Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Що таке пролонгація

  1. У яких випадках можна оформити пролонгацію?
  2. Як оформити пролонгацію самостійно?
  3. Переваги пролонгації
  4. В чому різниця між пролонгацією та реструктуризацією?

Як би це банально не було, але всі ми чудово розуміємо, що кошти можуть знадобитися зненацька, а потрібна сума не завжди є. Наприклад, за нинішньої ситуації, коли від перепадів напруги може вийти з ладу техніка. 

Вартість того ж самого холодильника для родини, аби в ньому була ще й морозильна камера — від 10 000 грн. І це за умови, що він має стандартні характеристики. Так само й телевізор — від 3 000 грн. Хочемо більше та потужніше “начиння”? Маємо платити більше. 

Ідея звернутися до родичів чи друзів може й не спрацювати, адже зараз ми всі опинилися за однакових умов і в них може не бути вільних коштів, як би вони не хотіли допомогти. Саме тоді на допомогу приходять фінансові установи, де можна отримати необхідну суму. 

Проте за статистикою, третині клієнтів таких установ у висновку не вдається вчасно віддати кошти, але ж це не має ніякого значення, бо кошти необхідно повертати. З розумінням того, що подібні ситуації можуть виникати, фінансистами й були розроблені способи їхнього врегулювання. Наприклад, пролонгація, про яку ми сьогодні поговоримо. 

Отже, що таке пролонгація кредиту? Це продовження дії договору за ним. 

У яких випадках можна оформити пролонгацію?

Не те, що можна, а необхідно оформити пролонгацію у наступних випадках:

  1. Якщо зарплату затримують або ви отримали її не у повному обсязі.
  2. Якщо ви отримали зарплату у повному обсязі, але виникли ще непередбачені обставини і довелося витратити кошти на них.
  3. Якщо ви забули про термін погашення позики.

Якщо ви не знаєте, що таке пролонгація договору, то можете звернутися до наших спеціалістів зі служби підтримки — вони дадуть відповіді на всі запитання, а також допоможуть її активувати. Також можна зробити це самостійно у Особистому Кабінеті. 

Максимальний термін, на який можна активувати пролонгацію — до 30 днів включно.

Як оформити пролонгацію самостійно?

Це робиться за декілька нескладних та швидких кроків:

  1. Авторизуйтеся в Особистому Кабінеті та перейдіть до розділу “Кредити”.
  2. Натисніть кнопку “Оформити пролонгацію” та оберіть потрібний термін пролонгації до 30 днів включно.
  3. Ознайомтесь із поточною інформацією.
  4. Тисніть “Оформити”.
  5. Прочитайте договір та натисніть “Так” для підписання документу.

Зауважте, оформити пролонгацію можна протягом 3 днів (не раніше) до закінчення терміну кредитування.

Переваги пролонгації

  1. Ви не протерміновуєте свій платіж.
  2. Вона ніяким чином не відображається на кредитній історії громадянина.
  3. Ви не отримуєте штрафні санкції від фінансової установи.
  4. Психологічно ви відчуватимете себе краще, знаючи, що не маєте боргу.
  5. Ваша співпраця із фінансовою установою не погіршується, завдяки протермінованості погашення. 
  6. Ви не отримуєте дзвінків із проханням повернути кошти, що були дані вам в борг. 

В чому різниця між пролонгацією та реструктуризацією?

Отже, що таке пролонгація у банку чи МФО ми вже розібралися. Тепер маємо таке поняття, як реструктуризація. 

Пам’ятайте, що на часі кожне повернення позики є важливим для економіки країни. Якщо зараз прибуток громадянина не такий, яким був раніше, то він звертається за реструктуризацією. 

Вона дає змогу вплинути на умови кредитного договору. Таким чином можна змінити процентну ставку або ж графік погашення кредиту, аби створити лояльніші умови для позичальника. 

Варіанти реструктуризації:

  1. Термін користування позикою продовжується, а щомісячний платіж стає меншим. 
  2. Пеня та штрафні санкції відміняються.
  3. Списується певна частина боргу. 

Але слід враховувати, що фінансова установа може дати відмову у реструктуризації. Все по причині того, що це право самої установи, а не її обов’язок. 

Тому, перш за все, різниця між пролонгацією та реструктуризацією полягає у тому, що у проханні про останню вам можуть не піти назустріч. Також пролонгація подовжує термін користування позикою, а от реструктуризація може вплинути на термін та основну суму боргу.

Друзі, клієнти SOS CREDIT мають можливість оформити пролонгацію до 30 днів включно. Ми розуміємо вас та зважаємо на теперішню ситуацію в країні. Також нагадуємо, що отримати кредит в компанії за повторної подачі заявки стало ще вигідніше. Працюємо для українських громадян, аби бути кориснішими. Звертайтеся будь-коли! 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

402 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит