Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Як отримати знижку на кредит онлайн?

Взяти кредит онлайн - це процедура, якою мало кого здивуєш в 2018 році. Складно знайти українця, який би не знав, що таке онлайн кредитування. Особливо, коли на кожному кроці нам пропонують вигідні умови: кредит під 0%, промокоди, участь у Програмі Лояльності, акції "Приведи друга", а також усілякі знижки до свят. Складно встояти перед таким широким вибором. Давайте ж поговоримо про знижки докладніше, щоб розумно скористатися шансом заощадити гроші на позиці, коли вона знадобиться.

Кредит онлайн під 0%

Більшість мікрокредітних організацій пропонують клієнтові так званий безпроцентний кредит. Чудово, скажете ви? І ми з вами погоджуємося! Компанія SOS CREDIT надає позику під 0% кожному новому клієнту, який тільки знайомиться з нашим сервісом мікрокредитування, якщо:

  • Ви в перший раз берете кредит у компанії SOS CREDIT.
  • Сума кредитування не перевищує 3 000 гривень.
  • Термін користування позикою становить до 10 днів.

Важливий факт - процентні нарахування по даній кредитній пропозицією 0,01%, згідно із законодавством України. Тобто, нарахування за користування кредитом будуть, але сума виявиться зовсім мізерною. Наприклад, якщо ви вирішите взяти 3 000 гривень на 10 днів, то переплата складе всього 3 гривні.

Промокод на кредит

Все просто, промокод - це комбінація букв і цифр, які надають знижку на кредит під час подачі заявки. На що варто звернути увагу?

  • Найчастіше така знижка надається повторним клієнтам компанії по e-mail, смс або в офіційному співтоваристві Facebook в рамках свят або спеціальних акційних пропозицій.
  • Відсоток знижки коливається від 10% до 50%. Все залежить від кожного конкретного випадку, заздалегідь передбачити відсоток знижки на кредити онлайн практично неможливо.
  • Скористатися промокодом можна тільки один раз. Введіть комбінацію в спеціальне поле під кредитним калькулятором і натисніть кнопку "Застосувати". Знижка буде розрахована в автоматичному порядку.

Як бачите, це відмінний варіант, якщо ви вже скористалися кредитом під 0% від SOS CREDIT, але ще не стали учасником Програми Лояльності.

Програма лояльності

Це спеціальна система знижок для постійних клієнтів. Кожен, хто погасив дві позики вчасно, дотримуючись умов кредитного договору, стає учасником Програми Лояльності і отримує можливість економити на відсотках по кредиту до 50%! Все, що вам потрібно знати про Програму Лояльності:

  • Вас чекають 8 рівнів, на кожному з яких - спеціальна знижка.
  • Чим вище рівень, тим вища знижка. Максимум становить -50%.
  • Щоб перейти на наступний рівень, необхідно набрати 10 балів.

Розрахунок балів відбувається наступним чином: за кредит від 1000 гривень і більше нараховується 3 бали, за термін кредитування від 10 днів і більше 3 бали, а за своєчасне погашення кредиту в строк, зазначений у договорі, цілих 4 бали!

Зверніть увагу, в разі несвоєчасного погашення позики ваш бонусний рахунок обнуляється, а ви повертаєтеся на перший рівень до знижки -15%. Якщо обставини не дозволяють сплатити кредит вчасно, згадайте про пролонгацію. Продовження користування позикою дозволить зберегти поточну знижку, а також уникнути неприємних наслідків прострочення платежу.

Отримати кредит