Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Де позичити грошей до зарплати?

Навіть якщо ви дуже ощадлива людина, непередбачені витрати можуть чекати вас у будь-який момент. Де позичити гроші на термінову покупку або ремонт? Це питання не дає спокою багатьом українцям, які зіткнулися з необхідністю придбання зламаної побутової техніки або проведення термінових ремонтних робіт. Можна знайти тимчасовий підробіток, продати через спеціалізований сайт цінну річ або позичити гроші у друзів.

Усі вищезгадані засоби мають право на існування, але для їх реалізації потрібно багато сил і часу. А як бути, коли гроші потрібні терміново? Звернутися за допомогою в банк, ломбард або сервіс швидких кредитів.

Як позичити гроші в банку?

Що потрібно для отримання грошей в банку:

  • Стабільний офіційний дохід. Буде потрібна довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців. Без цього документа кредит ви не отримаєте. На жаль, наявність довідки - ще не 100% гарантія позитивного результату. Якщо дохід буде малий, то в кредиті можуть відмовити.
  • Позитивна кредитна історія. Дізнатися про стан своєї КІ можна в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Якщо у вас раніше були простроченні платежі або штрафи, в кредиті можуть відмовити.
  • Поручитель. Людина, яка візьме на себе зобов'язання позичальника, якщо він не зможе гасити кредит вчасно. Якщо передбачається оформлення кредиту на велику суму, банк може зажадати знайти кількох поручителів.
  • Страхування. Банку важливо, щоб позичальник був живий і здоровий до моменту повного погашення займа, тому часто видача кредиту можлива тільки після оформлення страхового поліса. А це додаткові витрати для позичальника.

Перед тим як позичити гроші в банку і підписати договір, уважно вивчіть його. Навіть якщо фахівець наполягає, що документ стандартний, читайте кожен рядок. Позичальник повинен знати все про умови дострокового погашення, передбачені додаткові послуги, порядок нарахування штрафів і прострочень в разі несвоєчасного погашення.

Де позичити гроші онлайн?

У більшості випадків позичальник не може чекати поки банк затвердить рішення про видачу кредиту. Як бути, якщо гроші потрібні негайно або сума не така велика, щоб йти в банк. Оптимальне рішення - звернутися в мікрофінансову організацію (МФО). Наприклад, сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує новим клієнтам позичити гроші на суму до 3 000 гривень під 0,01% на термін до 15 днів. Вигідна пропозиція, яку оцінять багато позичальників!

Інші переваги співпраці з мікрофінансовою організацією:

  • Швидкість оформлення. Не потрібно йти в банківське відділення, сидіти в черзі і чекати кілька днів схвалення заявки. Все відбувається в режимі онлайн, протягом декількох годин.
  • Мінімум документів. Вам не знадобляться поручителі, страхові поліси та довідка про доходи. Все, що потрібно - це паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і діюча картка будь-якого українського банку.
  • Прозорість. Повна сума до сплати одразу фіксується в договорі, і вона лишається незмінною. Ніяких переплат і непотрібних платежів.
  • Доступність. Отримати кредит онлайн на карту можна в будь-якому місті України.
  • Конфіденційність. Вся інформація про позичальника строго конфіденційна.

Якщо ви плануєте позичити гроші онлайн, користуйтеся послугами перевірених сервісів - це швидко, зручно, безпечно і вигідно.

Отримати кредит