Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ І ЗАЛИШИТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН НА ЧОРНИЙ ДЕНЬ

Якщо про те, як взяти кредит онлайн розповідати не потрібно, то працевлаштування – це актуальне питання для багатьох українців. Отже, як знайти роботу і брати позики лише в разі крайньої потреби? Щоб з’ясувати це, знадобиться всього лише чесно відповісти на кілька запитань.

Як знайти роботу і залишити кредит онлайн на чорний день

Що ви вмієте?

Перед тим, як пуститися в усі тяжкі та розіслати резюме, яке ви готували для минулого місця роботи кілька років тому, подумайте, якими навичками ви володієте зараз. Звичайно ж освіта і досвід роботи грає ключову, але не основну роль в підборі персоналу. Задайте собі питання – що ви вмієте?

  1. Виділіть основні навички, якими ви володієте. Наприклад, для юриста цей список може виглядати наступним чином: робота з договорами, судова практика, ведення переговорів, складання претензій, позовів. Головне, зазначити важливі деталі.
  2. Вкажіть супутні професійні навички. Якщо звернутися до того ж прикладу, можна визначити, що хороший юрист повинен володіти аналітичними здібностями, вміти тримати себе на публіці, працювати з клієнтом, знати основні правові процедури. Також в цю категорію потрапляють такі навички як знання іноземних мов, спеціальних програм і так далі. Як бачите, все перераховане вище не менш важливо для професійного зростання.
  3. Розкажіть про особистісні якості. Саме цей параметр при інших рівних грає вирішальну роль. Комунікабельність, стресостійкість, пунктуальність, чи не конфліктність, цілеспрямованість: саме ті риси, які так цінують роботодавці.
  4. Згадайте про досягнення. Кожен керівник мріє знайти успішного і результативного співробітника. Природно, у такого претендента повинні бути персональні досягнення. Наприклад, “побудував роботу відділу логістики з нуля”, “навчив п’ять менеджерів”, “спростив документообіг компанії”. Якщо вам поки що нічим похвалитися, нічого страшного. Можливо, майбутнє місце роботи відкриє перед вами нові горизонти.

Тепер відповісти на питання: “Як знайти роботу?” стало набагато простіше. Залишилося визначити, які вимоги ви ставите перед роботодавцем?

Чого ви хочете?

У кожного з нас є певні побажання до майбутнього місця роботи. Хтось не мислить себе без комфортного робочого місця, хтось – без перспективи кар’єрного росту, а є і ті, хто не уявляє працевлаштування без високої заробітної плати та повного соціального пакету. А чого хочете саме ви?

Як знайти роботу і залишити кредит онлайн на чорний день

Фінансові очікування. Рекомендуємо відразу вирішити для себе грошове питання, адже саме гідна заробітна плата дозволить уникнути нав’язливих думок з розряду “де взяти грошей” в майбутньому. Як визначити, яку ж цифру вказати в резюме? Встановіть для себе мінімальний фінансовий поріг, на який ви згодні. Далі, вивчіть ситуацію на ринку. Візьміть середньозважене значення – це і буде сума вашої заробітної плати.

Кар’єрний ріст. Чого ви хочете від майбутнього місця роботи в перспективі? На яку вакансію претендуєте зараз і про що мрієте через рік? Можливо, вас влаштує посада менеджера, а, можливо, у вас зріють грандіозні плани очолити відділ із 10 підлеглих?

Соціальний пакет. Як знайти роботу і впевненість у завтрашньому дні одночасно? Так, це не просто, але можливо. Все більше роботодавців дотримуються КЗпП (Кодекс законів про працю), пропонують “білу заробітну плату”, медичне страхування, повноцінну відпустку.

Після того, як ви визначитеся з вищевказаними параметрами, можна приступати до завершального етапу: оформлення резюме. Тим більше, вся інформація для цього у вас вже є, залишилося тільки структурувати її.

Як знайти роботу і залишити кредит онлайн на чорний день

Як знайти роботу: складаємо резюме

Багато претендентів не приділяють складанню резюме достатньо уваги, а дарма. Резюме – справа тонка. Дотримуйтеся приблизною структури під час написання:

  • особиста інформація та контакти;
  • освіту і досвід роботи;
  • професійні навички.

Врахуйте, короткої інформації про навчальний заклад досить. Не забудьте вказати курси підвищення кваліфікації та інші навчальні програми, якщо ви закінчували такі. Ще один важливий момент – не варто описувати весь досвід роботи, який є в наявності. Роботодавця цікавлять 3-5 останніх місць, де ви працювали. Коротенько опишіть свої обов’язки та проекти, які супроводжували.

Обов’язково прикріпіть фотографію і супровідний лист. Найчастіше в ньому вказують, чому вас привабила дана вакансія і чому саме ви кращий кандидат на дану посаду.

В результаті у вас в руках готове резюме, залишилося тільки відправити його роботодавцеві.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1311 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит