Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Онлайн кредит без прописки в Україні

 1. Чи можна взяти кредит онлайн без прописки в паспорті
 2. Де взяти кредит кредит без реєстрації за місцем проживання
 3. Вигідні умови позики від компанії SOS CREDIT
 4. Як отримати гроші у борг без прописки
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Політичні та економічні реалії в Україні зараз не такі райдужні, як того хотілося б. Громадяни, що мешкають в містах із маленьким населенням, намагаються покинути свої домівки, аби спробувати можливості у мегаполісі. Міграція населення досить активна.

Почати нове життя не так просто, насправді. Якщо людина зіткнулася із непростими питаннями, то попросити підтримки їй особливо і немає в кого. Друзі, родичі залишилися десь далеко, а банки не хочуть співпрацювати з клієнтами, у яких немає прописки. Якщо людина лише нещодавно переїхала та винаймає квартиру, то у неї просто немає можливості, аби прописатися. Банки не розглядають цей факт як вагомий аргумент, тому що вони хочуть бути максимально впевнені в тому, що клієнт зможе повернути кредит. Але мікрофінансові організації лояльніші до таких громадян і готові надати необхідну сумму.

Чи можна взяти кредит онлайн без прописки в паспорті

Гроші — той атрибут у житті людини, без якого існувати просто неможливо. Вони потрібні у будь-якому питанні. Приміром, до зарплати ще далеко, а холодильник зламався і не підлягає ремонту. Або ж бракує пари тисяч для того, щоб сплатити оренду житла. У борг виходить узяти далеко не завжди.

Звичайний дохід не завжди може покрити всі фінансові питання людини, тому це питання актуальне для сотень тисяч громадян щодня. Оформити кредит без прописки в Україні зараз можливо. Не варто думати, що ви залишилися наодинці з даним питанням. 

Зверніть увагу, що якщо у вас є тимчасова прописка, то шанси на отримання заповітної суми стають набагато вищими. За її допомоги вибір кредитних організацій з їхнім асортиментом сум, відсотків і тд розширюється для вас, але треба витратити немало часу на пошуки.

МФО в цьому випадку будуть набагато ефективним рішенням. Саме з їх допомогою можна переконатися в тому, що безвихідних ситуацій не буває. 

Можливості оформлення кредиту:

 1. без відмови;
 2. без поганої КІ;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без перевірок.

Онлайн кредит без прописки в Україні

е взяти кредит кредит без реєстрації за місцем проживання

Мікрокредитування — поняття відносно “свіже” для нашої країни, але завдяки йому багато українців вже встигли впевнитися в його доступності і прозорості умов. Клієнт оформляє позику, аби отримати на свою банківську карту необхідну для нього суму на в гривні.

Якщо ви звернетеся в SOS CREDIT, то зможете отримати бажану суму за 20 хвилин максимум. І це, за умови, якщо ви — новачок. Постійним клієнтам заявка схвалюється практично відразу. Це, дійсно, швидкий кредит, на отримання якого не знадобиться витрачати свій  день. І довідка про доходи не знадобиться.

Взяти гроші у борг без прописки реально!

Вигідні умови позики від компанії SOS CREDIT

З якого віку Від 18 років і вище
Сума позики Мікрозайм: 500 грн – 10 000 грн для нових клієнтів

Мікрозайм: 500 – 15 000 грн для повторних

Процентна ставка Від 0% 
Основні вимоги  Еаявність паспорта, ІПН, мобільного телефона, громадянство України
Як отримати Будь-яка банківська карта України
Як повернути назад Через Особистий Кабінет на сайті, в касі банку, в терміналі, за допомогою інтернет-банкінгу
Як довго заявка обробляється Для нових клієнтів — до 20 хвилин, для повторних — практично моттєво.

Як отримати гроші у борг без прописки

Це реальна мета. Їй ставлять собі за мету люди, у яких на даний момент немає роботи, а гроші знадобилися терміново. Банки до таких осіб відносяться досить скептично, але не МФО. І так, вас чекає приємний бонус, оскільки всі операції відбуваються в режимі онлайн цілодобово — не треба виїжджати в офіс установи. Таким чином, ранок це або ніч, а гроші будуть у вас на карті саме тоді, коли ви цього забажаєте.

