Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн в Миколаєві

 1. Умови видачі кредиту
 2. Як взяти кредит на карту в Миколаєві
 3. Особливості онлайн кредитування
 4. Переваги співпраці з SOS CREDIT
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Щоб взяти кредит онлайн в Миколаєві, можна не звертатися в банківські фінансові установи. Сьогодні цими питаннями займаються МФО. Умови, розроблені в таких організаціях, вигідні всім, хто має потребу в невеликій грошовій сумі. Для отримання коштів не потрібні довідки і гарантії, які надаються банкам.

Умови видачі кредиту

Наша мікрофінансова організація розробила привабливі для користувачів умови і простий порядок отримання позик.

Вік клієнтів Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від нуля відсотків
Максимальний розмір кредиту 15 000 гривень
Розмір першої позики До 3-5 тисяч гривень
Термін погашення боргу До 30 днів
Розгляд запиту Миттєво, інколи до 20 хвилин
Базові вимоги Громадянство України, податковий код, паспорт
Спосіб отримання грошей На банківську картку
Додаткові дані Без інформації про прибутки та інших довідок
Кредитна історія Можливе отримання коштів з негативною кредитною історією

Очевидно, кредит на карту в Миколаєві взяти не складно, швидко, без клопоту.

Як взяти кредит на карту в Миколаєві

Ми дбаємо про своїх клієнтів. У нас вони можуть отримати гроші терміново, максимально комфортно, безпечно. Все, що необхідно мати користувачеві – це підключення до інтернету. Він заходить на наш сайт і заповнює коротку анкету онлайн. Перелік документів, які потрібно мати при собі, складається з двох пунктів: це паспорт, а також ідентифікаційний код. Позичальник повинен мати пластикову картку і мобільний телефон. Він самостійно визначає суму кредиту в рамках запропонованих правил.

Після оформлення заявки і відправки на розгляд, менеджер швидко обробить її, і вона буде схвалена. Найчастіше це займає до 15 хвилин. Кошти відразу ж будуть зараховані на карту. Зверніть увагу, що гроші в кредит в Миколаєві зможе взяти кожна людина. Наша компанія оформляє кредити для:

 • Підприємців
 • Студентів
 • Пенсіонерів
 • Військових
 •  Безробітних

Особливості онлайн кредитування

Для оформлення кредиту не потрібно виходити з дому, відвідувати відділення фінансової установи, готувати пакет документів. Не вимагається також застава, поручителі, страховка. На сайті позичальника користувач відправляє тільки заявку, що заповнюється електронним способом.

Клієнту не потрібно вистоювати довгі черги. Сидячи зручно в кріслі, він спокійно познайомиться з умовами кредитування та вибере відповідний варіант. Як тільки заявка буде схвалена, на карту надійдуть гроші. Взяти кредит в Миколаєві дистанційно – це розумне рішення для того, хто має потребу в невеликій сумі на нетривалий час.

Кредит онлайн в Миколаєві

Переваги співпраці з SOS CREDIT

Наше МФО завжди тримає руку на пульсі фінансових новин. Ми пропонуємо нові, вигідні для користувачів, технології видачі позик. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 • Швидке заповнення заяви і відправлення її за допомогою інтернету. Довгі спілкування з банківськими працівниками виключаються.
 • Доступність мікрозайму для громадян всіх категорій. Компанія не вимагає довідок про доходи.
 • Для отримання грошей досить паспорта, коду з податкової інспекції, банківської карти і телефону.
 • Ми лояльно ставимося до історії кредитування користувачів нашого сайту.
 • Графік роботи у нас цілодобовий. Звернутися можна вночі, у святкові та вихідні дні.
 • Плюсом також є висока швидкість обслуговування. Клієнти чекають отримання коштів лише кілька хвилин. Погасивши борги, можна відразу замовити нову позику.

Як повернути гроші

Після закінчення терміну кредиту, гроші потрібно повернути. Передбачено кілька варіантів для повернення коштів. Переказ можна здійснити в касі будь-якого банку, надавши платіжні реквізити касиру. Також, операцію можна провести за допомогою платіжного терміналу, вказавши номер договору, суму поповнення.

Застосовується з цією метою також інтернет-банкінг, до якого прив’язана платіжна карта клієнта. Для перекладу вводяться реквізити позичальника, номер договору, сума поповнення. Крім того, віддати борги зручно на нашому сайті в Особистому кабінеті. Для цього слід натиснути на відповідну кнопку на екрані.

Кредит онлайн в Миколаєві

Популярні питання

В більшості випадків не виникає ніяких труднощів, щоб клієнт зміг отримати мікрозайм. Вся процедура займає не більше 7-15 хвилин. Управляти позикою зручно в онлайн – режимі. На всі ваші запитання дадуть відповідь менеджери або їх можна знайти в розділі «Питання та відповіді». Найпопулярніші з них представлені нижче.

Хто може отримати гроші в кредит в Миколаєві

До нас може звернутися будь-який громадянин, який досягнув повноліття. Ми працюємо з усіма категоріями громадян, включаючи безробітних, студентів, людей, які працюють неофіційно, пенсіонерів. Нам не важливо знати статус клієнта, компанія дбає про те, щоб він зміг вирішити свої фінансові проблеми.

Причини відмов

Позитивні рішення нашою компанією приймаються більш ніж в 98% звернень. Ми не обслуговуємо іноземних громадян, жителів України без паспортів. Відмова може бути пов’язаний з неточними даними, які завідомо неправдиво вказані в анкетній формі. Шанси на отримання коштів підвищуються, якщо користувач вичерпно і детально заповнив анкету.

Чи можна отримати кредит з поганою кредитною історією

У житті бувають такі ситуації, які не дозволяють вчасно погасити позику. Несплата в установлений час негативно відбивається на історії особи, яка позичає гроші. При таких обставинах в банках позика не дається. Наша компанія видає кошти користувачам з негативною кредитною історією. Адже швидка позика дає можливість віддати попередні борги, поліпшивши тим самим кредитну історію.

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Щоб уникнути проблем, слід повідомити компанії про неможливість погашення боргу у встановлений час. Менеджери пропонують таким клієнтам оформлення пролонгації зі збільшенням ставки по заборгованості.

Якщо ж ухилення від сплати умисне, борги будуть стягуватися через суд. Інформація також передається в кредитне бюро. Це погано вплине на репутацію клієнта.