Споживчий кредит онлайн на карту

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
 1. Що таке споживчий кредит та які бувають види кредитів?
 2. Умови отримання споживчого кредиту
 3. На що можна взяти споживчий кредит онлайн?
 4. Як оформити заявку на споживчий кредит без довідок та поручителів?
 5. Популярні питання

Нікого з нас не застраховано від форс-мажорних обставин, тому споживчий кредит онлайн на карту може знадобитися у будь-який момент. У житті кожної людини трапляються випадки, коли необхідна максимальна сума з відстрочкою платежу. Донедавна таке питання можна було вирішити тільки у банку. Паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи з останнього місця роботи за 6 місяців, що підтверджує платоспроможність – обов’язковий мінімум документів, який вимагають у банках. Відбір йде жорстко: у банків майже немає пропозицій для пенсіонерів, студентів, безробітних, людей з поганою кредитною історією. За оформлення займу банк обов’язково стягує комісію.

З розвитком інтернет-технологій з’явився попит на кредитування онлайн. Позичальники не хочуть витрачати час на відвідування банківського відділення, збирати документи, заповнювати бланки. Якщо фінансова допомога необхідна миттєво, вони оформлюють онлайн-займ під низький відсоток. Ідеальна можливість позбутися від щомісячних візитів у банк, оскільки тіло та відсотки повертаються одним платежем.

Що таке споживчий кредит та які бувають види кредитів?

Споживчий кредит – це займ, що можна оформити на придбання предметів споживання. Отримати такий займ можна у кількох кредиторів:

 1. Банк. Отримати споживчий кредит у банку можна на купівлю великої побутової техніки, гаджета або машини. Для цього необхідно особисто відвідати відділення, надавши документи, що посвідчують особу, та довідку про доходи. Якщо мова йде про велику суму або у позичальника не вистачає доходів, були в минулому прострочення, банк може додатково попросити привести поручителя та оформити страховий поліс. Розгляд заявки займає кілька днів й не завжди виносить рішення на користь клієнта.
 2. Ломбард. Отримати гроші у борг можна під заставу цінного майна. Ломбарди приймають акції, облігації, побутову техніку у хорошому стані, дорогоцінні метали. Звичайно, співробітник не дасть за річ її реальну вартість. Якщо займ не буде повернено вчасно, ломбард має право забрати заставу, щоб погасити борг.
 3. Приватні кредитори. Оголошення про кредитування приватними особами можна зустріти в інтернеті або друкованих виданнях. На жаль, чимало з них позичають кошти під дуже високий відсоток, працюють нелегально, а збирають борги протизаконними засобами
 4. МФО (мікрофінансова організація). Отримати займ у такій компанії може практично будь-який повнолітній громадянин України. Оформити перший або повторний займ можна 24/7, без вихідних та свят. МФО видають кошти на вигідних умовах, гроші одразу зараховують на карту.

Умови отримання споживчого кредиту

Терміново оформити споживчий кредит без довідок та поручителів може будь-який повнолітній українець, у якого на руках є паспорт або id-карта, ідентифікаційний код, активна банківська картка, номер мобільного телефону будь-якого українського оператора.

Які види кредитів можна отримати у банку та МФО:

Банк МФО
Кредитна карта Займ без довідки про доходи
Кредит для юридичних осіб, кредитна лінія Займ із зіпсованою кредитною історією та зниженим кредитним рейтингом
Займ зі страховкою Кредит студентам, пенсіонерам та безробітним
Кредит під заставу рухомого та нерухомого майна Гроші до зарплати
Кредит на навчання

На що можна взяти споживчий кредит онлайн?

Оформити споживчий кредит можна на:

 • оплату комунальних послуг;
 • погашення заборгованості в інших місцях;
 • на бізнес;
 • придбання побутової техніки;
 • весілля;
 • особисті потреби.

Як оформити заявку на споживчий кредит без довідок та поручителів?

Заявки на споживчий кредит онлайн можна подавати у будь-який час доби з будь-якого куточка України. Процес оформлення складається з кількох кроків та займає мінімум часу:

 1. Пройдіть авторизацію на сайті.
 2. Заповніть правильно й правдиво всі поля аплікаційний анкети, вкажіть в онлайн-заявці номер телефону та банківської карти.
 3. Дочекайтеся рішення програми про займ, проаналізуйте й підпишіть кредитний договір.
 4. Отримайте гроші на карту.

Постійні клієнти можуть оформити кредит за допомогою телефона. Потрібно відправити СМС на номер (067) 01 01 767, вказавши суму й термін кредитування. Отримати у борг по СМС можна до 5 000 гривень.

Споживчий кредит онлайн на карту

Популярні питання

Чи можна подовжити термін кредитування без переплат, штрафів й прострочки? Так, потрібно оформити відстрочку! Активуйте послугу пролонгації на 7,15 або 30 днів. Просто сплатіть відсотки за користування кредитом та оберіть відповідний період.

У чому переваги споживчих кредитів?

Споживчий кредит можна отримати без:

 • довідки про доходи;
 • початкового внеску;
 • прописки;
 • стажу роботи;
 • трудової книжки;
 • поручителів;
 • офіційного працевлаштування.

Документи, необхідні для отримання споживчого кредиту

Паспорт громадянина України та ІПН.

В яких випадках можуть відмовити у видачі кредиту?

Навіть мікрокредитні організації з підвищеною лояльністю можуть відмовити у видачі цілодобового займу. Основні причини:

 • Банки та МФО кредитують клієнтів, яким вже виповнилося 18 років.
 • Отримати погодження на мікрокредит можуть тільки громадяни України.
 • Перед подачею заявки перевірте анкету: всі поля повинні бути заповнені, інформація правдивою та без помилок.
 • Кожен потенційний позичальник може подати не більше однієї заявки на добу
 • Відсутні фото у паспорті після досягнення 25 або 45 років. Якщо на момент видачі відсоткового кредиту позичальник досяг 25-річного або 45-річного віку, але не має фото у паспорті, відповідного віку, такий документ не є дійсним.

 

Споживчий кредит онлайн на карту

Скільки коштує споживчий кредит?

Перш, ніж розраховувати чинну відсоткову ставку, прорахуйте боргове навантаження: виплата по кредиту не повинна становити більше 40% від місячного бюджету. Якщо терміновий займ перевищує цю позначку, повернути гроші вчасно буде складно.

Перед тим як взяти споживчий кредит онлайн, скористайтеся кредитним калькулятором. На головній сторінці сервісу soscredit.ua знаходиться інтерактивна панель. Необхідно ввести суму та термін, на який потрібен займ – система автоматично прорахує загальну суму повернення.