Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Хто може взяти кредит на себе?

Українці все частіше й частіше беруть у борг – це факт. Чимало позичальників не встигає сплачувати зобов’язання вчасно та псують собі кредитну історію (КІ), тому їм необхідний той, хто може взяти кредит на себе. Відомо, що банки дуже не люблять позичальників з поганою КІ, безробітних або неофіційно працевлаштованих. Крім того, вони не схильні видавати гроші пенсіонерам, студентам, молодим сім’ям та людям із судимістю. У “чорний список” автоматично потрапляють ті, хто у минулому вже мав проблеми з поверненням займу та своєчасним погашенням.

Іншими словами, отримати кошти від банку можуть тільки люди з бездоганною КІ, гарною заробітною платнею (офіційною!) та своєчасно сплаченими попередніми зобов’язаннями. Саме такі позичальники часто дають оголошення: “Візьму кредит на себе”. Для чого потрібна ця послуга, хто нею користується, чи немає тут “підводних каменів”?

Хто може взяти кредит на себе?

Візьму кредит на себе: чи варто довіряти?

Якщо у вас є можливість самотужки оформити займ, не нехтуйте цим. Банк може піти назустріч, якщо за вами були невеличкі “грішки”. Але у цьому випадку доведеться надати заставу або документи від поручителя.

Робота з людиною, готовою оформити на себе ваш кредит, будується за такою схемою:

  1. Ви знаходите того, хто може взяти кредит на себе. Оголошення схожого характеру можна знайти у друкованих виданнях, на дошках оголошень і навіть на спеціалізованих порталах.
  2. Укладаєте з ним договір, у якому будуть обумовлені всі нюанси вашої спільної роботи.
  3. Далі позичальник йде до банку, подає заявку, отримує займ та передає отримані кошти замовнику. Відсоток виконавцю виплачується вже після отримання всієї суми.
  4. Після цього замовник вносить щомісячні платежі по кредиту та стежить за тим, щоб не було прострочки. Якщо ж ви відмовляєтеся виконувати свої зобов’язання або маєте прострочки, справжній позичальник має право звернутися до суду.

Чим загрожує рішення взяти кредит на себе?

Розгляньмо інший бік цього питання. Наприклад, ви добросовістний позичальник з позитивною КІ та високим рейтингом, вирішили: “Візьму кредит на себе за винагороду”. Чим може загрожувати ця операція?

Перекладаючи на себе кредитні зобов’язання іншої людини, не варто повністю покладатися на морально-етичні якості замовника. Навіть якщо ви максимально перестрахували себе від усіляких ризиків, ситуація може обернутися вкрай неприємно:

  • Оформлення кредиту на себе означає його подальшу виплату, та контроль за належним погашенням. Вам необхідно берегти свою КІ від прострочок та штрафів.
  • Є ризик, що замовник припинить погашення займу після кількох успішних операцій.
  • Оскільки ви надаєте банкові свої особисті дані, претензії до виплат будуть виключно до вас.
  • Банк має право подати на вас до суду за несплату кредиту.

Як бачите, це досить ризикована ідея. Ви ще хочете бути тим, хто візьме кредит на себе?

Хто може взяти кредит на себе?

Шукати посередника або оформити мікрозайм?

Навіщо ризикувати та шукати посередників для оформлення займу, якщо можна отримати гроші у мікрофінансовій компанії (МФО)? Тут може отримати кошти будь-який повнолітній українець – студент, пенсіонер, позичальник із зіпсованою КІ, людина, що працює неофіційно або безробітний. У кожного з нас трапляються складні періоди у житті, коли терміново необхідна грошова підтримка.

Компанія SOS CREDIT пропонує оформити ваш перший кредит онлайн на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під -50%. Просто спробуйте співпрацю з МФО, і ви зрозумієте, що більше не потрібно шукати того, хто візьме кредит на себе, ризикувати та сплачувати чужій людині винагороду за її послуги. Співпрацюючи з SOS CREDIT на постійній основі, ви отримуєте не тільки гроші у будь-який час доби, а й можливість заощадити на відсотках по кредиту. Приєднуйтесь до Програми Лояльності та збільшіть власну знижку до -65%.

Не ризикуйте та не шукайте того, хто говорить: “Візьму кредит на себе”. Співпрацюйте з надійними компаніями, отримуйте гроші на картку та не переплачуйте посередникам.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2054 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит