Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн в Житомирі

 1. Умови видачі кредиту в Житомирі
 2. Як взяти кредит в Житомирі
 3. Способи отримання грошей
 4. Переваги онлайн-кредитування
 5. Чому варто взяти кредит саме у нас
 6. Як повернути кредит без прострочень
 7. Популярні питання

Сучасний ритм життя прискорюється щодня. Нові технології постійно впроваджують всі сфери життєдіяльності людини. Сферу кредитування вони також не оминули. Все більше українців шукають, де можна оформити кредит онлайн в Житомирі максимально швидко. Люди цінують свій час і мріють максимально спростити процес кредитування, їм не треба очікувати рішення фінустанови кілька днів.

Багато кредиторів йдуть назустріч побажанням позичальників і намагаються запропонувати сервіси, які дозволять отримати кредит онлайн на карту в Житомирі без зайвих витрат сил і часу. Але чи дійсно ці продукти настільки ефективні? І де можна отримати позику максимально швидко?

Умови видачі кредиту в Житомирі

Вік громадян Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках, комісія Від нуля відсотків
Максимальна сума кредиту 15 000 гривень
Перший кредит До 10 000 гривень
Термін До 30 днів
Розгляд заяви До 15-25 хвилин
Основні вимоги Громадянство України, ідентифікаційний код, паспорт
Отримання На картку
Додаткові умови Без документів про доходи
Історія позичальника Можливе отримання коштів з поганою кредитною історією

Як взяти кредит в Житомирі

Що таке швидкий кредит? Це такий вид кредиту, який кожен повнолітній позичальник може отримати за короткий термін, в ідеалі – за 1 день. Багато банків підхопили цю тенденцію, і стали пропонувати кредитні програми без затягування часу на вивчення заявки. Найчастіше мова йде про невеликі суми, оскільки за півгодини ні одна банківська установа не погодить кредит на кілька сотень або тисяч гривень без повноцінного пакету документів, що підтверджує вашу платоспроможність.

Особливості швидкого банківського кредитування:

 • Позичальника можуть зобов’язати оформити комплексне страхування.
 • У деяких випадках обробка заявки може тривати кілька днів.
 • Для підстраховки банки вимагають довідку про доходи або платоспроможного поручителя.
 • Як бачите, «швидким» такий кредит можна назвати лише умовно. Дійсно швидко оформити позику можна в магазинах електроніки. Мрієте про новий телевізорі, а грошей немає? В цьому випадку споживчий кредит можуть оформити відразу в торговій точці.

Способи отримання грошей

Способи отримання бувають різними. Якщо мова йде про отримання займу в мікрофінансовій організації, то часто кошти приходять на карту онлайн. Якщо у компанії є фізичні відділення, то готівку можна отримати в ньому. У тих, хто планує отримати кредит на карту в Житомирі є вибір!

Якщо брати гроші в борг, то потрібне особисте відвідування банку. А як бути, якщо сьогодні вихідний і фінорганізація не працює, або вам потрібні гроші пізно вночі? У вас просто може не бути бажання виходити з дому в погану погоду. Сучасні технології допоможуть в цьому!

Кредит онлайн в Житомирі

Переваги онлайн-кредитування

У чому переваги онлайн-кредитування?

 • Швидкість отримання грошей на карту. Найчастіше гроші опиняються у вас на рахунку протягом 5 хвилин після схвалення заявки;
 • Можливість оформити пролонгацію. Якщо у вас виникнуть труднощі з тим, щоб повернути гроші, ви завжди можете оформити пролонгацію;
 • Низька процентна ставка. Ми пропонуємо оформити позику від 0%. Це означає, що ви максимально заощадите на відсотках по кредиту.

Чому варто взяти кредит саме у нас

Ми пропонуємо взяти кредит в Житомирі швидко і без зайвої тяганини. Вся справа в тому, що послуга доступна вам 24 години на добу і 7 днів на тиждень без вихідних та свят. Багато наших клієнтів користуються цим щоб зробити своє життя максимально комфортним.

Оформити кредит в Житомирі можна на:

 • комп’ютер;
 • весілля;
 • квартиру;
 • машину;
 • ремонт;
 • Подорожі та відпочинок.

Як повернути кредит без прострочень

Щоб здійснити погашення, вам потрібно скористатися одним з наших варіантів:

 • Здійснити переказ через термінал;
 • Скористатися банківським відділенням;
 • Завітати до відділення Укрпошти;
 • Переказати гроші через Особистий Кабінет.

Найшвидший і зручний спосіб – скористатися Особистим Кабінетом на нашому сайті. Що стосується валюти, повернення відбувається в гривнях.

Кредит онлайн в Житомирі

Популярні питання

Інформація про послугу на нашому сайті подається максимально повно. Нижче ви зможете прочитати відповіді на найпопулярніші питання.

Основні вимоги для оформлення кредиту

В Україні вимоги до позичальника SOS CREDIT є наступними: щоб взяти кредит через інтернет необхідний паспорт, ІПН. Також варто враховувати, що позичальник повинен бути повнолітнім.

Як швидко гроші надходять на карту

У нашому фінансовій установі для надходження грошей на карту потрібно всього лише 5 хвилин. Вам залишиться тільки перевести в готівку гроші в найближчому банкоматі і зробити покупку.

Чи можна взяти кредит без прописки в паспорті

Прописка в паспорті – це не обов’язкова умова для обслуговування в нашому МФО. Досить паспортних даних, в рідкісних випадках потрібні копії документа. Мати високий кредитний рейтинг не обов’язково.

На яку суму можна отримати кредит на карту в Житомирі

Максимальна сума для перших клієнтів 5 000 гривень, а мінімальна – 500 гривень. Для постійних клієнтів надаємо знижки і промокоди. Нагадуємо, що наш сервіс цілодобовий, ви зможете отримати гроші в будь-який час дня і ночі.