Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн у Дніпрі

 1. Переваги кредитування з SOS CREDIT
 2. У чому ж наші переваги?
 3. Умови отримання кредиту
 4. Як взяти кредит онлайн на карту в Дніпропетровську?
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Дніпро – красиве місто України зі своїми перевагами, особливостями і спокусами. Кредит в Дніпрі онлайн можна знайти практично на кожному кроці. На жаль, не всі здатні жити за коштами, без позик і боргів. Одна справа – взяти кошти на найнеобхідніше і віддати їх в обумовлені терміни. Зовсім інша – бездумно брати гроші на будь-які примхи, не гасити позику вчасно і збирати борги. Природно, краще, коли у вас є невеликий депозит або заощадження, але, якщо ви все ж вирішили отримати кредит онлайн на карту в Дніпропетровську, варто визначити для себе надійний МФО.

Кредит онлайн у Дніпрі

Переваги кредитування з SOS CREDIT

Компанія SOS CREDIT представлена ​​на ринку фінансових послуг близько 5 років. Понад 100 000 клієнтів щороку позичають і погашають кредити на нашому сайті. Адже кредитування через інтернет це не тільки зручно, але й надійно.

У чому ж наші переваги?

 1. Хороша репутація, яку можуть підтвердити наші постійні клієнти. Хочете взяти кредит в Дніпрі? Ознайомтеся з відгуками на нашому сайті і подавайте заявку!
 2. Якісне обслуговування позичальників. Наш сервіс цілодобовий, тому не варто переживати про час кредитування. Ви можете взяти позику в будь-який час дня і ночі.
 3. Відсутність комісії за оформлення. Ми опрацюємо вашу заявку абсолютно безкоштовно і в найкоротші терміни.

Умови отримання кредиту

Вік позичальника Від 18 років
Процентна ставка Від 0%
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики До 5 000 гривень
Термін кредиту До 30 днів
Розгляд заявки До 15 хвилин
Вимоги Паспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання На карту
Додаткові документи Без довідки про доходи
Кредитна історія Не обов’язкова

Як взяти кредит онлайн на карту в Дніпропетровську?

Грошові кредити затребувані серед українців. Прогрес, який торкнувся всіх сфер життя людини, дозволяє нам подати заявку з будь-якої точки України і отримати гроші на карту за 20-30 хвилин. Зробити це можна в будь-який день і будь-який час доби, оскільки багато фінансових організацій функціонують цілодобово і без вихідних. Наприклад, компанія SOS CREDIT працює 24/7 і пропонує новим клієнтам кредити від 0%.

Гроші в кредит в Дніпрі можуть оформити:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • безробітні;
 • військові;
 • Мами в декреті.

Як повернути гроші

Щоб погасити кредитні зобов’язання, знадобиться зовсім небагато: знати номер свого договору і суму погашення. Далі, виберіть зручний спосіб погашення: Особистий Кабінет, термінал, банківське відділення, відділення Укрпошти. Тепер залишиться тільки перерахувати кошти.

Кредит онлайн у Дніпрі

Популярні питання

Клієнти, які хочуть взяти кредит на карту в Дніпрі часто задають питання. Ми постаралися відповісти на найпоширеніші з них.

Чи можна взяти кредит в Дніпрі без довідки про доходи

Довідка про доходи не входить до переліку документів, необхідних для подачі заявки. Тому не варто витрачати час на її оформлення.

Скільки часу займе отримання кредиту

Отримання займе до 15 хвилин, а перерахування на карту відбувається моментально після узгодження заявки і підписання договору.

Чи реально отримати кредит на карту в Дніпрі з поганою кредитною історією

Ваш кредитний рейтинг не грає великої ролі, особливо якщо ви дотримуєтеся всі пункти кредитного договору. Всі випадки розглядаються індивідуально, тому варто подати заявку щоб дізнатися можливість кредитування.

Основні вимоги для оформлення кредиту

Щоб оформити кредит, вам знадобиться тільки підготувати всі документи і подати заявку на нашому сайті. Пам’ятайте, якщо ви припускаєте, що не зможете вчасно повернути гроші – оформіть пролонгацію. Продовження кредиту дозволить уникнути підвищеного відсотка і зростання боргу в майбутньому.