До SOS CREDIT регулярно звертаються люди за тим, аби оформити кредит без реєстрації за місцем проживання і дістають схвалення. Для цього лише треба оформити заявку на сайті. Термін, на який ми видаємо позику — на 7, 15 та 30 днів. Відсоток за надання послуг, при цьому, відносно маленький і дає можливість клієнтам не переживати за суму, яку необхідно буде повернути у результаті.

Як повернути гроші

Повернення грошей здійснюється досить легко. До того ж, клієнт може самостійно обрати варіант, котрий йому підходить. Найголовніше — це наявність номера кредитного договору та точна сума, яку треба погасити. Ця інформація міститься в Особистому Кабінеті, який має кожен клієнт. Також можна звернутися до служби підтримки, котра оперативно відповість на всі питання.

 1. Отже, Особистий Кабінет. Для цього треба натиснути в правому верхньому кутку сайту кнопку “Увійти”. Потім введіть свій логін і пароль. Здійснюється оплата через карту Visa або MasterCard. Важлива інформація: комісія за послуги не списується.
 2. Платіжні термінали. Не забудьте, що треба мати при собі номер договору та ІПН. Враховуйте наявність комісії.
 3. Звертайтеся до будь-якого відділення банку України — просто надайте співробітникові реквізити SOS CREDIT.
 4. Укрпошта. Ще один варіант, в ході застосування якого необхідно мати при собі реквізити. Комісія присутня. 

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

Отримати допомогу на вигідних умовах від SOS CREDIT можуть всі, кому вона потрібна. По-перше, це доступно пенсіонерам та студентам, котрі частіше за все у фінансових питаннях просто беззахисні.

Якщо у вас немає поручителів, офіційного працевлаштування або ж зайнятості, як такої на сьогодні, то ми надамо вам послуги і без всього цього. Навіть ваша кредитна історія не має значення для вас, тому що ми допоможемо зробити її краще.

Онлайн кредит без прописки в Україні

Терміни оформлення кредиту

Ви можете взяти кредит онлайн без прописки на 7, 15 або ж 30 днів. Все залежить від ваших можливостей.

Чи безпечно оформляти кредити онлайн

Один з головних плюсів такого кредиту полягає в тому, що його можна оформити, не виходячи з дому. У сучасному ритмі життя людини цей варіант для клієнта найбільш зручний. Це найкраще рішення, якщо сума, яку ви хочете запросити, не вище 15 000 грн і повернути її вийде на протяг 30 днів.

Це краще рішення, якщо сума, котру ви хочете запросити, не вище 15 000 грн і повернути її вийде протягом 30 днів.

Тепер про безпеку. У SOS CREDIT існує автоматична обробка даних та ухвалення рішень. Іншими словами, людський фактор на ухвалення рішення не впливає. Головне – це з 100% точністю вказувати інформацію про себе.

А чи є вірогідність того, що дані, котрі людина вказала в онлайн заявці, перехопить зловмисник та використає у своїх цілях? Це турбує багатьох. Але ні. Система захисту у сервісів, що займаються кредитуванням подібного формату, украй потужна. Чого вартий тільки адресний рядок сайту такої організації.

У людини, що не дуже розуміється в даній галузі, не виникне до неї питань. Але справа в тому, що у реально якісних сайтів вона має певний замок і в своєму з’єднанні  користується https-протоколом. Їх не підробити.

Будьте уважні під час введення інформації про себе після переходу з листа, що надійшов вам по email. Звертайте увагу на адресний рядок адресата і тоді розумітимете, з ким маєте справу.

Що таке пролонгація позики

Послуга пролонгації дає можливість відстрочення виплати. Головна її умова: повідомити нас про те, що вам необхідно їй скористатися. Активувати її можна в Особистому Кабінеті або ж, звернувшись в службу підтримки.

Оформити кредит без реєстрації за місцем проживання — це нормально. Ви приймаєте вірне рішення. Не чекайте поки близькі допоможуть, адже у них теж є своє життя і свої справи. Оформлення позики в SOS CREDIT не забере багато часу, а принесе позитивні враження. Ми готові перейти до співпраці прямо зараз!