ОНЛАЙН КРЕДИТИ В УКРАЇНІ: ЧИ ВАРТО ДОВІРЯТИ ЕКСПРЕС КРЕДИТУВАННЮ?
З кожним роком темпи росту ринку мікрокредитування збільшуються на 80-100%. На думку фахівців, близько 30 000 українців беруть онлайн кредити в Україні щомісяця. У цю цифру не входять банківські кредити, адже банки в принципі не є конкурентами для МФО (мікрофінансових організацій). Сервіси онлайн кредитування, компанія SOS CREDIT у тому числі, спеціалізуються на позиках, як кажуть, “до зарплати”.
Довіра позичальників зростає, пропозиції кредиторів з кожним днем стають вигіднішими, а отримати позику до зарплати все простіше. Справ на 5 хвилин: зайти на сайт МФО, заповнити заявку на кредит, відправити її та всього через 20 хвилин отримати відповідь. Ідеальний варіант, особливо, з огляду на сучасний темп життя.
Чому варто довіряти онлайн кредитуванню?
- Хоча спеціалізованого законодавчого акту, який би регулював виключно сферу МФО, немає, але існує ряд законів, які поширюються на мікрофінансові організації. До того ж, роботу кредиторів регулює Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Що стосується онлайн позик, то, до всього іншого, компанії працюють на основі закону “Про електронну комерцію”. Як бачите, законодавча база немаленька і регулятор не обійшов стороною цю важливу частину фінансового ринку України.
- Надійні МФО надають позичальнику повний набір документів щодо діяльності компанії. Найчастіше, свідоцтво, правила роботи сайту та інші дозвільні документи викладають у відповідному розділі сайту. Зокрема, документацію компанії SOS CREDIT можна подивитися тут.
- Ще один фактор, що викликає довіру – масове поширення агрегаторів. Тобто, сайтів, які збирають на своїх сторінках інформацію про мікрофінансові організації. Там можна знайти огляди, рейтинги, топи кредитних продуктів, а також іншу корисну інформацію. Завдяки агрегаторам користувачеві значно легше зорієнтуватися в пропозиціях кредиторів.
- Прозорі умови кредитування, зафіксовані договором. Кожен позичальник, що бажає отримати онлайн кредит в Україні, підписує юридичний документ – договір. У ньому вказані умови, на яких надається фінансова послуга.
- Наявність контактних даних організації. Якщо ви вперше берете кредит онлайн в Україні і сумніваєтесь у чесності кредитора, рекомендуємо зателефонувати за вказаним номером. Служба підтримки обов’язково відповість на всі ваші запитання.
Крім усього іншого, враховуйте репутацію і вік МФО. Найкраще співпрацювати з тими компаніями, які вже зарекомендували себе на ринку кредитування. Тут відмінно працює правило “довіряй, але перевіряй”.
Які мікропозики в перспективі?
Експерти стверджують, що навіть стабілізація економіки України в комплексі з жорсткістю законодавства не вплине на стан ринку мікрокредитування. Ті компанії, які вже зайняли свою нішу, швидше за все, не відчують ніяких потрясінь. Та й постійні клієнти у виграші: акції, промокоди, знижки, програми лояльності. Це все дозволяє значно економити на відсотках по кредиту. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує знижки постійним клієнтам до -50%.
Як бачите, факторів довіряти МФО досить ніж достатньо, тим паче тут можна отримати онлайн кредит в Україні всього за 20 хвилин.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|