Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит на 10000 грн без довідки про доходи

 1. Які документи потрібні для отримання позики
 2. Хто може взяти кредит 10000 грн онлайн на карту в Україні
 3. Умови отримання позики від Sos Credit
 4. Алгоритм оформлення онлайн кредиту на 10000 грн
 5. В якому місті можна оформити кредит?
 6. Розрахунок погашення кредиту на 10000 гривень
 7. Популярні питання

Гроші сумою у 10000 грн можуть знадобитися з різних причин.  Наприклад, потрібно сплатити оренду житла, забронювати незаплановану поїздку або зробити дорогий ремонт автомобіля. Трапитися може всяке. Грамотний вихід з даної ситуації — звернення до МФО.  Сервіс SOS CREDIT пропонує отримати кредит на 10000 грн без довідки про доходи за короткий термін і з мінімумом вимог.  Ми на фінансовому ринку вже не перший рік і маємо тисячі задоволених клієнтів, які звертаються до нас повторно і радять своїм близьким.

Які документи потрібні для отримання позики

Щоб взяти кредит на 10000 онлайн на картку в Україні, користувачеві необхідно знати, що від нього можуть вимагати під час оформлення. Основні документи, які знадобляться клієнту сервісу:

 • ідентифікаційний код;
 • посвідчення особи (id-картка або ж паспорт-книжка);
 • банківська картка будь-якого українського банку.

Це максимум, який SOS CREDIT запитує. Вимагати зайвих паперів ніхто не буде.  Позичальникові не знадобиться приносити довідку про доходи або документ про офіційне працевлаштування.

На момент подачі заявки, клієнт повинен бути дорослішим 18-ти років, тобто, ми надаємо послуги навіть людям пенсійного віку. Також знадобиться вільний доступ до Інтернету.

Хто може взяти кредит 10000 грн онлайн на карту в Україні

Завдяки лояльному ставленню сервісу до клієнтів, всі користувачі мають можливість взяти 10000 гривень у кредит без відмови і з високими шансами на схвалення.  Крім середньостатистичного жителя, який має офіційне працевлаштування і може надати довідку про доходи, МФО пропонує отримати позику також:

 • людям на пенсії;
 • учням коледжу чи університету;
 • фрілансерам;
 • батькам у декреті;
 • тимчасово безробітним;
 • без офіційного працевлаштування;
 • без довідки про доходи.

У підсумку, можна відзначити що кожна людина, що доросліша 18-ти років має можливість отримати доступну фінансову допомогу без відмови і всього за 15 хвилин.  Для цього не знадобиться докладати зайвих зусиль і допомоги з боку.

Умови отримання позики від Sos Credit

Порівнюючи організацію SOS Credit з іншими МФО, впадає в око те, що тут клієнт отримує дійсно вигідні умови за кредитом.  Відсоткова ставка досить низька і дозволить не переплачувати, а суму можна обрати за індивідуальним побажанням.

Вікова категорія позичальника від 18-ти років
Комісія від 0,01% 
Максимальна сума першої позики до 10 000 гривень
Максимальна сума повторних позик до 15 000 гривень
Період кредитування до 30-ти днів
Умови термінового кредиту паспорт, код ІПН, картка будь-якого банку
Додаткові документи не потрібні
Способ отримання на картку будь-якого банка
Заявка тільки онлайн

Отримати кошти можна відразу на картку банку, а від людини знадобиться мінімум документів, що полегшує процедуру у кілька разів.

Переваги кредиту

Онлайн-кредит дозволяє отримати позику не виходячи з дому, всього за 15 хвилин.  Серед основних переваг оформлення кредиту онлайн на 10000 грн, можна виділити:

 • Оперативна процедура оформлення.  Процедура займає до 15 хвилин.  Важливо лише заповнити заявку, почекати рішення і отримати потрібну суму на картку.  Довго чекати рішення і перерахування коштів не доведеться, і все завдяки скорингової системи.
 • Мінімальні вимоги.  Позичальнику необхідно надати мінімальну кількість документів: паспорт, ІПН-код, картка банку.  Без довідки з місця роботи.  Без застави та поручителів.
 • Лояльне ставлення. Команда фахівців сервісу відноситься до клієнтів з розумінням, займ схвалюється у 90% випадках, тому кошти зможуть отримати всі бажаючі як: студенти, люди пенсійного віку, жінки у декреті і тд.
 • 24/7. SOS CREDIT працює цілодобово, тому отримати необхідну суму можна у будь-який зручний час, не прив’язуючись до стандартних графіків банківських установ.
 • Перший кредит всього під 0,01%. Таким чином, можна отримати до 10 000 грн на картку всього за кілька хвилин на особисті потреби. За повторного звернення ця сума стає більшою —  до 15 000 грн.

Переваг кредиту досить багато і не кожна МФО України може забезпечити своїх клієнтів подібними. Гроші вдається отримати на лояльних умовах і на будь-які потреби.

Алгоритм оформлення онлайн кредиту на 10000 грн

Щоб оформити швидкий кредит онлайн до 10000 гривень, необхідно пройти кілька кроків:

 1. зареєструватися у Особистому Кабінеті сервісу, прив’язати банківську карту;
 2. заповнити анкету, визначитися із сумою та періодом кредитування;
 3. відправити заявку на перевірку і вивчити кредитний договір;
 4. почекати рішення;
 5. отримати позику на картку.

Процес оформлення простий, людині не доведеться йти до банку, чекати в черзі, заповнювати безліч паперів, а потім ще тривалий час очікувати рішення. Заповнення заявки і реєстрація відніме до 10-хвилин, а остаточний вердикт за заявкою — 5 хвилин.  Гроші будуть перераховані на картку практично миттєво.

Кредит на 10000 грн без довідки про доходи

У якому місті можна оформити кредит?

Отримати кошти у якості позики можна в онлайн-режимі, перебуваючи при цьому в будь-якому місті України. Так як сервіс працює повністю через інтернет, позичальник подає необхідні документи у онлайн-кабінеті і отримує кошти на свою картку.  Позику можна оформити у таких містах як: Київ, Львів, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Одеса та інші. Це можуть бути навіть обласні центри або села.  Важливо лише мати гаджет — мобільний телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер із доступом до мережі.

Розрахунок погашення кредиту на 10000 гривень

Комісія у сервісі становить від 0,01%, тому позичальник має можливість не переплачувати за кредит зайве і отримати позику на вигідних умовах для себе.

Термін Загальна сума Комісія Щомісячний платіж 
7 днів  10 007 гривень 7 гривень 10 007 гривень
15 днів 10 015 гривень 15 гривень 10 015 гривень
20 днів  10 020 гривень 20 гривень 10 020 гривень
30 днів 10 030 гривень 30 гривень 10 030 гривень

Розрахувавши термін і оплату за позикою, можна побачити, що навіть, оформляючи позику на суму в 10 000 грн на 30 днів, потрібно буде сплатити лише 30 гривень комісії, і це невелика сума у порівнянні з тими, що пропонують інші МФО або ж банки.

Популярні питання

Питання, що виникли можна поставити в онлайн-режимі консультанту. Віконце з онлайн-чатом знаходиться на сайті компанії. Також клієнт має можливість поставити питання стосовно оформлення та сплати кредиту за телефоном або, написавши на електронну пошту, Viber.

Кредит на 10000 грн без довідки про доходи

На яку банківську карту можна взяти 10000 грн в кредит?

Позика береться на будь-яку картку українського банку.  Вона повинна мати можливість як прийому коштів, так і сплати, адже у подальшому нею можна буде сплатити кредит через Особистий Кабінет.

В яких випадках можуть відмовити?

Відмовити у видачі позикових коштів можуть, якщо:

 • неправильно вказана інформація;
 • позичальник використовує підроблені документи;
 • у нього є активні кредити.

Тому так важливо бути уважним і звертати увагу на пункти, що вказані вище.

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг?

За несвоєчасної сплати кредиту, як короткострокового, так і довгострокового на людину очікують штрафи, підвищення процентної ставки і пеня, яка з кожним днем ​​буде збільшуватися. Якщо він і далі прийме рішення ігнорувати кредитора, його борг можуть продати третім особам для стягнення. Сервіс може також подати до суду і стягнути борг. У будь-якому випадку, невиплата позики призводить до поганої кредитної історії.

Для уникнення цього краще оформити пролонгацію терміном до 30 днів.

Чи дають 10 тисяч в кредит безробітним?

Кредит на 10 тисяч можна оформити будь-якій повнолітній людині. Сервіс ставиться із розумінням до всіх позичальників, тому фінансову допомогу мають можливість отримати безробітні, люди без офіційного працевлаштування, пенсіонери, студенти, мами в декреті і тд.