Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Павлограді

 1. Умови видачі кредиту
 2. Переваги кредитів в МФО перед банківськими позиками
 3. Як взяти кредит на карту в Павлограді
 4. Переваги кредитування в сервісі SOS CREDIT
 5. Як повертати кредит
 6. Популярні питання

Якщо терміново потрібно вирішити фінансові проблеми, можна оформити кредит онлайн в Павлограді. Це не займе багато часу. Такий вид кредитування не передбачає звернення до банку. Умови мікрокредитування вигідні для клієнтів.

У наш час в Україні такий вид отримання позики через інтернет на пластикову карту стає все популярнішим. Серед користувачів студенти, пенсіонери, військові, безробітні та інші категорії населення. У МФО звертається багато молоді. Адже у позичальника з’являється реальний шанс для вирішення проблемних питань.

Умови видачі кредиту

Причин для оформлення позики може виникнути чимало. Кредит на карту в Павлограді оформляють, коли затримується зарплата, потрібно відремонтувати побутову техніку або житло, терміново потрібні кошти на лікування. Деякі беруть гроші на організацію урочистостей, на шопінг, на туристичну поїздку. МФО надає позики на привабливих умовах.

Вік Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від 0,01%
Максимальний розмір позики 15 000 гривень
Сума першої позики До 3-5 тисяч гривень
Термін повернення До 1 місяця
Розгляд запиту Миттєво, до 15-20 хвилин
Базові вимоги Українське громадянство, податковий код, паспорт
Спосіб отримання коштів На банківську карту
Додаткові документи Без довідок про прибутки
Кредитна історія Можна отримати гроші з негативною історією

Переваги кредитів в МФО перед банківськими позиками

Сьогодні фінансові проблеми можна вирішувати всупереч бюрократичній системі, яка часто діє в банківських установах. У відділеннях створюються довгі черги, працівники банків задають клієнтам безліч запитань, вимагають від них немало документів. Велика частина громадян не працевлаштована офіційно, тому довідку з місця роботи і про доходи надати не може. Така категорія населення завжди отримує в банках відмову.

Мікрофінансові ж компанії надають клієнту дуже зручні умови. Отримати гроші в кредит в Павлограді можна дистанційно. Відбувається це швидко, за кілька хвилин. Вимоги до користувачів мінімальні. Їм не потрібно підтверджувати своє працевлаштування, надавати поручителів і заставу немає необхідності. Додаткові комісії з них не беруться. Види кредитування привабливі для клієнтів. Пропозиції по кредитах:

 • цілодобово
 • з поганою кредитною історією
 • без відсотків
 • швидкий кредит
 • без застави

Як взяти кредит на карту в Павлограді

Оформлення в МФО позики – це швидкий і простий процес. Клієнтові потрібно зайти на сайт компанії, заповнити електронну форму заявки, внести дані паспорта, позначити податковий код, вказати номер свого мобільного телефону і пластикової карти. Співробітники мікрокредитної організації швидко оброблять надану інформацію.

Після схвалення заяви, сервіс відразу ж надсилає гроші на карту. Одержувач може витрачати їх на свій розсуд. Ніяких перевірок і звітів позикодавцям надсилати не потрібно.

Кредит онлайн в Павлограді

Переваги кредитування в сервісі SOS CREDIT

Наша компанія забезпечує швидке отримання коштів, при цьому не вимагає надання цілого пакету документів. Повнолітні українські громадяни отримують позички без вказівки свого статусу, без урахування їх виду зайнятості, без довідок про доходи. Наші послуги доступні практично у всіх українських містах. Тому, взяти кредит в Павлограді не складе ніяких труднощів. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 • У нас зручний і доступний інтерфейс сервісу. Він полегшує проведення операції.
 • Ми швидко обслуговуємо клієнтів. Працюємо цілодобово, у вихідні та святкові дні.
 • Нас не цікавить, куди користувач витратить кошти. Ми просто допомагаємо йому вирішити фінансові проблеми.
 • На нашому сайті встановлений онлайн-калькулятор. Тут можна розрахувати період, суму позики, підрахувати відсотки.
 • Служба підтримки готова консультувати будь-якого користувача в будь-який час.

Курс нашої компанії – постійне надання допомоги клієнтам, яким потрібно вирішити фінансові проблеми.

Як повертати кредит

Важливо, своєчасно повернути борги позикодавців. Це можна зробити в касі будь-якого банку, але кошти дійдуть до адресата через 2-3 дні. Тому, вибравши такий спосіб погашення боргу, відправляйте гроші заздалегідь. Переказати кошти можна за допомогою терміналу, вказавши потрібну інформацію одержувача.

Найзручніша технологія для повернення позики – це сервіс для переказу коштів на сайті займопозичальника. Там можна провести операцію швидко, без жодних комісій, з комфортом. При погашенні боргу вчасно клієнт створює собі позитивну кредитну історію, при якій можна розраховувати на лояльне ставлення і знижки.

Кредит онлайн в Павлограді

Популярні питання

Якщо вам не до душі біганина по кабінетах і марна трата часу, звертайтеся в нашу мікрокредитну організацію. Ми гарантуємо швидке дистанційне оформлення позики в зручний час. Наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Які документи потрібні для отримання кредиту в Павлограді

Щоб отримати кошти, користувачам потрібно мати паспорт громадянина України, податковий код, активний мобільний телефон, пластикові картки будь-якого банку і доступ до інтернету.

Як довго розглядається заявка

На розгляд заяви потрібно небагато часу. Якщо клієнт звертається вперше, то процедура займе від 15 до 20 хвилин. При повторних зверненнях питання вирішується через 5-7 хвилин.

На яку суму можна оформити кредит

Мінімальний розмір першої позики – до 3-5 тисяч гривень. Максимальна сума, яку видає наша компанія клієнтам – 15 000 гривень.

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Коли спливають терміни виплати боргу, а грошей немає, найголовніше вчасно звернутися до позикодавців і попросити пролонгацію боргу. Ми лояльно ставимося до своїх клієнтів, оформляємо відстрочки по платежах. Це не псує їх кредитну історію. Продовження терміну повернення коштів – це додатковий шанс на погашення боргу.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.