Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЩО ТАКЕ ПЕРЕКРЕДИТУВАННЯ І КОЛИ ВОНО НЕОБХІДНЕ?

Займи – це невід’ємна частина сучасного життя. Кожен з нас хоча б раз брав гроші у борг: у друзів, в банку, ломбарді або в іншій фінансовій організації. Українці часто оформлюють житло в іпотеку, отримують кредитні картки, беруть гроші на відпочинок або лікування, купують жаданий гаджет у розстрочку. Займ дає можливість невідкладно отримати потрібну річ. Складнощі виникають, коли у позичальника накопичується кілька займів у різних місцях. У кожному з них існують свої вимоги, нескладно й заплутатися. Перекредитування кредитів дозволяє уникнути прострочення платежів й нарахування пені.

Перекредитування або рефінансування – це оформлення нового займу для закриття теперішнього. Це окрема гілка кредитних продуктів, що відноситься до цільових займів. При оформленні рефінансування укладається договір, де чітко вказано – яка сума піде на погашення кредиту і в якому місці. У чому перевага? Ви отримуєте один кредит для сплати безлічі інших. Крім цього, новий займ можна отримати на більш привабливих умовах, заощадивши на відсотках й комісіях.

Хто і на яких умовах може оформити перекредитування?

При рефінансуванні до позичальника висуваються ті ж критерії, що й при оформленні звичайного кредиту. Це повинен бути повнолітній українець, офіційно працевлаштований з певним робочим стажем та високим рівнем доходу. Обов’язкова умова – гарний кредитний рейтинг й платоспроможність.

Перекредитування кредитів не зможуть оформити ті позичальники, які раніше мали прострочення по оформленим займам.

Що таке перекредитування і коли воно необхідне?

Стандартна схема рефінансування виглядає так:

  • Клієнт йде до банку, що пропонує перекредитування, з документами, що підтверджують його платоспроможність.
  • Позичальник йде до банка-кредитора. Уточнює, чи можна йому достроково сплатити кредит.
  • Клієнт повертається до банку, що рефінансує та укладає новий договір. У більшості випадків банк сам перераховує кошти первинному кредитору та узгоджує з ним усі питання.

Чим відрізняються перекредитування і реструктуризація?

Рефінансування та реструктуризація – це різні поняття. Реструктуризація – це зміна суми кредиту, терміну, рівня відсоткової ставки та інших чинних умов укладеного договору. Позичальник може прийти до банку та скласти заяву, де просить подовжити терміни кредитування. Банк проаналізує прохання та прийме рішення про доцільність реструктуризації цього займу.

Наприкінці клієнт отримує новий графік погашення кредиту, скориговану суму щомісячного платежу, але договір по суті залишається тим же.

Перекредитування – це укладання нового договору. Змінюються учасники з кожного боку, оскільки рефінансування може бути в банку, що оформив початковий кредит або в будь-якому іншому. На жаль, сам банк не часто рефінансує свій кредит – йому це невигідно. Для цього позичальники звертаються до інших кредитних компаній.

Перекредитування кредитів дає можливість:

  • Подовжити термін кредитування;
  • Скоригувати суму щомісячного платежу;
  • Зменшити відсоткову ставку;
  • Консолідувати кілька кредитів в один єдиний.

Що таке перекредитування і коли воно необхідне?

Де можна отримати займ на перекредитування в Україні?

Перекредитування кредитів пропонує багато українських банків. Також оформити нецільовий займ можна у мікрофінансовій організації (МФО). Оскільки банки висувають до майбутніх позичальників величезний перелік вимог, отримати позитивний вердикт досить складно. Радимо звернутися до МФО, де ви з більшою ймовірністю отримаєте необхідну суму.

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0,01%. Постійним позичальникам доступний кредит онлайн на суму до 15 000 гривень. Отримуючи кредит у МФО, вам не доведеться сплачувати комісію за користування послугою, оформлювати страховий поліс й сплачувати за інші банківські послуги. Для зручності розрахунку ви завжди можете скористатися кредитним калькулятором, який розміщено на головній сторінці soscredit.ua.

Підбиваючи підсумок, можна стверджувати, що перекредитування – це оптимальний спосіб, що дозволяє не тільки зменшити відсоткову ставку або поліпшити умови кредитування, а й об’єднати разом кілька займів.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1609 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит