Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Як взяти кредит грошима і повернути вчасно?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Компанія SOS CREDIT пропонує отримати кредит готівкою на вигідних умовах. Якщо для одних позичальників - це відмінний спосіб вирішити свої фінансові проблеми, то для інших - створює додаткові труднощі. Все залежить від того, як ви плануєте витрачати гроші і виконувати боргові зобов'язання. Не всі клієнти сумлінно повертають позики, деякі з них усвідомлено погіршують ситуацію і затягують з виплатою.

Отримати кредит готівкою і повернути борг в строк в ваших інтересах. Але як бути в тому випадку, якщо бажання не збігаються з можливостями? Ми підготували для вас кілька порад щодо економії сімейного бюджету.

Відмова від продуктів відомих брендів. Практично завжди брендовий продукт можна замінити менш дорогим аналогом. Це стосується не тільки одягу і взуття, а й продуктів харчування, косметичних послуг. Знайдіть дешевший варіант. Наприклад, маленькі фермерські господарства виробляють молочні продукти досить високої якості, та ще й за привабливою ціною. Взяти кредит грошима і повертати позику частинами можна заощадивши на розкручених іменах з рекламних плакатів.

Обмежте використання банківських карток. Дослідники помітили, люди, які постійно розплачуються пластиковою карткою, витрачають набагато більше, ніж любителі готівки. Ми не заперечуємо всіх переваг кредитних карток, однак варто звернути увагу і на їх мінуси. Здебільшого пластик сприймається як бездонна бочка, в якій завжди є гроші. Спробуйте взяти кредит грошима і зняти готівку. Таким чином, у вас з'явиться відчуття реальних витрат.

Складайте списки покупок. Ходити по магазинах без списку покупок небезпечно, в першу чергу для вашого гаманця. Снеки, солодощі і непотрібні дрібниці підстерігають вас на кожному кроці. Взяти кредит готівкою на спонтанні покупки не раціональне. Ставтеся до шопінгу не як до розваги, а як до необхідності.

Користуйтеся послугами інтернет-магазину. Порівняйте ціни в інтернет магазині і торговому центрі. Напевно вони разюче відрізняються. Ловіть знижки і розпродажі, віртуальний шопінг багатий акційними пропозиціями.

Готуйте каву вдома. Ви коли-небудь рахували, скільки коштує задоволення скуштувати ранкову каву в улюбленій кав'ярні? Найчастіше, витрати на кофеїн поза домашньою кухнею становлять від 300 до 500 гривень на місяць. З огляду на той факт, що ви хочете взяти кредит готівкою до 5 000 гривень (пропозиція для нових клієнтів в компанії SOS CREDIT) сума значна.

Отримати кредит готівкою: як це зробити?

Перш за все вам необхідно вивчити інформацію про мікрофінансові організації (МФО). Адже саме вони пропонують найвигідніші варіанти взяти кредит грошима за 20 хвилин онлайн. Яка процедура?

  • Зайдіть на сайт SOS CREDIT, виберіть суму і термін позики. Максимальна сума для нових клієнтів становить 5 000, а для тих, хто неодноразово користувався нашими послугами - 15 000 гривень.
  • Натисніть на кнопку «Отримати кредит» і заповніть анкету. Дайте відповідь на всі питання максимально чесно. В середньому заповнення форми займе не більше 15 хвилин.
  • Надішліть заявку і чекайте рішення. Чи давати в борг визначає система на основі внесених даних і вашої кредитної історії.
  • У разі схвалення через 5 хвилин можна сміливо перевірити картку. Зарахування відбувається майже моментально.

Тепер ви краще знайомі з онлайн кредитуванням. Сподіваємося, ця інформація стане вам у пригоді.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.