Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн в Полтаві

 1. Умови кредиту
 2. Як взяти кредит на карту в Полтаві
 3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
 4. Як виплатити кредит онлайн в Полтаві
 5. Популярні питання

Якщо у вас виникають фінансові труднощі, то кредит на карту в Полтаві те, що вам потрібно. У цьому місті можна знайти високооплачувану роботу і реалізувати свій потенціал. Спокус тут теж предостатньо – розваги, розпродажі, ресторани. Як поєднати свої бажання і реальні доходи? На допомогу приходить кредит онлайн.

Коли доцільно брати позику, а коли ні? Мова навіть не про ті випадки, коли вас затопили сусіди зверху, вийшов з ладу холодильник або знадобилася термінова операція – тут важливо знайти гроші негайно. А уявіть, що ви побачили бажану річ зі знижкою -70% або знайшли «палаючу» путівку на курорт своєї мрії за третину вартості? Це теж серйозна підстава для оформлення позики. Сьогодні отримати позику пропонують безліч фінансових організацій і мікрофінансових компанія SOS CREDIT не виняток.

Вік позичальника Від 18 років
Процентна ставка Від 0%
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики До 10 000 гривен1
Термін кредиту До 30 днів
Розгляд заявки До 15 хвилин
Вимоги Паспорт, ІПН, гроадянство України
Способ получения На картку
Додаткові інструменти Не потрібні
Кредитна історія Не обов’язкова

Як взяти кредит на карту в Полтаві

Якщо вам потрібна сума до 15 000 гривень на термін до 30 днів, зверніться в сервіс швидкого кредитування. Не потрібно їхати в банк, чекати в черзі, заповнювати бланки, замовляти на роботі довідку про доходи, адже це може затягнутися на місяць.
Щоб отримати гроші в кредит в Полтаві, необхідно:

 1. Бути повнолітнім громадянином України.
 2. Мати паспорт і ідентифікаційний код.
 3. Оформити в будь-якому банку платіжну картку.

Як бачите, список вимог мінімальний. Подаючи вперше заявку на позику, пройдіть реєстрацію на сайті кредитора. Система обробить запит і в разі позитивного рішення відразу ж переведе гроші на карту. При поданні повторної заявки клієнту потрібно лише вказати суму і термін кредитування.

Кредит онлайн в Полтаві

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Ми можемо виділити декілька переваг компанії:

 • Вам не потрібен поручитель. Тобто залучати третіх осіб до процесу кредитування необхідності немає. Це значно спрощує завдання клієнту;
 • Відсутність комісії за оформлення. Ми не нараховуємо додаткових коштів за подачу заявки і її розгляд;
 • Різноманітний вибір ставок кредитування. Ми пропонує позики від 0%.

Як виплатити кредит онлайн в Полтаві

Погашення відбувається дуже просто. Вам необхідно лише зробити платіж через Особистий Кабінет або скористатися іншими варіантами оплати. Серед них термінал, переклад через банківське або поштове відділення.

Зверніть увагу, що найшвидший і надійний спосіб оплати – це переклад через ваш Особистий Кабінет на нашому сайті. У такому випадку гроші надходять на наш рахунок миттєво.

Кредит онлайн в Полтаві

Популярні питання

Взяти в борг через Інтернет набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Ознайомтеся з інформацією, яку ми підготували спеціально тих, хто планує отримати позику в найближчим часом. Також нас часто запитують, хто може взяти гроші в кредит в Полтаві:

 • студент
 • пенсіонер
 • особи без стабільного щомісячного доходу
 • клієнти з поганою кредитною історією
 • людина без довідки про офіційне працевлаштування

Чи можна взяти кредит в Полтаві без офіційного працевлаштування

Ми не вимагаємо підтверджуючих документів, які говорять про вашому працевлаштуванні. Перейдіть на сайт, виберіть термін і суму на кредитному калькуляторі і заповніть заявку. Все що потрібно – це паспорт і ІПН.

Який розмір кредиту можна отримати

У нас ви можете взяти до 15 000 гривень тільки онлайн, фізичних відділень у сервісу немає. Прийом заявок відбувається цілодобово.

Як довго розглядається заявка

Заявка розглядається протягом 15 хвилин. Якщо інформація, зазначена в заявці, вимагає перевірки, то процес може затягнутися до 30 хвилин.

Які вимоги до позичальників

З основних вимог: бути громадянином України і проживати на її території, мати діючий номер телефону будь-якого українського оператора, а також банківську карту для перерахування грошей.