клієнти проходять верифікацію банківських карток і перевірку за системою BankID. Для цього потрібна мінімальна залученість позичальника, адже ці процеси автоматичні.
  4. Перевірка кожної заявки проводиться не вручну працівником SOS CREDIT, а системою скорингу. Це значно економить час позичальника і так ми можемо прийняти ще більше заявок від охочих.
  5. Схваленим заявкам пропонується підписати договір електронним способом.
  6. Після прийняття підпису клієнт очікує на зарахування кредитування.

Повертайте гроші через сайт, адже це зручно і тоді SOS CREDIT отримає їх одразу. Для цього переходьте в Особистий Кабінет або натискайте кнопку «СПЛАТИТИ» і вносьте всі дані для цього.

Якщо не через сайт, то повернути гроші можна:

  • Терміналом.
  • Через будь-яке банківське відділення України.
  • Через Укрпошту.

Чоловік в окулярах перед ноутбуком

Як поліпшити кредитну історію?

Працювати над поліпшенням важливо, адже якщо вам знадобиться велика сума і ви звернетесь до банку, щоб взяти кредит із чорним списком, то він відмовить.

  • Поспілкуйтеся з представниками фінансової установи, де у вас є борг, щоб обговорити, як можна виправити становище.
  • Скористайтеся рефінансуванням.
  • Вносьте платежі, які можете, щоб показати, що ви не відмовляєтеся від зобов’язань і не ігноруєте їх.

Взяти кредит онлайн із чорним списком складно і важливо виправляти кі, але способи для цього існують. Якщо вам потрібні гроші без застави та сторонніх документів, крім паспорта та ІПН, подавайте заявку в SOS CREDIT. Гроші за 20 хвилин отримати можливо і ми доведемо це.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

220 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит