Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн в Кропивницькому (Кіровограді)

 1. Які умови
 2. Як оформити кредит онлайн на карту в Кропивницькому (Кіровограді)?
 3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
 4. Як оплатити кредит в Кропивницького
 5. Популярні питання

Якщо ви проживаєте в Кіровоградській області, то вам доступний кредит онлайн в Кіровограді. Тільки уявіть, всього кілька хвилин і гроші виявляться на вашій картці. Це означає, що дрібні фінансові негаразди більше вам не страшні.

Що таке онлайн займ в нашій компанії? Це швидка можливість отримати гроші на будь-які потреби. До речі, для новачків сума варіюється від 500 до 5 000 гривень, а для постійних клієнтів до 15 000. Тим більше, процентні нарахування досить гнучкі і стартують від 0%. Також МФО SOS CREDIT пропонує постійні акції і промокодом, а ще ми розробили унікальну Програму Лояльності для тих клієнтів, які вибирають нас постійно.

Які умови?

Вік позичальника Від 18 років
Процентна ставка Від 0%
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики Від 500 до 10 000 гривень
Термін кредиту До 30 днів
Розгляд заявки Миттєво
Вимога Паспорт, ІПН
Спосіб отримання На карту
Додаткові документи Не потрібні
Кредитна історія Будь-яка

Як оформити кредит онлайн на карту в Кропивницького (Кіровограді)?

Все набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Вам всього лише потрібно зайти на наш сайт і вибрати на калькуляторі потрібну суму і термін кредитування. Після цього ви зможете побачити додаткову інформацію: суму процентних нарахувань, які необхідно буде повернути по кредиту, дату повернення боргу, тіло кредиту і загальну суму.

Тепер пора переходити до наступного кроку – реєстрації. Внесіть свої наступні дані в форму: мобільний номер телефону, електронну пошту, пароль. Прочитайте правила і, якщо вони вам підходять, погодьтеся з ними, поставивши галочку навпроти їх назви. А тепер сміливо тисніть «Продовжити» і кредит онлайн в Кропивницького стане на крок ближче.

Що буде далі? Заповнення аплікаційної форми.

Кредит онлайн в Кропивницького (Кіровограді)

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Які наші переваги?

 • Мінімум тяганини з документами. Для того, щоб подати заявку не потрібно навіть виходити з дому. Тепер кожен може отримати гроші в кредит в Кропивницького.
 • Цілодобова служба підтримки. Що це означає? Ви можете задати своє питання в чат на сайті, нашу групу в Facebook або написати по електронній пошті. Також можна зателефонувати за номером служби підтримки з 09:00 до 18:00 і отримати кваліфіковану допомогу нашого менеджера.
 • Можливість оформити пролонгацію. Бракує грошей на своєчасне погашення? Підключіть послугу пролонгації, вона дозволяє продовжити кредит до 30 днів.

Як оплатити кредит в Кропивницького

Ми пропонуємо різні варіанти оплати: через банківське відділення, термінал, або ж Укрпошту. Однак самий зручний, швидкий і вигідний спосіб в нашому рейтингу – це переклад через Особистий Кабінет. Гроші надходять на наш рахунок в лічені хвилини.

Так що, якщо ви хочете взяти кредит в Кіровограді, з оплатою проблем не виникне. Як дізнатися дату повернення грошей? Перегляньте кредитний договір або ж зверніться до нашого менеджера в службу підтримки.

Кредит онлайн в Кропивницького (Кіровограді)

Популярні питання

Практично у кожного клієнта виникають питання по позиці в нашій організації хоча б раз на місяць. Які умови позики? На які потреби можна кредитуватися? Як визначити чи дадуть гроші?

Ще пропозиції по кредитах:

 • цілодобово
 • з поганою кредитною історією
 • без відсотків
 • швидкий кредит
 • без застави

Що робити, якщо кредит прострочено

Ви взяли кредит в Кіровограді, але прострочили оплату? В такому випадку виходу два: оформити пролонгацію через Інтернет в своєму Особистому Кабінеті або ж погасити заборгованість в повному обсязі.

Які вимоги до позичальників

Що стосується вимог: наявність паспорта або ж id-карти та ІПН. Інші довідки вам не знадобляться. Сфотографуйте на всякий випадок основні сторінки паспорта. Фотографії документа значно збільшують ваші шанси отримання кредиту.

Чи можна отримати кредит з поганою кредитною історією

Не важливо, який ваш кредитний рейтинг, в центрі уваги ваша історія оплат і відносин з фінансовими організаціями. Кожен окремий випадок оцінюється індивідуально.

Як швидко гроші надходять на карту

Засоби виявляться на вашій карті практично миттєво після узгодження заявки. Ви отримаєте підтвердження по смс.