Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн в Чернівцях

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Чому краще брати кредит у МФО ніж в банку
 3. Як взяти кредит в Чернівцях
 4. Переваги кредитів від SOS CREDIT
 5. Як погасити кредит
 6. Популярні питання

Складно знайти пересічного українця, якому б вистачало фінансів на всі його бажання. У більшості випадків люди обмежують себе у всьому, щоб купити потрібну річ. Деякі оформляють кредит онлайн в Чернівцях, інші намагаються накопичити. Хто з них має рацію? Все залежить від ситуації. Існує кілька варіантів вирішити питання браку коштів:

 • Відкладати трохи грошей з кожної зарплати до моменту поки не збереться потрібна сума.
 • Взяти в борг у друзів або родичів.
 • Отримати гроші в кредит в Чернівцях на відсутню суму.
 • Зрозуміти, що покупка цієї речі не є настільки необхідною і забути про неї.

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Вік Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від нуля відсотків
Максимальний розмір кредиту 15 000 гривень
Сума першого кредиту До 3-5 тисяч гривень
Термін До 1 місяця
Час розгляду запиту Миттєво, до 15-25 хвилин
Основні вимоги Українське громадянство, податковий код, паспорт
Спосіб отримання коштів На банківську картку
Додаткові документи Без довідок про доходи
Кредитна історія Можна отримати кошти з негативною історією кредитування

Чому краще брати кредит у МФО ніж в банку

Якщо ви вирішите піти в банківське відділення будьте готові до того, що умови кредитування вас розчарують. По-перше, будьте готові надати довідку про зарплату, по-друге, час отримання грошей може зайняти до декількох днів, а по-третє, розгляд вашої кандидатури як позичальника може не увінчатися успіхом.

Тому взяти кредит онлайн в Чернівцях на будь-які цілі краще в цілодобових мікрофінансових організаціях:

 • подарунки
 • оплата комунальних послуг
 • відпочинок
 • лікування

Як взяти кредит в Чернівцях

Якщо ви вирішили оформити гроші в борг, зверніться в мікрофінансову компанію (МФО). Родичі та друзі не завжди зможуть підтримати вас потрібною сумою, а ось компанія SOS CREDIT прийме заявку навіть серед ночі, оскільки працює цілодобово. У знайомих іноді ніяково просити навіть 500 гривень, а тут ви можете отримати до 15 000 гривень на термін до 30 днів. І не потрібно вказувати, для чого вам ця сума.

Взяти гроші в кредит в Чернівцях доступно кожному повнолітньому українцеві, у якого є паспорт, ідентифікаційний код, картка українського банку і мобільний телефон. Як бачите, все просто. Подати заявку можна з будь-якого гаджета. Ті, хто оформляє кредит вперше, отримують до 5 000 гривень від 0%. Постійні клієнти теж не залишаються без уваги і можуть економити до 50% на відсотках по кредиту, якщо використовують промокод.

І все-таки: накопичити або отримати кредит? Перед тим як взяти в борг, ще раз проаналізуйте все і вирішіть, наскільки важлива ваша покупка.

Кредит онлайн в Чернівцях

Переваги кредитів від SOS CREDIT

Не завжди доцільно збирати кошти, бувають ситуації, коли оформлення кредиту буде краще і вигідніше і компанія SOS CREDIT підходить для цього найбільше:

 1. Термінова справа. Необхідність лягти в лікарню, покупка пральної машинки, ремонт зламаної сантехніки – в цих випадках зволікання загрожує неприємними наслідками. Саме тому ми
 2. Потрібна річ може подорожчати. Наприклад, у вас є 2 дні, щоб купити путівку на курорт мрії зі знижкою -50% або забронювати місце в освітньому семінарі за старою ціною.
 3. Гіперінфляція. Ваші накопичення не можуть обігнати стрімке знецінення речей і зростання цін на них. Розумніше отримати кредит на покупку, зафіксувавши її вартість і вже після цього спокійно оплатити цю суму.

Як погасити кредит

Щоб здійснити погашення миттєво, скористайтеся Особистим Кабінетом на нашому сайті. Для входу використовуйте логін і пароль. Також існують і інші форми оплати: у відділенні будь-якого банку України або Укрпошти, через термінал самообслуговування.

Якщо у вас складається ситуація, коли ви не встигаєте зробити оплату в строк, який зазначений в договорі, підключіть послугу продовження терміну кредитування. Пролонгація захистить вас від нарахування підвищених відсотків і допоможе уникнути прострочення.

Кредит онлайн в Чернівцях

Популярні питання

Рейтинг популярних питань виглядає приблизно так. Ознайомтеся з ними і це допоможе вам зробити вибір і якомога швидше оформити кредит в інтернеті.

Що потрібно для оформлення грошей в кредит в Чернівцях

Все що потрібно – це паспорт, ІПН, і трохи вільного часу. Заповніть заявку, відправте її на розгляд і вже через кілька хвилин гроші на вашій банківській картці. Зверніть увагу, як бонус ви можете отримати промокод, але тільки якщо ви вже брали кредит в нашій компанії.

Що знадобиться для оформлення онлайн кредиту

Забезпечте собі стабільний доступ до Інтернету, це дозволить прискорити процес кредитування. Нагадаємо, відомості про доходи вам також не знадобляться. Тому сміливо заповнюйте заявку!

Чи дають кредит безробітним

Так звісно. Ваш статус не впливає на отримання грошей в нашій компанії. Приємний бонус – комісія за оформлення відсутня.

Під який відсоток дають кредит

Ставка починається від 0% і це не залежить від того, в якому місті ви знаходитесь. Вона однаково діє по всій Україні.