Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Миттєвий кредит онлайн - основні переваги

Інтернет-технології зайняли особливе місце в нашому житті. Не оминули вони і сферу кредитування, тому миттєвий кредит онлайн - це неймовірно популярна послуга серед українців. Людям часто не вистачає певної суми для придбання бажаної речі і в цьому випадку на допомогу приходить займ. З розвитком технологій процедура оформлення кредиту істотно спростилася.

Миттєвий кредит сьогодні доступний практично кожному українцеві. Отримувати позику в банку - довго і незручно. Позичати гроші у родичів і друзів не завжди прийнятно. Деяким людям психологічно некомфортно просити кошти у знайомих, пояснювати причини і цілі. Крім того, у родичів просто може не бути потрібної суми. Як бути? Вихід є - звернутися до мікрофінансової організації (МФО).

Як отримати миттєвий кредит в МФО?

Щоб отримати швидкий займ, немає необхідності бути присутнім особисто. Для отримання кредиту в SOS CREDIT, слід просто під’ єднатися до мережі Інтернет. Взаємодія з онлайн-сервісом проходить дистанційно, тому позичальник може подати заявку на позику у будь-якому зручному місці - на роботі, вдома, в улюбленому кафе. Після підтвердження заявки, гроші будуть перераховані на зазначену клієнтом платіжну картку.

Миттєвий кредит онлайн повністю виправдовує свою назву, оскільки для отримання грошей знадобиться мінімум часу і зусиль.

Він має безліч переваг:

  • Раціональне використання часу. Немає необхідності особисто відвідувати банківську установу. Крім цього, займ можна оформити коли завгодно - більшість МФО функціонують без вихідних 24/7.
  • Мінімум документів. На відміну від банку, де обов'язково попросять надати довідку про доходи за останні 6 місяців, тут знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код.
  • Оперативне схвалення заявки протягом 20 хвилин.
  • Потрібну суму і термін позичальник вибирає сам. Можна оформити моментальний кредит навіть на кілька днів.
  • Не потрібні поручителі і заставне майно.
  • Займ доступний людям, які з різних причин не можуть звернутися в банк: студенти, мами в декреті, безробітні, пенсіонери та українці з поганою кредитною історією.

Для отримання бажаної суми потрібен паспорт, ідентифікаційний код, діючий номер українського оператора, платіжна картка будь-якого банку України.

Як погасити миттєвий кредит?

Повне погашення кредиту повинно здійснюватися у відповідності з графіком, зазначеним в договорі. Компанія SOS CREDIT пропонує кілька способів, з яких позичальник може обрати найбільш оптимальний:

  • Особистий Кабінет. Вам необхідно авторизуватись в Особистому Кабінеті і зробити оплату, використовуючи розрахункову карту платіжної системи Visa або MasterCard. Обираючи цей спосіб, ви не сплачуєте комісії.
  • Банківські платіжні термінали. Застосуйте опцію «Знайти підприємство за назвою або реквізитами». Після цього знадобиться ввести ПІБ, номер договору, суму платежу. Деякі термінали знімають комісію за внесення грошей, ви побачите попередження про це.
  • Банківське відділення. Миттєвий кредит можна погасити в найближчій касі. Необхідно надати повні реквізити: ТОВ «СОС КРЕДИТ», код ЄДРПОУ 39487128, р / рахунок: 26505052600260 Печерська філія ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 300711. Призначення платежу: «Погашення кредитної заборгованості за договором № ___».
  • Відділення Укрпошти. Для оплати необхідно надати співробітнику повні реквізити платежу, зазначені в попередньому пункті.

Миттєвий кредит онлайн - це вигідний продукт, який суттєво економить особистий час позичальника. Спробуйте кредит онлайн і оцініть його переваги.

 

Отримати кредит