Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ І ЗАЛИШИТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН НА ЧОРНИЙ ДЕНЬ

Якщо про те, як взяти кредит онлайн розповідати не потрібно, то працевлаштування – це актуальне питання для багатьох українців. Отже, як знайти роботу і брати позики лише в разі крайньої потреби? Щоб з’ясувати це, знадобиться всього лише чесно відповісти на кілька запитань.

Як знайти роботу і залишити кредит онлайн на чорний день

Що ви вмієте?

Перед тим, як пуститися в усі тяжкі та розіслати резюме, яке ви готували для минулого місця роботи кілька років тому, подумайте, якими навичками ви володієте зараз. Звичайно ж освіта і досвід роботи грає ключову, але не основну роль в підборі персоналу. Задайте собі питання – що ви вмієте?

  1. Виділіть основні навички, якими ви володієте. Наприклад, для юриста цей список може виглядати наступним чином: робота з договорами, судова практика, ведення переговорів, складання претензій, позовів. Головне, зазначити важливі деталі.
  2. Вкажіть супутні професійні навички. Якщо звернутися до того ж прикладу, можна визначити, що хороший юрист повинен володіти аналітичними здібностями, вміти тримати себе на публіці, працювати з клієнтом, знати основні правові процедури. Також в цю категорію потрапляють такі навички як знання іноземних мов, спеціальних програм і так далі. Як бачите, все перераховане вище не менш важливо для професійного зростання.
  3. Розкажіть про особистісні якості. Саме цей параметр при інших рівних грає вирішальну роль. Комунікабельність, стресостійкість, пунктуальність, чи не конфліктність, цілеспрямованість: саме ті риси, які так цінують роботодавці.
  4. Згадайте про досягнення. Кожен керівник мріє знайти успішного і результативного співробітника. Природно, у такого претендента повинні бути персональні досягнення. Наприклад, “побудував роботу відділу логістики з нуля”, “навчив п’ять менеджерів”, “спростив документообіг компанії”. Якщо вам поки що нічим похвалитися, нічого страшного. Можливо, майбутнє місце роботи відкриє перед вами нові горизонти.

Тепер відповісти на питання: “Як знайти роботу?” стало набагато простіше. Залишилося визначити, які вимоги ви ставите перед роботодавцем?

Чого ви хочете?

У кожного з нас є певні побажання до майбутнього місця роботи. Хтось не мислить себе без комфортного робочого місця, хтось – без перспективи кар’єрного росту, а є і ті, хто не уявляє працевлаштування без високої заробітної плати та повного соціального пакету. А чого хочете саме ви?

Як знайти роботу і залишити кредит онлайн на чорний день

Фінансові очікування. Рекомендуємо відразу вирішити для себе грошове питання, адже саме гідна заробітна плата дозволить уникнути нав’язливих думок з розряду “де взяти грошей” в майбутньому. Як визначити, яку ж цифру вказати в резюме? Встановіть для себе мінімальний фінансовий поріг, на який ви згодні. Далі, вивчіть ситуацію на ринку. Візьміть середньозважене значення – це і буде сума вашої заробітної плати.

Кар’єрний ріст. Чого ви хочете від майбутнього місця роботи в перспективі? На яку вакансію претендуєте зараз і про що мрієте через рік? Можливо, вас влаштує посада менеджера, а, можливо, у вас зріють грандіозні плани очолити відділ із 10 підлеглих?

Соціальний пакет. Як знайти роботу і впевненість у завтрашньому дні одночасно? Так, це не просто, але можливо. Все більше роботодавців дотримуються КЗпП (Кодекс законів про працю), пропонують “білу заробітну плату”, медичне страхування, повноцінну відпустку.

Після того, як ви визначитеся з вищевказаними параметрами, можна приступати до завершального етапу: оформлення резюме. Тим більше, вся інформація для цього у вас вже є, залишилося тільки структурувати її.

Як знайти роботу і залишити кредит онлайн на чорний день

Як знайти роботу: складаємо резюме

Багато претендентів не приділяють складанню резюме достатньо уваги, а дарма. Резюме – справа тонка. Дотримуйтеся приблизною структури під час написання:

  • особиста інформація та контакти;
  • освіту і досвід роботи;
  • професійні навички.

Врахуйте, короткої інформації про навчальний заклад досить. Не забудьте вказати курси підвищення кваліфікації та інші навчальні програми, якщо ви закінчували такі. Ще один важливий момент – не варто описувати весь досвід роботи, який є в наявності. Роботодавця цікавлять 3-5 останніх місць, де ви працювали. Коротенько опишіть свої обов’язки та проекти, які супроводжували.

Обов’язково прикріпіть фотографію і супровідний лист. Найчастіше в ньому вказують, чому вас привабила дана вакансія і чому саме ви кращий кандидат на дану посаду.

В результаті у вас в руках готове резюме, залишилося тільки відправити його роботодавцеві.

 

954 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит