Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн у Черкасах

 1. Які умови
 2. Як взяти кредит у Черкасах через інтернет
 3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
 4. Як сплатити кредит онлайн у Черкасах
 5. Популярні питання

Взяти кредит у Черкасах можна у будь-якому банку, оформити займ у ломбарді або звернутися до МФО (мікрофінансової організації). Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси:

 • Банк. Необхідно надати довідку про доходи, привести поручителя й підготувати заставу. Потрібно підлаштуватися під графік роботи банку та чекати рішення кілька днів. Якщо ви вже обслуговуєтесь у цьому відділенні – отримуєте зарплату, депозит, можна розраховувати на знижений відсоток та більш лояльні умови. У банку можна отримати чималу суму, оформити займ на квартиру або машину.
 • Ломбард. Розраховуйте на гроші у борг, якщо у вас є цінна застава. Чим дорожче майно, яке ви готові залишити на короткий термін у ломбарді, тим вище сума кредиту. Якщо не встигаєте погасити заборгованість вчасно, можна втратити цінну річ.
 • МФО. У мікрокредитної компанії можна отримати максимум до 15 000 грн, проте це можна зробити за 20 хвилин з будь-якого куточка України без комісії, переплати, застави. Важливо бути повнолітнім українцем з паспортом, ідентифікаційним кодом, активною карткою та мобільним телефоном на руках. У борг можна отримати навіть на 1 день або на місяць.

Які умови

Тип кредиту банківський, онлайн-кредит
Відсоткова ставка від 0% до 1,6% на день
Спосіб отримання зарахування на картку
Сума кредиту від 500 гривень до 15 000 гривень
Вік від 18 років
Документи паспорт, ідентифікаційний код
Пролонгація на 7,15 або 30 днів

Як взяти кредит у Черкасах через інтернет

Щоб оформити цілодобовий займ, необхідно мати гаджет з виходом в інтернет. Подати заявку на сайті SOS CREDIT можна у будь-який час доби, незалежно від того будній це день або святковий. Система швидко обробляє запит, і надсилає результат у вигляді смс. Якщо заяву схвалено, гроші одразу приходять на карту.

Онлайн-займ доступний:

 • студентам;
 • безробітним;
 • інвалідам;
 • пенсіонерам;
 • мамам у декреті;
 • особам без прописки;
 • військовим;
 • українцям з судимістю.

Кредит онлайн у Черкасах

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Щоб оформити й отримати кредит онлайн у Черкасах, досить мати трохи вільного часу. Не потрібно нікуди йти чи їхати. Чому онлайн-займ стає все більш привабливим для українців? Прозорі умови, швидке оформлення, фіксований відсоток, можливість взяти гроші на короткий термін.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Програма лояльності. Кожен своєчасно сплачений кредит збільшує вашу персональну знижку. Бути надійним позичальником вигідно!
 2. Оперативність. Незалежно від того, як терміново потрібні гроші, заявка буде розглянута у найкоротші терміни. Заповнивши анкету лише раз, наступного разу ви просто вказуєте термін кредитування та суму.
 3. Мінімум вимог. Від позичальника потрібні тільки паспорт та код, в деяких випадках система просить сканкопії документів.

SOS CREDIT – надійний партнер, у якого можна взяти у борг у будь-який час доби, незалежно від вашого статусу й матеріального становища.

Як сплатити кредит онлайн у Черкасах

Повернути гроші можна також онлайн або будь-яким зручним способом:

 1. Особистий кабінет. Авторизуйтесь на сайті та перерахуйте зазначену суму з карти, прив’язаної до кабінету.
 2. Термінал. Щоб сплатити через термінал, оберіть розділ у меню, вкажіть ПІБ, № кредитного договору, ІПН, суму. Після сплати не забудьте забрати чек.
 3. Укрпошта або банк. Надайте касирові повні реквізити та сплатіть всю суму.

Важливо чітко розрахувати суму до погашення, зберігати чеки та не тягти з оплатою до останнього дня.

Кредит онлайн у Черкасах

Популярні питання

Отримали гроші у кредит в Черкасах, але не встигаєте повернути у зазначений термін? Оформіть пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Щоб скористатися послугою, сплатіть відсотки за користування позиченими коштами.

Чому займати у МФО простіше, ніж у банків

МФО більш лояльні до клієнтів, у них менше вимог та умов.

Ще пропозиції по кредитах:

 • без вихідних;
 • без поручителів;
 • без дзвінків;
 • миттєвий кредит.

На що звернути увагу при оформленні кредиту

Насамперед проаналізуйте умови та розрахуйте суму до виплати, скориставшись онлайн-калькулятором. Оберіть максимально комфортну суму й термін, щоб повернути гроші вчасно.

Можна оформити більше одного кредиту одразу

У SOS CREDIT можна оформити не більше одного кредиту в один час. Як тільки ви повністю погасили займ, можна одразу подавати заявку на новий.

Як швидко гроші надходять на карту

Після підтвердження заявки кредит онлайн на карту в Черкасах буде зараховано протягом 5 хвилин.