Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ОНЛАЙН КРЕДИТИ В УКРАЇНІ: ЧИ ВАРТО ДОВІРЯТИ ЕКСПРЕС КРЕДИТУВАННЮ?

З кожним роком темпи росту ринку мікрокредитування збільшуються на 80-100%. На думку фахівців, близько 30 000 українців беруть онлайн кредити в Україні щомісяця. У цю цифру не входять банківські кредити, адже банки в принципі не є конкурентами для МФО (мікрофінансових організацій). Сервіси онлайн кредитування, компанія SOS CREDIT у тому числі, спеціалізуються на позиках, як кажуть, “до зарплати”.

Довіра позичальників зростає, пропозиції кредиторів з кожним днем стають вигіднішими, а отримати позику до зарплати все простіше. Справ на 5 хвилин: зайти на сайт МФО, заповнити заявку на кредит, відправити її та всього через 20 хвилин отримати відповідь. Ідеальний варіант, особливо, з огляду на сучасний темп життя.

Онлайн кредит в Україні: чи варто довіряти експрес кредитуванню?

Чому варто довіряти онлайн кредитуванню?

  • Хоча спеціалізованого законодавчого акту, який би регулював виключно сферу МФО, немає, але існує ряд законів, які поширюються на мікрофінансові організації. До того ж, роботу кредиторів регулює Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Що стосується онлайн позик, то, до всього іншого, компанії працюють на основі закону “Про електронну комерцію”. Як бачите, законодавча база немаленька і регулятор не обійшов стороною цю важливу частину фінансового ринку України.
  • Надійні МФО надають позичальнику повний набір документів щодо діяльності компанії. Найчастіше, свідоцтво, правила роботи сайту та інші дозвільні документи викладають у відповідному розділі сайту. Зокрема, документацію компанії SOS CREDIT можна подивитися тут.
  • Ще один фактор, що викликає довіру – масове поширення агрегаторів. Тобто, сайтів, які збирають на своїх сторінках інформацію про мікрофінансові організації. Там можна знайти огляди, рейтинги, топи кредитних продуктів, а також іншу корисну інформацію. Завдяки агрегаторам користувачеві значно легше зорієнтуватися в пропозиціях кредиторів.
  • Прозорі умови кредитування, зафіксовані договором. Кожен позичальник, що бажає отримати онлайн кредит в Україні, підписує юридичний документ – договір. У ньому вказані умови, на яких надається фінансова послуга.
  • Наявність контактних даних організації. Якщо ви вперше берете кредит онлайн в Україні і сумніваєтесь у чесності кредитора, рекомендуємо зателефонувати за вказаним номером. Служба підтримки обов’язково відповість на всі ваші запитання.

Крім усього іншого, враховуйте репутацію і вік МФО. Найкраще співпрацювати з тими компаніями, які вже зарекомендували себе на ринку кредитування. Тут відмінно працює правило “довіряй, але перевіряй”.

Онлайн кредит в Україні: чи варто довіряти експрес кредитуванню?

Які мікропозики в перспективі?

Експерти стверджують, що навіть стабілізація економіки України в комплексі з жорсткістю законодавства не вплине на стан ринку мікрокредитування. Ті компанії, які вже зайняли свою нішу, швидше за все, не відчують ніяких потрясінь. Та й постійні клієнти у виграші: акції, промокоди, знижки, програми лояльності. Це все дозволяє значно економити на відсотках по кредиту. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує знижки постійним клієнтам до -50%.

Як бачите, факторів довіряти МФО досить ніж достатньо, тим паче тут можна отримати онлайн кредит в Україні всього за 20 хвилин.

 

655 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит