Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
 1. Умови кредитування
 2. Як взяти кредит на карту у Львові
 3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
 4. Як погасити кредит
 5. Популярні питання

Складна фінансова ситуація в країні, безробіття, інфляція та інші економічні фактори впливають на рівень життя населення і іноді єдиний вихід – це взяти кредит у Львові.

Комунальні платежі, витрати на харчування, одяг, побутові потреби «з’їдають» практично весь бюджет. Більшість українців живе від зарплати до зарплати і не в змозі покрити непередбачені витрати. А якщо врахувати, що курс долара постійно зростає? Раптовий ремонт, що вийшла з ладу побутова техніка, непомірні рахунки за комунальні послуги – щоб розрахуватися з цими боргами, багато оформляють кредит на карту у Львові.

Умови кредитування

Вік позичальника Від 18 років
Процентная ставка Від 0%
Максимальна сумма кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики До 5 000 гривень
Срок кредиту До 30 днів
Розгляд заявки До 15 хвилин
Вимоги Паспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання На карту
Додаткові докумени Не вимагаються
Кредитна Будь – яка

 Як взяти кредит на карту у Львові

Кредит у Львові онлайн допомагає закрити проблеми, які потребують вирішення тут і зараз. Наприклад, оплатити оренду квартири, дороге лікування, придбати важливу побутову техніку. Крім того, багато мікрофінансові організації пропонують новим клієнтам оформити позику на вигідних умовах.

У компанії SOS CREDIT кожен позичальник, який вперше подає заявку на оформлення позики, може отримати до 5 000 гривень на термін до 30 днів. Ідеальний спосіб оперативно вирішити гострі фінансові проблеми і познайомитися з сервісом. Постійні клієнти можуть заощадити до 50% на відсотках по кредиту, використовуючи промокодом. До речі, таких умов вам не запропонують ні в одному банку. Як їх отримати? Підписатися на офіційну сторінку компанії в Facebook або Instagram, де ви зможете ознайомитися з новими вигідними пропозиціями.

Кредит онлайн у Львові

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Переваги кредитування в компанії SOS CREDIT очевидні:

 1. Чудовий сервіс. Процедура отримання кредиту інтуїтивно зрозуміла як на мобільній версії сайту, так і на деськтопной.
 2. Вигідні умови. У нас ви зможете отримати позику від 0%. Це означає, що ви заощадите в будь-якому випадку.
 3. Швидкість операцій. Подача заявки не займе більше 15 хвилин, а видача коштів відбувається практично миттєво після схвалення заявки.

Як погасити кредит

Що робити, якщо ви не встигаєте погасити кредит онлайн? Чи не панікувати і оформити пролонгацію. Ця послуга дозволить продовжити термін кредитування на 7,15 або 30 днів і уникнути прострочень. Подайте заявку і отримаєте гроші в кредит у Львові на найвигідніших умовах!

Завдяки тому, що наш сервіс цілодобовий, ви можете здійснити оплату в Особистому Кабінеті. Також є можливість здійснити погашення через термінал, відділення банку або Укрпошти.

Кредит онлайн у Львові

Популярні питання

Місто Львів – унікальне місце в Україні. Саме тому ми пропонуємо найкращі умови кредитування тим, хто в ньому проживає. Отримайте відповіді на найпоширеніші питання і поспішіть отримати кредит через інтернет.

Хто може взяти гроші в кредит у Львові?

 • які досягли 18-ти років
 • клієнти з будь-кредитною історією
 • пенсіонери
 • студенти
 •  мами в декреті
 • без довідки про офіційне працевлаштування

Як бачите ми не обмежуємо клієнтів нашого МФО.

Що потрібно для оформлення кредиту

Приготуйте паспорт і ІПН, пристрій зі стабільним доступом в інтернет, а також кілька хвилин свого часу. Виберіть на кредитному калькуляторі необхідну суму і термін і заповніть заявку.

Які вимоги до позичальників

Вимоги мінімальні: можливість дотримуватися умов кредитного договору, наявність необхідних документів і проживання на території України.

Що потрібно, щоб отримати кредит у Львові без відмови

Хочете оформити гроші в борг на місяць? Ми можемо запропонувати кредит до 30 днів з наступним продовженням. Тим більше, за статистикою видача відбувається 80% наших клієнтів.

Отримати кредит