Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Чи можна отримати кредит за чужим паспортом і чим це загрожує?

Отримання займу - процедура, з якою знайома більшість українців. Нажаль, втрата або крадіжка паспорта теж можуть стати причиною оформлення кредиту. Займ буде оформлено на вас третіми особами і без вашої згоди. Чи можна отримати кредит за чужим паспортом? Так, можна, і багато хто з аферистів користується такою можливістю.

Відповідно до норм українського законодавства, оформлення займу з використанням чужих документів – це злочин. Подібні дії підпадають під статтю про шахрайство. Але багатьох недобросовісних громадян це не зупиняє, вони вдаються до різних хитрощів, щоб отримати потрібну суму, використовуючи нелегальні методи.

Як беруть кредит на чужий паспорт? 

Заздалегідь перевірити, чи не є ви власником незаконно оформленого кредиту, практично неможливо. Тільки коли вам почнуть надсилати повідомлення про наявність заборгованості, ви зрозумієте, що стали жертвою афериста. Щоб не потрапити у подібну ситуацію, слід знати, як отримати кредит за чужим паспортом.

Найчастіше, це підробка зовнішності. Отримавши бажане, позичальник намагається загримуватися так, щоб його зовнішність стала максимально схожою на справжнього власника. Найчастіше він намагається отримати гроші за чужими документами у невеличкій кредитній установі.

Чи можна взяти кредит за ксерокопією чужого паспорта? Звичайно. Чи реально вберегти себе й не стати здобиччю шахрая? Так, головне дотримуватись кількох нескладних правил:

  1. Не віддавайте свої документи незнайомим людям.
  2. Не дозволяйте без поважної причини знімати ксерокопії з вашого паспорта та робити з нього фото.
  3. Не залишайте свої речі та документи без нагляду.
  4. Виявивши крадіжку документів, одразу ж звертайтеся до правоохоронних органів. Так ваш паспорт отримає мітку «недійсний» і зловмисники не зможуть ним скористатися.
  5. Отримуєте листи про те, що у вас є заборгованість по кредиту? Уважно вивчіть інформацію про одержувача і, якщо вона на 100% не збігається з вашими особистими даними, зверніться до кредитної організації для прояснення ситуації.

Досвідчені шахраї знають, як взяти кредит на паспорт іншої людини, і в більшості випадків лишитися безкарним. Їхньою жертвою може стати кожен з нас. Деякі зловмисники можуть оформити кредит на вас, просто використовуючи якісний знімок потрібного паспорту.

Як беруть кредит на чужий паспорт і що робити, якщо це сталося?

Ми вже розібралися чи можна оформити кредит за чужим паспортом. Що робити, якщо це вже сталося з вами? Насамперед, не панікувати та з'ясувати усі подробиці справи. Можливо, це просто помилка у банківській програмі.

Якщо на вас дійсно оформили чужий займ, необхідно особисто відвідати кредитну установу:

  • Попросіть договір кредитування та скрупульозно його вивчіть.
  • Зверніться до керівництва й попросіть прояснити ситуацію.
  • Якщо керівництво відмовиться співпрацювати, намагайтеся привернути до цієї справи якомога більше людей, у тому числі за допомогою ЗМІ.

Обираючи фінкомпанію для співпраці, віддайте перевагу перевіреним організаціям. Щоб оформити кредит онлайн, не потрібно йти до відділення. Заявку можна подати у будь-який зручний час віддалено.

Ви вже знаєте, як отримати кредит на паспорт іншої людини і засоби як вберегтися від цього. Будьте уважні та працюйте тільки з перевіреними партнерами.

Отримати кредит