Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ОНЛАЙН КРЕДИТИ В УКРАЇНІ: ЧИ ВАРТО ДОВІРЯТИ ЕКСПРЕС КРЕДИТУВАННЮ?

З кожним роком темпи росту ринку мікрокредитування збільшуються на 80-100%. На думку фахівців, близько 30 000 українців беруть онлайн кредити в Україні щомісяця. У цю цифру не входять банківські кредити, адже банки в принципі не є конкурентами для МФО (мікрофінансових організацій). Сервіси онлайн кредитування, компанія SOS CREDIT у тому числі, спеціалізуються на позиках, як кажуть, “до зарплати”.

Довіра позичальників зростає, пропозиції кредиторів з кожним днем стають вигіднішими, а отримати позику до зарплати все простіше. Справ на 5 хвилин: зайти на сайт МФО, заповнити заявку на кредит, відправити її та всього через 20 хвилин отримати відповідь. Ідеальний варіант, особливо, з огляду на сучасний темп життя.

Онлайн кредит в Україні: чи варто довіряти експрес кредитуванню?

Чому варто довіряти онлайн кредитуванню?

  • Хоча спеціалізованого законодавчого акту, який би регулював виключно сферу МФО, немає, але існує ряд законів, які поширюються на мікрофінансові організації. До того ж, роботу кредиторів регулює Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Що стосується онлайн позик, то, до всього іншого, компанії працюють на основі закону “Про електронну комерцію”. Як бачите, законодавча база немаленька і регулятор не обійшов стороною цю важливу частину фінансового ринку України.
  • Надійні МФО надають позичальнику повний набір документів щодо діяльності компанії. Найчастіше, свідоцтво, правила роботи сайту та інші дозвільні документи викладають у відповідному розділі сайту. Зокрема, документацію компанії SOS CREDIT можна подивитися тут.
  • Ще один фактор, що викликає довіру – масове поширення агрегаторів. Тобто, сайтів, які збирають на своїх сторінках інформацію про мікрофінансові організації. Там можна знайти огляди, рейтинги, топи кредитних продуктів, а також іншу корисну інформацію. Завдяки агрегаторам користувачеві значно легше зорієнтуватися в пропозиціях кредиторів.
  • Прозорі умови кредитування, зафіксовані договором. Кожен позичальник, що бажає отримати онлайн кредит в Україні, підписує юридичний документ – договір. У ньому вказані умови, на яких надається фінансова послуга.
  • Наявність контактних даних організації. Якщо ви вперше берете кредит онлайн в Україні і сумніваєтесь у чесності кредитора, рекомендуємо зателефонувати за вказаним номером. Служба підтримки обов’язково відповість на всі ваші запитання.

Крім усього іншого, враховуйте репутацію і вік МФО. Найкраще співпрацювати з тими компаніями, які вже зарекомендували себе на ринку кредитування. Тут відмінно працює правило “довіряй, але перевіряй”.

Онлайн кредит в Україні: чи варто довіряти експрес кредитуванню?

Які мікропозики в перспективі?

Експерти стверджують, що навіть стабілізація економіки України в комплексі з жорсткістю законодавства не вплине на стан ринку мікрокредитування. Ті компанії, які вже зайняли свою нішу, швидше за все, не відчують ніяких потрясінь. Та й постійні клієнти у виграші: акції, промокоди, знижки, програми лояльності. Це все дозволяє значно економити на відсотках по кредиту. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує знижки постійним клієнтам до -50%.

Як бачите, факторів довіряти МФО досить ніж достатньо, тим паче тут можна отримати онлайн кредит в Україні всього за 20 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1913 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит