Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Займ під 0 відсотків без відмови на картку: як отримати?

Сучасне кредитування відрізняється різноманітністю продуктів, що пропонують нам різні фінансові організації. Проте, чимало українців слово “кредит” асоціюють з чимось дорогим, недоступним й навіть підступним – все це пов’язано з низькою фінансовою грамотністю. Насправді готівковий кредит або займ на карту без відмови під 0% здатні ефективно розв’язати різні фінансові питання.

Як часто ви помічали, що пора оновити шпалери у кімнаті або купити пилосос, мріяли відвезти дитину на море, але одразу розуміли, що вільних коштів немає? Саме у таких випадках необхідний займ. Лишається тільки зрозуміти, коли саме потрібна готівка, а коли кредит онлайн на картку?

Займ під 0 відсотків без відмови на картку: як отримати?

У яких випадках займ під 0 відсотків без відмови на картку це вихід?

Якщо вам знадобилися готівкові кошти, слід звернутися до банку або ломбарду. Найчастіше, банки надають перевагу безготівковим операціям: ви йдете до магазину, обираєте потрібний товар та надаєте квитанцію менеджерові. Банк перераховує на рахунок магазину суму за вашу покупку, а ви вже розраховуєтеся з кредитором. Якщо ж мова йде про займ готівкою, тут вже діють інші умови:

  • підвищений відсоток;
  • обов’язкове оформлення страховки;
  • присутність поручителя.

Не забувайте, що вам обов’язково потрібно принести довідку про доходи. Остаточна сума займу буде залежати від рівня доходів, вашого кредитного рейтингу та багатьох інших факторів. Для прийняття рішення банку потрібно кілька днів. Самі розумієте, що таке кредитування не можна назвати швидким і підходить воно для великих покупок з довгостроковою виплатою. Займи на картку без відмови під 0% у цьому плані більш мобільні.

Інший варіант отримати готівку – звернутися до ломбарду. Тут процедура оформлення проходить простіше: потрібен паспорт та код, а також цінна застава. Сума до видачі буде прямо залежати від цінності вашого майна, що буде виконувати роль застави. Не забувайте про те, що ломбард ніколи не запропонує реальну ціну за річ, навіть якщо вона буде в ідеальному стані. На стадії оцінювання їй призначать певну вартість (набагато нижче, ніж ринкова) та запропонують не більше 60% від ціни. Документи та гарантії можуть істотно підвищити цінність побутової техніки.

Ломбарди охоче візьмуть ювелірні прикраси, лом з дорогоцінних металів, побутову техніку, електроніку. Тут ніколи не приймуть зброю, підробки під відомі бренди, спеціалізовану медичну техніку, застарілу електроніку. Перед тим як відправитися до ломбарду, попередньо продзвоніть та уточніть – чи візьмуть вашу річ як заставу. Може виявитися, що саме цю техніку не беруть або в обраному відділенні просто немає для неї місця.

Займ під 0 відсотків без відмови на картку: як отримати?

Коли потрібен займ на картку без відмови під 0 та де його оформити?

Якщо вам необхідна невеличка сума на кілька днів, немає сенсу йти до банку. Займи на карту без відмови під 0% допоможуть вам у цьому випадку. Наприклад, є можливість замовити дорогу річ із сайту зі знижкою -50%, оплата картою. Де брати гроші? Дзвонити друзям та просити перерахувати вам на картку суму. А якщо вже глибока ніч або у них немає вільних коштів? Кредит онлайн стане відмінним рішенням у подібній ситуації. Ви заходите на сайт, заповнюєте анкету, вказуєте потрібну суму та термін кредитування, чекаєте узгодження. Якщо заявку підтвердили, вам необхідно ознайомитися з договором, поставити електронний підпис та почекати зарахування грошей на картковий рахунок.

Чи зручно це? Звичайно, адже попросити грошей у мікрофінансової компанії (МФО) можна у будь-який час доби, оскільки більшість з них функціонує цілодобово. Погасити займ можна декількома доступними способами теж у будь-який час. Чим швидше ви повернете гроші, тим менша переплата.

Який же кредит зрештою обрати? На великі проекти краще позичати кошти у банку, а ось у ситуаціях, коли не вистачає грошей до зарплати, на подарунок, на свято займ під 0 відсотків без відмови на картку буде справжнім порятунком. Важливо пам’ятати про своєчасне повернення грошей й оформлювати ту суму, яку ви зможете погасити у повному обсязі.

896 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит