Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Чи можна отримати другий кредит, якщо перший ще не закрито?

Життя кожної людини насичено подіями, багато з яких складно передбачити. Деякі з них вимагають термінових грошових інвестицій, але інколи буває так, що вільні фінанси відсутні, коли вони так потрібні або ви вже у боргах. Чи можна отримати другий кредит у такому випадку? Як бути, якщо раптово знадобилися гроші, а старий займ ще не погашено?

Насправді, дозволяється одночасно мати не тільки два, а навіть більше відкритих кредитів. Законодавство не обмежує максимальну кількість займів. Важливо, щоб ваша платоспроможність дозволяла оформити декілька кредитів. Пам'ятайте, що у підсумку виплати по кредиту не повинні перевищувати 40% від вашого сукупного доходу, з урахуванням тих грошей, які надходять не тільки від офіційної заробітної плати, а й від здачі майна в оренду, депозитів та іншого. Якщо зарплатні не вистачає, можна залучити співпозичальників або поручителів.

Чи можна отримати другий кредит у банківській організації?

Якщо ви вже користувалися послугами будь-якого банку, то можете повторно звернутися до нього за допомогою. У цьому випадку важливу роль відіграє кількість займів, які були оформлені раніше, оскільки банк розглядає кредит як товар, а позичальник в цьому випадку - покупець. Другий кредит може бути видано на особливих умовах:

  • Невеличка сума. Оскільки банк ще не в повному обсязі повернув перший кредит, він не стане ризикувати.
  • Отримати новий кредит можна за умови, що ви своєчасно сплачували попередні. Якщо були прострочення, шанси отримати новий займ наближуються до нуля.
  • Велика ймовірність оформити нову позику, якщо кредити різних призначень (наприклад, іпотека і займ на авто, готівковий кредит і кредитна карта)

Відмовили в одному банку? Не варто довго розмірковувати на тему чи можна отримати другий кредит і на яких умовах, краще спробуйте звернутися в інше відділення. У цьому випадку ви можете оформити рефінансування кредиту (повторне надання грошей в борг для погашення раніше отриманого кредиту). Розумніше користуватися послугами невеличких банків, оскільки вони пред'являюють позичальнику менш серйозні вимоги, чим суттєво збільшують вірогідність отримання нової суми.

Для заощадження часу варто подати заявки у кілька фінустанов. Не потрібно подавати більше 3-4 заявок, оскільки усі запити відображаються на вашій кредитній історії, і можуть викликати недовіру кредитора.

Чи можна отримати другий кредит з використанням кредитної картки?

Кредитка - це зручний і затребуваний продукт, який можна оформити практично у будь-якому банку. Основна перевага - зручність користування. Навіть якщо у вас є кілька непогашених позик, ви у будь-який час маєте можливість оформити кредитну карту. Крім того, такі картки мають пільговий період, що дозволяє якийсь час використовувати позичкові кошти безкоштовно. Деякі банки самі пропонують оформити кредитну картку до вже існуючого займу.

Чи можна взяти другий кредит у мікрофінансовій організації?

Що робити, якщо банк відмовляється видавати другий кредит, поки не буде сплачено старий займ? Звернутися по допомогу у мікрофінансову організацію (МФО). Мікрофінансові компанії мають мінімальні вимоги, під які підходять практично усі позичальники. Кредит в МФО доступний людям з поганою кредитною історією, безробітним, студентам, пенсіонерам, позичальникам, які працюють неофіційно.

Оформлюючи кредит у МФО, вам не буде потрібна довідка про доходи, допомога поручителя або цінна застава. Сервіс швидких кредитів SOS CREDIT пропонує оформити кредит онлайн у будь-який зручний для вас час. Вам знадобляться:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний код.
  • Мобільний номер будь-якого оператора.
  • Банківська картка українського банку.

Подавайте заявку у зручний час і отримуйте потрібну суму на картку. Для нових клієнтів діє акція - кредит на суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%.

Чи можна взяти другий кредит? Звичайно, зверніться за допомогою у МФО і отримайте потрібну суму на найвигідніших умовах.

 

Отримати кредит