Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Як оформляється кредит?

За статистикою, новий клієнт компанії SOS CREDIT витрачає до 15 хвилин на заповнення заявки, а повторний всього 5. Як оформляється кредит і як заповнити аплікаційну форму правильно? Ці питання турбують більшість позичальників, які вперше сідають за екран комп'ютера, щоб подати заявку на кредит онлайн на карту.

Крок перший: гроші на бочку

Перше, що необхідно зробити клієнту сервісу онлайн-кредитування - визначитися із сумою та терміном позики. Усе залежить від ваших потреб, але пам'ятайте, що повертати доведеться з відсотками. Щоб розрахувати точну суму кредиту і процентних нарахувань, стане в пригоді кредитний калькулятор. До речі, новачки можуть скористатися ним на головній сторінці сайту, а постійні клієнти в Особистому Кабінеті.

Перед тим як оформити кредит онлайн, перевірте інформацію про поточну позику. А саме:

 • Дату повернення;
 • Тіло кредиту;
 • Відсотки за кредитом;
 • Загальну суму до повернення.

Далі, тиснемо на кнопку "Отримати кредит" і починаємо реєстрацію.

Крок другий: заповнюємо анкету

Щоб взяти кредит онлайн, заявка повинна бути заповнена максимально повно. В першу чергу, вкажіть контактні дані: чинний номер мобільного телефону, e-mail. Придумайте надійний пароль, продублюйте його в сусідньому полі. Ознайомтеся з правилами та політикою конфіденційності, якщо ви згодні з умовами співпраці - сміливо тисніть "Продовжити".

На наступній сторінці вкажіть:

 • Ім'я, прізвище, по батькові українською мовою (як у паспорті);
 • Стать, дату народження;
 • Паспортні дані, ІПН.

Оформити кредит онлайн на карту дуже просто: на наступній сторінці заповніть соціальні дані, фактичну адресу, інформацію про роботу і доходи. Зверніть увагу, довідка про заробітну плату не потрібна, а ось копії сторінок паспорта з актуальною фотографією, id-карти та ІПН завантажити доведеться. Це значно підвищить ймовірність отримання позики в сервісі онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Залишилося всього нічого - завершити подачу заявки на кредит онлайн на картку. Введіть платіжні реквізити:

 • Номер картки будь-якого банку України;
 • CVV код;
 • Дату, до якої дійсна картка.

Щоб підтвердити картку, на вашому рахунку буде заблокована сума до 1 гривні. Подробиці про те, навіщо потрібна верифікація карти дізнайтеся тут.

Оформити кредит онлайн: фінал

Після того як основні дані внесено, копії документів прикріплено, а платіжна карта верифікована, залишилося тільки уточнити дані по заявці та відправити її на розгляд. В основному це займає близько 5 хвилин, якщо все вказано вірно.

Як бачите, взяти кредит онлайн (заявка) дуже просто. Головне, стабільне підключення до мережі Інтернет, документи під рукою і близько 20 хвилин вільного часу. Фахівці компанії SOS CREDIT рекомендують заповнювати всі поля заявки. Також зверніть увагу на такі рекомендації, щоб підвищити ймовірність отримання позики:

 • Вказуйте тільки достовірні дані;
 • Перевіряйте інформацію на наявність граматичних помилок;
 • Ознайомтеся з кредитним рейтингом на сайті БКІ (Бюро Кредитних Історій).

До речі, ви отримаєте сповіщення про рішення системи по смс і e-mail. Після позитивної відповіді залишиться тільки підписати кредитний договір. Що стосується зарахування грошей на картку, на це піде не більше 5 хвилин. Так що оформити кредит онлайн на картку швидко, зручно, а найголовніше, не виходячи з дому. Ми працюємо 24/7 без святкових і вихідних днів. Реєструйтеся на сайті, подавайте заявку на кредит і відчуйте переваги найзручнішого сервісу онлайн-кредитування СОС КРЕДИТ.

Отримати кредит