Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн терміново без відмови

 1. Умови отримання термінового кредиту онлайн на карту
 2. Як взяти кредит на карту онлайн терміново без довідки про доходи
 3. Переваги кредиту онлайн
 4. Як повернути кредит
 5. Популярні питання

Сьогодні, щоб отримати кредит на карту онлайн терміново, не потрібно витрачати багато вільного часу. Гроші прийдуть на картку позичальника через 2-3 хвилини після схвалення заявки. Оформлення виконується через інтернет на сайті мікрофінансової компанії. Найшвидші кредити видає наша компанія – SOS CREDIT. Ми маємо ліцензію на цей вид діяльності.

Скористайтеся нашим сервісом, щоб вирішити свої фінансові труднощі. Вам не потрібно йти в банк або домовлятися з рідними, близькими, сусідами, щоб взяти у них в борг. Позику надасть вам МФО на вигідних умовах.

Умови отримання термінового кредиту онлайн на карту

Життєві ситуації бувають різними. Якщо людині потрібні гроші для вирішення нагальних проблем, а банківську позику чекати немає часу, через інтернет можна взяти кредит миттєво. Суму позики вибирає клієнт.

Вид Онлайн кредит
Ставка кредитування Від 0,01%
Технологія зарахування На карту
Сумма займу До 15 000 гривень
Вік отримувача от 18 років і більше

Наша організація пропонує громадянам України різні типи позик. Кожен клієнт зможе підібрати для себе відповідний спосіб отримання коштів.

Інші види кредитів:

 • кредит за паспортом;
 • гроші не виходячи з дому;
 • з поганою кредитною історією;
 • кредит до заробітної плати;
 • кредит для малого бізнесу.

Умови отримання грошей по кожному з видів кредиту відрізняються. Важливим є те, що з нами працювати завжди комфортно.

Як взяти кредит на карту онлайн терміново без довідки про доходи

Взяття кредиту не супроводжується наданням довідок, які потрібно збирати місяцями. Терміновий кредит у нас можна оформити без довідок про доходи та інших необов’язкових документів, що вимагають банки. Щоб почати розгляд заявки користувача нашого сайту, він всього лише повинен вказати в анкеті дані паспорту, ІПН, бути громадянином України, мати картку і телефон.

Після підписання договору, не в офісі, а в інтернеті, а також схвалення заявки, кошти будуть зараховані на будь-яку банківську карту заявника. Довго чекати не доведеться.

Кредит онлайн терміново без відмови

Переваги кредиту онлайн

Тепер у кожного з вас є можливість взяти кредит не виходячи з дому. У нас 99% схвалених заявок, адже ми лояльно оцінюємо позичальників, не вимагаємо поручителів і заставного майна. Перший кредит можна оформити від 0%. Але, це ще не всі плюси співпраці з нами. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Для подачі заявки, не потрібно вставати з дивану. Це можна зробити за одну хвилину сидячи перед комп’ютером.
 2. Кращі на ринку пропозиції ви знайдете саме у нас. Зайдіть на сайт, познайомтеся з умовами, виберіть суму і термін кредитування.
 3. Ваша особиста інформація буде захищена. Ви можете не турбуватися про розголошення даних.
 4. Підтримка користувачів проводиться цілодобово. У будь-який час у клієнтів є можливість скористатися сервісом.
 5. Ми не цікавимося, куди клієнт буде витрачати отримані кошти. Він використовує їх на свій розсуд.

Як повернути кредит

Якщо вам потрібен терміновий кредит онлайн на карту, погашення боргу виконується в зазначений день. Оплату потрібно внести точно в строк. Це зручно зробити на сайті компанії. Авторизуйтесь в системі і зробите переклад через Особистий Кабінет. Зайшовши в ОК потрібно вказати суму і клікнути на кнопку «Оплатити».

Деякі клієнти воліють користуватися терміналами. Правда, такий спосіб передбачає комісійні суми. Позичальникам доступна пролонгація договору на термін до 30 днів, якщо в цьому є необхідність. Важливо не забувати, що такою послугою користуватися довше зазначеного терміну не можна.

Кредит онлайн терміново без відмови

Популярні питання

Наш сервіс підійде любителям швидкого онлайн кредитування. Щоб отримати детальну інформацію про послугу, слід зайти на сайт компанії. Якщо виникають питання щодо мікрокредитування, зв’яжіться з менеджером або пошукайте відповіді на сайті у відповідному розділі. З відповідями на типові запитання можна ознайомитися тут і зараз.

Чи можна оформити термінову позику на карту вночі або у вихідний

Хочете отримати гроші в кредит у вихідний день або в нічний час? МФО займається перерахуванням грошей без прив’язки до вихідних або графіком свят. Ми працюємо у позаурочні дні, цілодобово. Подати заявку можна в суботу, неділю, опівночі.

Чи можна взяти більше одного кредиту відразу

Компанія працює з клієнтами на різних умовах. Але є правила, які вважаються загальними. Одне з них: в нашому МФО можна взяти тільки один кредит. Для отримання другої мікропозики, потрібно виплатити попередній борг.

Чи можна отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією

Отримання коштів здійснюється за паспортом, ідентифікаційним кодом, банківській картці. На позики можуть розраховувати всі громадяни України, навіть мають вади в кредитній історії. Ми надаємо кошти без відмови.

Як швидко видають

Компанія застосовує швидку процедуру перерахування грошей. Позичальник не повинен ходити в банк, надавати безліч документів, повідомляти мету використання грошей. На заповнення анкети, аналіз заявки, видачу коштів потрібно не більше 5-7 хвилин.