Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Що таке кредитний ліміт і як його збільшити?

Кредитні картки швидко заполонили ринок роздрібного кредитування. Зручність та легкість користування зробили їх улюбленцями більшості українців. Позичальники можуть не тільки зберігати власні заощадження на "пластику", але й користуватися позиченими коштами банку в рамках ліміту, встановленого фінустановою. Що таке кредитний ліміт? Це максимальна сума, у межах якої кредитор виказує свою довіру та готовий надати займ.

Розмір ліміту буде узгоджено при оформленні документів та зафіксовано у договорі. Встановлену суму можна змінити - збільшити або зменшити, все залежить від вашої співпраці з банком. Пам'ятайте, що повертати позичкові кошти слід у термін, встановлений договором. Користуватися ними можна на свій розсуд – купувати різноманітні товари у магазині та онлайн або знімати готівку.

 

Кредитна картка без ліміту та збільшення кредитного ліміту

При замовленні кредитної картки клієнту зазвичай пропонують мінімальний ліміт. Однак існують картки без будь-якого кредитного ліміту, вони також відомі як дебетові. Інколи картку оформлюють без грошей на рахунку. Через кілька днів банк приймає рішення про встановлення кредитного ліміту та перераховує кошті на рахунок. Після цього картка вважається кредитною. Якщо ліміт так і не буде прийнято, замовник зможе користуватися нею лише для накопичення власних коштів та розрахунків.

Як збільшити кредитний ліміт?

У більшості випадків банки позитивно ставляться до збільшення кредитної суми, якщо клієнт активно користується коштами на картці та вчасно гасить заборгованість у межах поточної пропозиції. Такому позичальникові фінорганізація сама може запропонувати змінити кредитний ліміт. У деяких випадках для цього навіть не потрібно відвідувати відділення, функція буде доступною через телефон або в інтернет-банкінгу.

А що робити тим, хто тільки почав співпрацю з банком? Як можна підвищити кредитний ліміт власноруч? Існує кілька перевірених засобів:

  • Надати документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Це може бути договір про здачу особистого майна в оренду, довідка про доходи, депозитний договір. Пенсіонери можуть надати довідку з пенсійного фонду або виписку про отримання пенсії.
  • Повідомити про наявність цінного рухомого або нерухомого майна. Наприклад, принести документи на авто, квартиру, дачу, гараж.
  • Надати закордонний паспорт з відмітками про поїздки. Для багатьох банків є важливою перевагою той факт, що позичальник може дозволити собі регулярні подорожі за кордон.

Час від часу банки проводять різноманітні акції, під час яких також можна підвищити кредитний ліміт.

Чому банк не згоден змінити кредитний ліміт?

У деяких випадках кредитна установа не погоджується збільшити поточний залишок на рахунку. Може бути декілька причин:

  • Низький рівень заробітної плати.
  • Погана кредитна історія.
  • Несвоєчасне погашення боргів у цьому банку.
  • Поява ризиків неповернення боргу. Наприклад, кредитна установа довідалася, що клієнта звільнили з роботи.

Збільшення кредитного ліміту неможливе? Оформить мікрокредит!

Як бути, якщо у вас встановлений мінімальний ліміт на картці, а зараз потрібна дещо більша сума? Зверніться до мікрофінансової компанії (МФО). Для отримання грошей необхідний тільки паспорт та код. Деякі сервіси швидкого кредитування пропонують свої послуги онлайн, тобто вам не потрібно їхати до відділення, заповнювати бланки та чекати на остаточне рішення. Кредит онлайн заощаджує ваш час та сили. Крім того, деякі мікрокредитні організації працюють без вихідних та свят, 24/7.

Багато хто з МФО пропонує чудові умови для співпраці. У компанії SOS CREDIT нові клієнти можуть оформити до 3000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Постійні клієнти мають можливість заощадити до -50% на відсотках по кредиту, користуючись промокодами.

Навіщо витрачати час на відвідування банку та чекати, що вам узгодять збільшення кредитного ліміту, якщо можна отримати потрібну суму тут і зараз? Кредит онлайн - це оперативно, зручно та вигідно!

Отримати кредит