Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн в Конотопі

 1. Умови видачі кредиту;
 2. Як оформити кредит онлайн на карту в Конотопі;
 3. Переваги співпраці з SOS CREDIT;
 4. Кредит в Конотопі на будь-які цілі;
 5. Як виплатити кредит онлайн;
 6. Популярні питання

Щоб швидко отримати гроші, потрібно просто оформити кредит онлайн в Конотопі. Вони практично відразу ж будуть перераховані на банківську карту. Ця зручна і проста система мікропозик в Україні вигідна клієнтам  у порівнянні з банківським кредитуванням.

Вона стане у пригоді, коли немає грошей, відсутні депозити, а заробітна плата затримується, та й позичити немає в кого. Ось тоді і знадобляться онлайн-позики. Все, що потрібно для отримання переказу – це ідентифікаційний код, паспорт і пластикова картка будь-якого вітчизняного банку. Вказавши особисті дані, через 7-10 хвилин переказом вже можна користуватися.

Умови видачі кредиту

Якщо для вирішення фінансових проблем необхідна невелика сума, МФО SOS CREDIT – це саме та організація, яка вам потрібна. Не шукайте застави, не стійте в черзі в кредитному відділенні найближчого банку, а оформляйте online-кредит на сайті нашої компанії. У нас вигідні умови, зручний термін для погашення боргу. Ми вимагаємо мінімум інформації про клієнта.

Вік отримувача кредиту Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від 0 %
Максимальний розмір позики 15 000 гривень
Розмір першої позики До 10 тисяч гривень
Термін сплати До 30 днів
Розгляд запиту Миттєво, можливо через 10-15 хвилин
Вимоги Громадянство України, паспорт, ідентифікаційний код
Спосіб перерахунку грошей На пластикову картку
Перелік додаткових документів Без довідки про прибутки
Кредитна історія Отримання коштів можливе для клієнтів з неблагонадійною кредитною історіею

Як оформити кредит онлайн на карту в Конотопі

Дана процедура не відніме у вас багато часу. Навпаки, все відбувається швидко. Для оформлення замовлення навіть з дому виходити не доведеться, не потрібно спілкуватися з працівниками фінансової установи. Скористайтеся інтернетом, щоб направити заявку позикодавцю.

Для заповнення спеціальної форми заяви потрібен паспорт, ідентифікаційний номер, карта будь-якого банку, телефон. Зайшовши на сайт нашої компанії, користувач повинен відповісти на питання короткої анкети і вказати свій телефонний номер, дані паспорта, ПІБ, код, номер банківської картки. Після узгодження потрібно буде підписати електронну угоду і отримати гроші в кредит в Конотопі.

Кредит онлайн в Конотопі

Переваги співпраці з SOS CREDIT

Сьогодні мікропозики склали гідну конкуренцію банківським кредитам, бо відрізняються від них багатьма плюсами, наприклад, незначним індексом процентної ставки. Інші переваги оформлення займу у SOS CREDIT:

 1. Оперативне, просте і зручне оформлення. Одержувачу не потрібно відвідувати фінансову установу, пред’являти довідки. Досить відкрити сайт компанії і в лічені хвилини отримати необхідну суму.
 2. Віддалене оформлення. У домашній обстановці, без черг, в зручний час дня і ночі можна зробити запит. Режим роботи компанії цілодобовий.
 3. Заява заповнюється за кілька хвилин. Мінімум часу буде потрібно для відповіді на запит. Кошти перераховуються на карту миттєво.
 4. Електронна система дозволяє клієнтові прорахувати дату повернення боргу, повну суму. Консультація банківських працівників не буде потрібна.
 5. При оформленні у позичальника не вимагають доказів його платіжної спроможності, довідки про заробітну плату.
 6. Висока частка схвалених заяв, майже 98%. Тому, взяти в борг у нашій компанії – це завжди реально.

Кредит в Конотопі на будь-які цілі

Якщо терміново потрібні додаткові кошти, можна взяти гроші в кредит в Конотопі. Ми видаємо кошти на будь-які цілі. Нас не цікавить, куди саме клієнт витратить їх, ми просто допомагаємо вирішити фінансові проблеми. Адже непередбачена ситуація може скластися у кожного. Українська валюта може знадобитися на заміну запчастин власного автомобіля, на утримання улюбленого песика, на важливу поїздку в інше місто або країну. Інші цілі оформлення кредиту онлайн:

 • придбання квартири
 • ремонт
 • відкриття бізнесу
 • лікування
 • подорожі

Багато клієнтів беруть позики, щоб придбати необхідні товари, коли вони продаються по знижених цінах.

Як виплатити кредит онлайн

Погасити борг можна різними способами. Деякі використовують банківський переказ, вказавши реквізити займонадавача. Що правда, такий переказ дійде до адресата не раніше, ніж за 3 дні. Тому, відправляти його потрібно заздалегідь. Оплату можна провести через термінал. Це нескладно, але, діючи за такою технологією, вам доведеться заплатити комісію за проведення платежу.

Найкраще скористатися платіжним сервісом нашої компанії. Зайдіть на відповідну сторінку сайту або в особистий кабінет і переведіть необхідну суму. Переказ прийде миттєво. Додаткові витрати за цю операцію не передбачені.

Кредит онлайн в Конотопі

Популярні питання

Терміново потрібні ресурси без зайвих довідок і запитань? МФО допоможе вам вирішити це проблему. Небанківські позики відрізняються високим ступенем доступності, кількість інформації про клієнта зведено до мінімуму. На нашому сайті можна знайти відповіді на ті питання, що найчастіше задаються користувачами.

Вимоги до позичальників

Гроші може отримати будь-який повнолітній українець, який має податковий код, паспорт, пластикову картку і телефон. Навіть нечиста кредитна історія не завадить проведенню операції.

Що станеться, якщо несвоєчасно сплатити борг

Якщо фінансовий стан на момент виплати боргу не дозволяє внести його в установлений термін, потрібно відстрочити виплату. Для цього потрібно зв’язатися з позикодавцем і оформити пролонгацію, щоб уникнути штрафних санкцій за прострочення. Крім того, пролонгація допоможе уникнути поганою кредитною історії, що важливо для подальшого кредитування.

Як довго розглядається заявка

Найчастіше операція займає не більше 15-20 хвилин для нових користувачів. При повторному зверненні рішення приймається за 5-7 хвилин.

Можна оформити більше одного кредиту відразу

Кошти видаються, навіть якщо клієнтом взяті позики в інших МФО. Єдина перешкода – невиплачені борги в тій самій компанії, де користувач хоче отримати нову позику. Схема така: берете кошти в МФО, віддаєте борги, потім замовляєте новий кредит.