Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЯК ПЛАНУВАТИ СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ?

Складно знайти сім’ю, яка жодного разу не поставала перед грошовими труднощами. Не секрет, що багато людей живе від зарплати до зарплати. Гостра нестача вільних коштів змушує українців брати кредит. Чому так відбувається? Від нерозуміння, як вести сімейний бюджет правильно. Аналіз доходів, витрат та грамотне планування дозволяє дисциплінувати витрати й контролювати повсякденні витрати.

Скрупульозний аналіз бюджету допоможе сплатити борги та поліпшити сімейний добробут. Добре, якщо у процесі планування братимуть участь всі члени сім’ї.

Що таке бюджет сім’ї взагалі? Це облік загального доходу та витрат усіх членів сім’ї. Найчастіше він складається на місяць. До бюджету можна додати як обов’язкові витрати, так і додаткові – сезонні покупки, свята, дні народження, подорожі, лікування. Перед початком планування слід проаналізувати надходження та витрати за попередні кілька місяців. В якості доходу враховуйте не лише офіційну зарплату, але й інші джерела – соціальні виплати, пенсії, премії, відсотки від депозитів.

Як спланувати сімейний бюджет?

Домашній бюджет – класифікація витрат

Грамотне планування бюджету на місяць неможливо уявити без контролю витрат, які умовно поділяються на кілька категорій:

  • Особисті витрати кожного з членів подружжя.
  • Заборгованість перед кредитною установою.
  • Витрати на дітей.
  • Загальні витрати на сім’ю.

Класифікувавши існуючі витрати, намагайтеся правильно прорахувати та розподілити бюджет сім’ї на місяць. Пропишіть конкретні суми по кожному з наведених вище пунктів. Намагайтеся враховувати все, заведіть зошит та збирайте чеки з магазинів.

Планування сімейного бюджету неможливе без правильного розподілу. Пріоритет надається важливим та терміновим статтям. Можна створити «конверт» для незапланованих випадків – поламка побутової техніки або авто, лікування, раптовий захід й інше.

Залишок грошей розподіляємо на такі потреби:

  • Продукти харчування;
  • Пересування громадським транспортом;
  • Комунальні платежі, оплата мобільного зв’язку;
  • Дозвілля.

Якщо лишаються зайві кошти, не поспішайте їх витрачати. Відкладіть на майбутнє, створіть резерв для важливих покупок.

Як спланувати сімейний бюджет?

Чого не можна припускатися, плануючи домашній бюджет?

Розподіляючи свій бюджет, намагайтеся уникати поширених помилок:

  • Витрачати велику суму у перший тиждень на особисті потреби. Витративши основну частину, ви розумієте, що на квартплату, харчування, ліки грошей вже не лишається. Що робить більшість? Сплачує комунальні послуги частинами, накопичуючи нові борги.
  • Гроші, якими потрібно погасити кредит, витрачаються на інші потреби. Коли терміни виплат зменшуються, решту коштів витрачають на погашення заборгованості та оплату прострочених відсотків. До нового надходження грошей ще багато часу, а поточні витрати нікуди не зникають. Планування сімейного бюджету у цьому випадку зводиться до встановлення режиму жорсткої економії.
  • Неправильний розподіл грошей на особисті потреби. Наприклад, ви вирішили придбати щось на розпродажі, але раптово вийшла з ладу важлива побутова техніка. Терміново потрібні кошти, а їх немає! У цьому випадку можна попросити у друзів або оформити кредит онлайн до зарплати у МФО (мікрофінансовій організації).

Як вести сімейний бюджет і на чому можна заощадити?

Зберегти фінанси легко – зайвий раз відмовити собі у поході в ресторан, кінотеатр або клуб. Купуючи щось у магазині, користуватися списком і не піддаватися миттєвому бажанню купити яскраву дрібничку.

Краще витратити гроші на:

  • Саморозвиток. Курси підвищення кваліфікації, вивчення іноземної мови, спортзал – корисна інвестиція. Важливо розподілити свій бюджет на харчування. Це не означає, що потрібно обмежувати себе в їжі. Важливо харчуватися збалансовано та правильно. Йдіть до магазину ситими з переліком необхідних товарів.
  • Здоров’я. Профілактика – краще лікування. Погодьтеся, краще раз на півроку відвідати стоматолога, ніж дотягнути до того моменту, коли вже все болить і лікування вимагає серйозних витрат.

Спробуйте відкладати з малого. Наприклад, відмовитися від шоколадок до чаю або кави у кав’ярні. Придумайте собі мету накопичення та постійно відраховуйте на неї гроші.

Планування сімейного бюджету – це ефективний спосіб привести свої фінанси до ладу. Спробуйте та переконайтеся в цьому самі.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1470 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит