Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

КРЕДИТ З 18 РОКІВ: ЧИ ВАРТО БРАТИ?

Кожна дитина мріє стати дорослою та отримати паспорт. Для когось це ключ до самостійності, для когось новий етап дорослішання, а для когось привід відчути свою причетність до “дорослого життя”. Однак разом з можливостями, недоступними раніше, приходять і обов’язки.

Самостійні подорожі за кордон, голосування на виборах, можливість створити сім’ю, взяти онлайн кредит з 18 років – це неповний перелік варіантів, які стали доступні після вісімнадцятого дня народження. Природно, що новоспечені правомочні громадяни прагнуть тут же спробувати все, про що марилося. І добре, якщо крім юнацького завзяття у вас є трохи відповідальності.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Питання грошей

Навряд чи з порожнім гаманцем можна реалізувати хоча б кілька пунктів із заповітного переліку. Найчастіше до 18 років молоді люди живуть на кишенькові гроші. У деяких є додатковий дохід у вигляді стипендії або заробітної плати. Саме тому питання “де взяти гроші” – особливо актуальне.

  • Влаштуватися на роботу. Насправді, знайти роботу для студента справа нескладна. В інтернеті повно вакансій, які не вимагають вищої освіти і знаходження повний день на робочому місці. Кур’єри, офіціанти, менеджери, продавці, репетитори: вибір величезний. Не забувайте про фріланс, таку роботу ніхто не відміняв. Головне, заздалегідь узгодити графік, заробітну плату та інші важливі деталі з роботодавцем.
  • Взяти кредит онлайн. Складно судити, наскільки цей спосіб гарний для тих, кому не так давно виповнилося 18. Компанія SOS CREDIT пропонує вигідні умови кредитування для молоді, а саме: перший кредит під 0,01%, можливість отримати промокод на повторний займ, а також взяти участь у програмі лояльності і забезпечити собі знижку від 15% до 50%. Чи не чудово? До того ж, заповнення заявки займе всього лише 20 хвилин, та й додаткові документи не знадобляться.
  • Домовитися з батьками. У деяких сім’ях прийнято утримувати дитину до закінчення навчання або моменту працевлаштування. Обговоріть всі деталі з батьками, уточніть, скільки грошей вони готові виділяти на кишенькові витрати щомісяця. Напишіть план, як і куди витратите цю суму. Бракує на реалізацію мрії? Поверніться до пункту першого.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Грамотне фінансове планування – ключ до успіху

Не важливо, чи отримали ви онлайн кредит з 18 років або у вас є інші варіанти доходу, рекомендуємо витрачати гроші раціонально.

  • Ведіть записи. Домашня бухгалтерія – велика сила, це врятує від бездумного марнотратства. Благо, заводити величезний талмуд не обов’язково. Існує маса програм для смартфона, які враховують доходи і витрати, поділяють їх за статтями, показують, скільки вільних грошей залишилося. Найчастіше програму можна синхронізувати з банківськими картами, це дуже зручна функція.
  • Розставляйте пріоритети. Іноді бажань занадто багато, а фінансів, навпаки, занадто мало. В такому випадку ви ризикуєте опинитися в делікатному становищі: витратити всі накопичення, але не придбати те, що дійсно хочете. Напишіть список тих речей, які насправді важливі для вас.
  • Не витрачайте більше, ніж у вас є. Економісти радять брати до уваги тільки ту суму, яка зараз є у вашому гаманці. Бракує на покупку? Краще відкладіть покупку на пару місяців, але придбайте її за власні гроші, якщо випадок не форс-мажорний.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Дотримуючись цих нехитрих правил, ви навчитеся фінансової дисципліни, планування, а також відповідальності за свої вчинки. Втілюйте мрії в реальність, це те, чого дійсно важливо навчитися якомога раніше.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1933 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит