Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Як розрахувати аліменти в Україні

  1. Сума аліментів у 2021 році
  2. Скільки часу платити аліменти
  3. Яка відповідальність за несплату аліментів
  4. Де можна подивитися заборгованість

Відносини між людьми бувають різними. Хтось все життя проводить з одним партнером і щасливий від цього, а хтось має протилежну історію. Ключову роль у будь-яких стосунках відіграє те, чи встигли стати батьками люди під час них. Їхній обов’язок забезпечувати дитину (двох, трьох тощо) до 18 років — моменту повноліття. За одним із батьків, який більше не проживає у сім’ї, залишається обов’язок фінансово забезпечувати свою дитину і про це наголошує законодавство.

Як розрахувати аліменти? Можна не доводити справу до суду та обійтися мирним рішенням. З цією метою батьки самі встановлюють щомісячну суму до виплати, після чого складають договір, який необхідно завірити у нотаріуса. На словах краще не домовлятися, навіть якщо розлучення було за погодженням обох сторін, ніхто ні до кого претензій не має і зараз ви у приятельських стосунках. Справа у тому, що сьогодні все добре, а завтра або в інший будь-який день може статися конфлікт. Потім вам буде вкрай складно довести те, що ви є слухняним і люблячим батьком чи матір’ю, який справно підтримував дитину фінансово.

Якщо ж трапляється так, що в обох сторін, крім любові, не стало і поваги одне до одного, а про мирну домовленість не може бути й мови, то з метою стягнення аліментів необхідно звернутися до суду.

Аби зрозуміти як розраховуються аліменти, потрібно знати, що їхній розмір встановлюється, спираючись на наступні фактори:

  1. стан здоров’я одного з батьків, якому необхідно їх сплачувати;
  2. стан здоров’я дитини/дітей;
  3. матеріальне становище одного з батьків, якому буде необхідно їх виплачувати;
  4. матеріальний стан, в якому знаходиться ця дитина/діти;
  5. чи є у того, хто сплачує аліменти, ще діти;
  6. чи є у того, хто сплачує аліменти, непрацездатні родичі — дитина/діти, чоловік/дружина, батько/мати;
  7. чи є в нього майно та майнові права (сюди входить рухоме та нерухоме майно, гроші, корпоративні права);
  8. витрати (сюди ж входить рухоме та нерухоме майно), сума яких вища за прожитковий мінімум у країні, помножена на 10, що були доведені особою, яка подає на аліменти;
  9. інші важливі фактори.

Як розрахувати аліменти в Україні? Розмір аліментів у 2021 році

Аби зрозуміти, як розраховуються аліменти в Україні, потрібно знати, які доходи, підтверджені документально, суд бере до уваги:

  1. основний дохід платника;
  2. премії, що йому належать;
  3. оплата його роботи позаурочно;
  4. компенсація невикористаної відпустки;
  5. інші винагороди по роботі;
  6. пенсійні виплати;
  7. дохід від підприємницької діяльності;
  8. і т.д.

Мінімальний гарантований розмір, що належить до виплати — 50% від прожиткового мінімуму дитині відповідної вікової категорії. Менше 50% він не може бути.

І мінімум сплачує батько, який перебуває у статусі “непрацюючого”. Якщо ж він входить до цієї категорії, то тоді все залежить від того, який офіційний дохід він має, а також скільки дітей.

Розрахунок за відсотками для батька:

  • одну дитину у родині — 25% від прибутку;
  • двох дітей – 33% від прибутку;
  • трьох дітей – 50% від прибутку.

Сума аліментів у 2021 році

У 2021 році було три хвилі змін.

  1. З 01 січня до 30 червня. Дитині до 6 років належала виплата у розмірі 960,50 грн. Якщо це дитина 6-18 років, то 1197,50 грн. А з 18 років і до 23 років – 1135,00 грн.
  2. З 01 липня до 30 листопада. Дитині до 6 років належала виплата у розмірі 1006,50 грн. Якщо це дитина 6-18 років, то 1255,00 грн. А з 18 років і до 23 років – 1189,00 грн.
  3. З 01 грудня до 31 грудня. Дитині до 6 років належить виплата у розмірі 1050,00 грн. Якщо це дитина 6-18 років, то 1309,00 грн. А з 18 років і до 23 років — 1240,50 грн.

Важливо: у питанні “Як розрахувати аліменти із зарплати?” або з іншого доходу одного з батьків, треба покладатися на те, що до 23 років вони сплачуються лише тоді, коли дитина чи діти продовжують навчатися.

Існує ще таке поняття”«індексація аліментів”. Вона передбачає підвищення аліментів, що стягуються у судовому процесі, через поріг інфляції. З її допомогою вдається компенсувати витрати батька, що виховує, через підвищення цін на послуги та товари, необхідні для цього.

Як розрахувати аліменти в Україні? Розмір аліментів у 2021 році

Скільки часу платити аліменти

Загалом батьки зобов’язані забезпечувати дітей до 18 років — до моменту їхнього повноліття. Звичайно, якщо вони продовжують навчання, то й тоді їм потрібна фінансова допомога. Тоді така допомога продовжується до 23 років або до моменту, коли навчання закінчується. Якщо ваша дитина вступила на навчання, то вам, як батькові, потрібно звернутися до суду, аби продовжити аліменти. Таке право є і в самої дитини.

Яка відповідальність за несплату аліментів

У Кримінальному кодексі існує окрема стаття про те, що у разі злісного ухилення від таких зобов’язань громадянину потрібно буде виплатити штраф. Його розмір: 100-200 неоподатковуваних мінімумів доходів. Також це можуть бути виправні роботи або обмеження свободи.

Де можна подивитися заборгованість

Щоб зробити це правильно, потрібно перейти до Єдиного реєстру боржників: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Виглядає так:

Як розрахувати аліменти в Україні? Розмір аліментів у 2021 році

Загалом, якщо громадянин має борги, то:

  1. він не зможе покинути межі країни;
  2. він не зможе відкрити рахунок у банку;
  3. йому буде складно влаштуватися працювати;
  4. йому буде складно продати або купити житло;
  5. його запит на відчуження майна буде відхилено.

Аби не допустити такого, краще платити аліменти справно. Якщо ж все-таки питання щодо заборгованості виникають, то у Реєстрі введіть у спеціально відведених рядках особисті дані та поставте позначку саме там, де «Юридична особа».

На даний момент кризовий боржників стає тільки більше. Пандемія вносить невтішні корективи у життя українських громадян. Через те, що робота бізнесу зараз вкрай нестабільна, торкнулося це й заборгованості з аліментів.

У випадку, якщо ви перевірили у Реєстрі, а своєї заборгованості там не побачили, ці дані необхідно зберегти або в електронному, або в друкованому вигляді.

Якщо ви не отримуєте аліменти від батька чи метрі вашої дитини та грошей на догляд за нею вам не вистачає, то пам’ятайте, що SOS CREDIT готовий допомогти просто зараз. Для цього необхідно заповнити та подати заявку. Процедура проста та витрачається на неї до 20 хвилин. Якщо ж ви той батько, який не виплачує аліменти — ми допоможемо зробити це, аби ваша совість була чистою перед собою та дитиною (дітьми, якщо ви — батько чи мати не одного, а двох, трьох і більше), яка ні у чому не винна, у першу чергу. Приготуйте паспорт, ІПН та банківську картку, на яку будуть перераховані гроші. Вся процедура відбувається через інтернет, що прискорює процес отримання коштів. Нехай щасливих дітей буде якомога більше і вони не страждають від нестачі батьківського піклування!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

914 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит