Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Хмельницькому

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Як отримати кредит онлайн в Хмельницькому
 3. Переваги кредитів від SOS CREDIT
 4. Як закрити кредит онлайн
 5. Популярні питання

З 90-х років це місто представляє собою один з найбільших центрів ринкової торгівлі в країні. Також люди тут працюють на заводах машинобудівної, металообробної, харчової та легкої промисловості. Але навіть це не може гарантувати їм високий дохід, який у повній мірі здатний забезпечити фінансові потреби жителів міста.

Отримати кредит в банку не так легко, тому що для цього потрібно мати стабільний дохід, заставу, надати поручителів, які підтвердять вашу платоспроможність. На це витрачається багато сил та часу, тому куди вигідніше оформити заявку у мікрофінансовій організації, де можуть швидко та без всього зайвого надати кредит онлайн в Хмельницькому.

Взяти кредит онлайн в Хмельницькому на будь-які потреби:

 1. квартиру;
 2. авто;
 3. нерухомість;
 4. обладнання.

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Вік клієнтів 18-90 років
Подача заявки онлайн, на сайті
Новим клієнтам надається 500 грн – 10 000 грн
Повторним клієнтам надається 500 грн – 15 000 грн
Ставка (у відсотках) от 0,01% до 3%
Документи для подачі заявки паспорт громадянина України чи id-картка, ІПН
Термін кредитування 7, 15, 30 днів
Продовження терміну кредитування можливо за допомогою пролонгації на 7, 15, 30 днів 
Перерахування коштів на картку клієнта банку
Довідка з місця роботи не запитується
Кількість поручителів поручителі не запитуються
Розгляд заявки 5-10 хвилин — для нових клієнтів;

практично миттєво — для повторних

Як отримати кредит онлайн в Хмельницькому

Вся процедура відбувається на сайті компанії SOS CREDIT. Вам потрібно відкрити головну сторінку та скористатися Кредитним Калькулятором, який без вашої участі розрахує, яку суму у підсумку вам потрібно буде повернути. Мається на увазі — з відсотками, ніяких прихованих комісій. Далі він переведе вас до створення Особистого Кабінету і там ви вказуєте всю інформацію, яку він запитує. Робіть це уважно. тому що можна вказати неправильно 1 букву — і наша скорингова система відмовить у заявці. Після заповнення Особистого Кабінету прочитайте від початку і до кінця договір, поставте свій електронний підпис та почекайте відповідь. Її ви точно не прогавите, так як ми надсилаємо її на телефон, на e-mail та вказуємо в Особистому Кабінеті. Якщо все добре і система дала згоду, щоб ви могли взяти гроші в кредит в Хмельницькому від SOS CREDIT, то тоді ми перерахуємо їх на вашу картку вже незабаром.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

 1. взяти кредит в Хмельницькому завдяки нашій компанії можна без приїзду в одне з відділень. Все робиться по інтернету — на сайті;
 2. ніяких довідок з місця роботи, про склад сім’ї і тд;
 3. перший кредит під мінімальний відсоток — 0,01%;
 4. постійні акції та розіграші, в яких можна отримати цінні призи;
 5. скорингова система, за допомогою якої рішення приймається за лічені хвилини;
 6. пролонгація;
 7. цілодобове кредитування.

Кредит онлайн в Хмельницькому

Як закрити кредит онлайн

Все просто. Якщо перед вами знаходиться гаджет, то закрити кредит можна на сайті SOS CREDIT. Без входу в Особистий Кабінет або із входом — вирішувати вам. Якщо обираєте перший варіант, то тоді потрібно залогінитися, якщо ж другий, то справа вгорі на головній сторінці є спеціальна кнопка “Сплатити” для цього. Тиснете на неї і прямуєте кроками, які вона запропонує.

Можна скористатися послугами будь-якого банку України або Укрпошти. Вам потрібно підійти до касира, дати йому реквізити для сплати, повну суму по кредиту та комісію за послуги, яку він скаже.

Або ж скористайтеся терміналом. Зараз вони є у будь-якому ТРЦ, ТЦ і навіть звичайному магазині. Вам потрібно мати при собі реквізити, гроші для оплати кредиту і для оплати комісії за послуги терміналу.

Найзручніше платити через сайт, тому що тоді ви зможете повернути гроші в кредит в Хмельницькому за кілька хвилин і без зайвих грошей, на відміну від інших способів, які проводять оплату за 3 дні.

Популярні питання

Радимо зв’язуватися зі службою підтримки у такому випадку. Її працівники швидко приймають та якісно обробляють запити від клієнтів.

Що робити при заборгованості

Аби вона не виникала, необхідно проводити оплату не пізніше, ніж за 3 дні до завершення надання послуг компанією. Якщо ж ви розумієте, що погашення кредиту не вийде вчасно, то скористайтеся пролонгацією. Активуйте її самі в Особистому Кабінеті або зв’яжіться зі службою підтримки. Активація пролонгації відбувається не раніше і не пізніше 3 днів до кінця терміну.

Кредит онлайн в Хмельницькому

Яку суму можна взяти кредит

Розраховуйте на суму 500-10 000 грн, якщо це ваш перший кредит в SOS CREDIT. І на 500-15 000 грн, якщо ви — наш постійний клієнт.

Чи дають кредит пенсіонерам

Так. Наше МФО працює з пенсіонерами, мамами у декреті, інвалідами, безробітними, людьми з поганою кредитною історією, військовим.

З якого віку можна взяти кредит

Ми даємо мікропозику громадянам від 18 років — це важлива умова.