Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Займ від 0 відсотків без відмови на картку: як отримати?

Сучасне кредитування відрізняється різноманітністю продуктів, що пропонують нам різні фінансові організації. Проте, чимало українців слово “кредит” асоціюють з чимось дорогим, недоступним й навіть підступним – все це пов’язано з низькою фінансовою грамотністю. Насправді готівковий кредит або займ на карту без відмови від 0,01% здатні ефективно розв’язати різні фінансові питання.

Як часто ви помічали, що пора оновити шпалери у кімнаті або купити пилосос, мріяли відвезти дитину на море, але одразу розуміли, що вільних коштів немає? Саме у таких випадках необхідний займ. Лишається тільки зрозуміти, коли саме потрібна готівка, а коли кредит онлайн на картку?

Займ під 0 відсотків без відмови на картку: як отримати?

У яких випадках займ від 0,01 відсотків без відмови на картку це вихід?

Якщо вам знадобилися готівкові кошти, слід звернутися до банку або ломбарду. Найчастіше, банки надають перевагу безготівковим операціям: ви йдете до магазину, обираєте потрібний товар та надаєте квитанцію менеджерові. Банк перераховує на рахунок магазину суму за вашу покупку, а ви вже розраховуєтеся з кредитором. Якщо ж мова йде про займ готівкою, тут вже діють інші умови:

  • підвищений відсоток;
  • обов’язкове оформлення страховки;
  • присутність поручителя.

Не забувайте, що вам обов’язково потрібно принести довідку про доходи. Остаточна сума займу буде залежати від рівня доходів, вашого кредитного рейтингу та багатьох інших факторів. Для прийняття рішення банку потрібно кілька днів. Самі розумієте, що таке кредитування не можна назвати швидким і підходить воно для великих покупок з довгостроковою виплатою. Займи на картку без відмови від 0,01% у цьому плані більш мобільні.

Інший варіант отримати готівку – звернутися до ломбарду. Тут процедура оформлення проходить простіше: потрібен паспорт та код, а також цінна застава. Сума до видачі буде прямо залежати від цінності вашого майна, що буде виконувати роль застави. Не забувайте про те, що ломбард ніколи не запропонує реальну ціну за річ, навіть якщо вона буде в ідеальному стані. На стадії оцінювання їй призначать певну вартість (набагато нижче, ніж ринкова) та запропонують не більше 60% від ціни. Документи та гарантії можуть істотно підвищити цінність побутової техніки.

Ломбарди охоче візьмуть ювелірні прикраси, лом з дорогоцінних металів, побутову техніку, електроніку. Тут ніколи не приймуть зброю, підробки під відомі бренди, спеціалізовану медичну техніку, застарілу електроніку. Перед тим як відправитися до ломбарду, попередньо продзвоніть та уточніть – чи візьмуть вашу річ як заставу. Може виявитися, що саме цю техніку не беруть або в обраному відділенні просто немає для неї місця.

Займ під 0 відсотків без відмови на картку: як отримати?

Коли потрібен займ на картку без відмови від 0,01% та де його оформити?

Якщо вам необхідна невеличка сума на кілька днів, немає сенсу йти до банку. Займи на карту без відмови від 0,01% допоможуть вам у цьому випадку. Наприклад, є можливість замовити дорогу річ із сайту зі знижкою -50%, оплата картою. Де брати гроші? Дзвонити друзям та просити перерахувати вам на картку суму. А якщо вже глибока ніч або у них немає вільних коштів? Кредит онлайн стане відмінним рішенням у подібній ситуації. Ви заходите на сайт, заповнюєте анкету, вказуєте потрібну суму та термін кредитування, чекаєте узгодження. Якщо заявку підтвердили, вам необхідно ознайомитися з договором, поставити електронний підпис та почекати зарахування грошей на картковий рахунок.

Чи зручно це? Звичайно, адже попросити грошей у мікрофінансової компанії (МФО) можна у будь-який час доби, оскільки більшість з них функціонує цілодобово. Погасити займ можна декількома доступними способами теж у будь-який час. Чим швидше ви повернете гроші, тим менша переплата.

Який же кредит зрештою обрати? На великі проекти краще позичати кошти у банку, а ось у ситуаціях, коли не вистачає грошей до зарплати, на подарунок, на свято займ під 0 відсотків без відмови на картку буде справжнім порятунком. Важливо пам’ятати про своєчасне повернення грошей й оформлювати ту суму, яку ви зможете погасити у повному обсязі.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1183 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит