Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Як дізнатися свою кредитну історію?

Кредитна історія - один з найважливіших факторів, який впливає на отримання кредиту онлайн або в банку. Більшість сервісів мікрокредитування перевіряють інформацію про позичальника в БКІ (Бюро Кредитних Історій), компанія SOS CREDIT входить в їх число.

БКІ - це компанія, яка зберігає всю інформацію про вашу кредитну діяльність. Тут враховується кожен кредит, який ви брали за останні 7-10 років. Крім цього, позичальникові знадобиться інформація про те, наскільки ви благонадійний клієнт. Варто тільки перевірити, чи вчасно погашені попередні кредити, чи є позики в інших банках або МФО (мікрофінансових організаціях), або, можливо, прострочена заборгованість за ними. Важлива інформація - загальна сума боргу, якщо кредитів кілька.

Запитуючи вашу кредитну історію, майбутній кредитор знає про вас все. Саме тому багато позичальників цікавляться, як дізнатися свою кредитну історію заздалегідь і чи можна її виправити?

Як дізнатися свою кредитну історію?

Щоб мати фінансові дані заздалегідь, рекомендуємо наступні варіанти:

  • Подати заяву на кредитний звіт в БКІ. Кожен громадянин України має право дізнатися кредитну історію один раз на рік безкоштовно. Для цього необхідно написати заяву і відправити її за адресою м.Київ, вул.Грушевського, 1-д. У заяві обов'язково вкажіть наступну інформацію: ім'я, прізвище, ІПН, паспортні дані, адресу проживання. Протягом двох днів після отримання заяви, вам буде відправлено рекомендований лист із запитуваною інформацією.
  • Отримати інформацію онлайн. Зайдіть на сайт БКІ. Зверніть увагу на вікно Вхід, яке розташоване праворуч. Вкажіть номер телефону і дату народження. Підтвердіть вхід на сайт за допомогою коду з смс. Комбінація з цифр прийде протягом хвилини на вказаний номер телефону. Ознайомтеся з правилами надання інформаційних послуг і поставте галочку, якщо згодні з ними. Тепер ви можете дізнатися свою кредитну історію. Вартість послуги становить 50 гривень.
  • Завантажити спеціальний додаток "Кредитна історія" на Android або iOs. Додаток відкриває доступ до кредитного звіту і рейтингу позичальника. Незаперечний плюс у тому, що про кожну зміну ви будете сповіщені за допомогою пуш-повідомлень. Також через додаток можна зв'язатися з фахівцем БКІ та отримати відповідь на своє питання напряму.

Як змінити кредитну історію?

У разі, якщо вам відмовляють у кредиті онлайн або в банківській установі через погану репутацію, зробіть наступне:

  • Погасіть заборгованості по кредитах, якщо вони існують. Зверніть увагу, що через несумлінне ставлення до фінансових зобов'язань ви можете втратити можливість отримувати позики.
  • Перевірте інформацію про закриття кредиту в БКІ. Трапляється, що позичальник уже погасив кредит, але інформація про це в Бюро Кредитних Історій ще не оновилася.
  • Взяти кредит і сплатити його без прострочень. Ваше завдання - продемонструвати банкам і мікрофінансовим організаціям, що попередні труднощі з оплатою мали тимчасовий характер. Однак не варто використовувати цей варіант в якості основного. Більшість систем обробки даних запросто розпізнають махінації. В такому випадку вам відмовлять у видачі кредиту.

Тепер ви в курсі, як дізнатися свою кредитну історію і змінити її. І пам'ятайте, якщо ви берете кредит онлайн, ставитеся до цього серйозно, адже може постраждати найцінніше - ваша репутація.

Отримати кредит