Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ЗАОЩАДИТИ ГРОШІ?

Коли кількість бажань і потреб більша ніж кількість грошей, які щомісяця надходять на ваш рахунок, фінансове питання постає гостро. І все б добре, заощадити там, правильно розставити пріоритети тут – і все стало на свої місця. Ех, якби ж!

Отже, у вас проблема. Велика. Серйозна. Ви активно хочете нову машину, (не важливо, пральну або автомобіль), а зарплата не те щоб не росте, вона затаїлася. Що ж робити і як бути в такій ситуації?

Як заощадити гроші

Перша думка, яка виникає у середньостатистичної людини – взяти в борг. Не важливо, звернутися до сусіда, подати заявку на кредит онлайн або здати в ломбард сережки улюбленої бабусі. Гроші на руках, дорога в магазин відкрита, залишилося тільки вибрати відповідну модель, оплатити товар на касі, замовити доставку. Бажання здійснилося, всі щасливі. Однак щастя триватиме зовсім недовго, до моменту повернення позичених коштів. На цьому етапі купівля машини в кредит онлайн здається і не такою вже гарною ідеєю, але що зроблено, те зроблено. Що маємо в сухому залишку? Розчарування, жаль і стандартну фразу “більше ніколи в житті”.

Як заощадити гроші?

Впізнаєте себе в цій сумній повісті? Тож не дивно, так поводиться переважна більшість українців. Як же розірвати це порочне коло і знайти краще рішення?

Вибір: привілей чи покарання?

Пам’ятайте анкети, які пропонують визначити ваші позитивні якості та розставити їх в порядку зростання? Не знаю як ви, а у нас це завжди викликало обурення. Ну як же можна вибрати між комунікабельністю і відповідальністю, якщо ти бог переговорів і Мері Поппінс в одній особі? Те ж саме з фінансовими пріоритетами.

Як заощадити гроші?

Грег МакКеон, психолог і автор книги “Есенціалізм. Шлях до простоти.”, впевнений, справа в надто великому виборі. За останній час мистецтво економії дійсно стало мистецтвом, на рівні з талантом художника або оперного співака. У світі, де кожен день з’являється нова послуга або продукт можна загубитися. Стає все тяжче визначитися, на що ж саме витратити свої гроші, навіть взяті в кредит онлайн.

Нам важко відрізнити важливе і другорядне. До того ж, чим частіше ми змушені робити вибір, тим більше страждає його якість. У психології такий феномен називається “втомою від прийняття рішень”.

Як заощадити гроші?

Ще один важливий фактор – соціальний тиск. Суспільство і зовнішні обставини тиснуть на нас і вимагають йти з ними в ногу. Самий просто приклад – гонка за гаджетами, в якій, як не намагайся, не перемогти. Ми перевантажені не тільки ринковими пропозиціями, але і думками знайомих.

Пам’ятаєте фразу, яку декларують на кожному розі роботодавці і великі корпорації? “Кожен може отримати все, що захоче” – якщо ще 20 років тому ці слова мотивували до дії, то на даний момент вони приносять більше шкоди, ніж користі. Ми розпиляємося, намагаємося заповнити і без того переповнене життя речами, технікою, навчальними курсами та іншою діяльністю, абсолютно забуваючи про пріоритети. В результаті залишаємося у розбитого корита з порожнім гаманцем, присмаком невдоволення і зовсім непотрібними покупками.

Розставляємо пріоритети

 

Як заощадити гроші?

  • Напишіть список своїх бажань. Це можуть бути покупки, події, різноманітні варіанти проведення часу, в загальному, все що завгодно.
  • Оцініть перелік. Подивіться на список і подумайте, який пункт ви б поставили на перше місце? Це повинно бути найважливіше, бажане і заплановане. Пронумеруйте наступні пункти за ступенем їх важливості.
  • Скоротіть список вдвічі. Так, саме це завдання здається нездійсненним більшості людей. Зробити це дійсно складно, але дуже важливо. Скорочення списку допоможе сфокусуватися на головному, що надалі вбереже вас від спонтанних витрат.
  • Задайтесь метою. Подивіться що залишилося в списку, поставте термін, за який плануєте встигнути зробити намічене. Важливий фактор – ціна. Вивчіть цінову політику й оберіть для себе найкращий варіант.

Як заощадити гроші?

Найголовніше, чітко слідувати наміченим планам і не звертати з дороги. Не відволікайтеся на сяючі вітрини, нав’язливу рекламу і розповіді знайомих про новий автомобіль, айфон або подорож до Єгипту (що швидше за все, придбано в кредит онлайн). Тепер ви знаєте, що важливо саме для вас і як економити гроші.

Кілька порад наостанок

Існує кілька психологічних трюків, які дадуть відповідь на одвічне питання: «Як економити гроші?». Деякі з них досить провокаційні, але чого не зробиш заради результату.

  1. Уявіть себе в старості. Додайте більше яскравих фарб: скільки заощаджень ви маєте, в якому будинку живете, скільки витрачаєте на покупки і як проводите свій вільний час. Як вам перспектива виходячи з нинішнього стану справ? Не подобається? У вас ще є час все виправити.
  2. Носіть в гаманці список цілей. Це навіть краще, ніж мотиваційні малюнки на холодильнику або стікери на робочому столі. Кожен раз, коли ви будете відкривати гаманець, ви зустрінетесь із суворою реальністю.
  3. Жуйте жуйку під час шопінгу. Торгові центри маніпулюють нашими відчуттями та змушують робити необдумані покупки. Жувальна гумка дозволить впоратися з магазинними запахами та додасть відчуття ситості.
  4. Переведіть цінник в години робочого дня. Наприклад, порахуйте, скільки часу вам доведеться провести на роботі, щоб купити нові джинси вартістю 1 000 гривень. Ну і як вам результат?
  5. Економія як виклик. Добре, що 21 століття несе нам блага цивілізації. Додатки SaveUp або SmartyPig перетворять нудний режим економії в своєрідний челендж. Змагайтеся з іншими користувачами програм в мистецтві накопичення.

Як заощадити гроші?

Підсумок

Як бачите, не існує ідеальної відповіді на питання: “Як економити гроші?”. Однак існує безліч технік, освоївши які, можна істотно знизити витрати і навіть накопичити, не беручи кредит онлайн. Задайтесь метою, і ви неодмінно навчитеся економити!

 

 

1179 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит