Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн в Івано-Франківську

 1. Умови видачі кредиту
 2. Як взяти кредит в Івано-Франківську
 3. Гроші в кредит в Івано-Франківську
 4. Як сплатити кредит
 5. Популярні питання

Сьогодні взяти кредит в Івано-Франківську — це доступна для всіх процедура. Вона вже не є нововведенням. Мікрофінансове кредитування відноситься до швидких та простих операцій. Будь-який громадянин України, котрий потребує грошей, може отримати кошти. Головна відмінність це те, що для оформлення позики не знадобляться документи, які зазвичай потрібні у банку.

Фінансові послуги надаються МФО. У нашої організації високий рейтинг, оскільки ми швидко перевіряємо заявки. Поручителі, безліч різних довідок, запорука, контакти колег і родичів клієнтів нас не цікавлять. Тому, до нас звертаються у разі несподіваних медичних витрат, термінових ремонтів, придбання побутової техніки, а також плати за навчання, погашення комунальних боргів. За статистикою, більшість користувачів звертаються, якщо у них з’являються насущні проблеми. 

У яких випадках можна оформити кредит: 

 • немає часу на відвідування банку і очікування результатів; 
 • гроші потрібні терміново; 
 • банк відмовив в отриманні кредиту. 

Крім того, такий кредитний ринок привабливий для підприємців та бізнесменів.

Умови видачі кредиту

Якщо треба вирішити фінансові проблеми терміново, візьміть кредит онлайн в Івано-Франківську. Жодне банківське відділення не зможе видати гроші швидше, ніж МФО. Онлайн позики часто направляють на купівлю ліків, беруть у борг до заробітної плати, на святкування урочистих подій. Основні умови співпраці з SOS CREDIT:

Вік позичальника Від 18 років
Ставка в процентах Від  нуля відсотків
Розмір максимальної суми Від 15 000 гривень
Розмір першої позики До 7 тисяч гривень
Термін До 30 днів
Час розгляду заявки Миттєво, до 25 хвилин
Основні вимоги Громадянство України, податковий код, паспорт
Технологія отримання На карту
Додаткова інформація Без надання документів про доходи
Історія позичальника Допускається погана кредитна історія

Як взяти кредит в Івано-Франківську

Щоб отримати гроші в кредит в Івано-Франківську, клієнт повинен мати українське громадянство і паспорт, постійну реєстрацію в податковій службі, а також можливість виходу в Інтернет. Йому знадобиться мобільний телефон, діюча пластикова карта. Процедура отримання мікрокредиту дуже проста. Позичальникові треба буде пройти декілька етапів, щоб гроші були перераховані на його карту.

Процедура отримання мікрокредиту дуже проста. Позичальникові треба буде пройти декілька етапів, щоб гроші були перераховані на його карту.

Спершу необхідно визначиться, яка сума потрібна. Потім заповнити невелику форму, що запропонована на нашому сайті, вказавши телефон, прізвище, ім’я, по батькові. Після відправлення заявки чекати припаде недовго. Як правило, це займе декілька хвилин. При позитивній відповіді, яка буває у більшості випадків, перераховані на карту засоби можна відразу витрачати на власний розсуд.

Кредит онлайн в Івано-Франківську

Переваги співпраці з SOS CREDIT

Серед безлічі плюсів співпраці з нами, виділяються особливі переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT: 

 1. Процедура отримання коштів проходить швидко, легко, просто. Не потрібні документи про доходи клієнта. 
 2. Мінімум бюрократичної тяганини. Ми не перевіряємо, чи є у користувача заставне майно або поручителі. 
 3. Економна витрата особистого часу. Схвалення заяви разом з його оформленням займе не більше 10-15 хвилин. 
 4. Більшість заявок схвалюються. Якщо говорити про відсоток схвалених заяв, то він дуже високий. 
 5. Вигідна, лояльна, гнучка політика компанії. У нас широкий вибір пропозицій.

Варто відмітити демократичність при оформленні мікрокредитів. Засоби отримують навіть ті клієнти, у яких кредитна репутація знаходиться в неідеальному порядку.

Гроші в кредит в Івано-Франківську

МФО надає швидку позику, і тому йому віддає перевагу все більше користувачів. Подання заяви в режимі онлайн — це зручно, оскільки все відбувається вдома. Люди з фінансовими проблемами зможуть отримати гроші за короткий термін. Заявником може бути приватна особа, котра досягла повноліття.

Розрахунок позики зручно робити на кредитному калькуляторі. Онлайн можна розрахувати суму і терміни. Користувачі, що зареєстровані на сайті, мають свій кабінет. Там можна у будь-який час доби оформити запит на кредитування. Не треба чекати відкриття банківської установи або закінчення перерви на обід. Наш МФО завжди працює цілодобово, в режимі 24/7.

Як сплатити кредит

Отриманий кредит на карту в Івано-Франківську треба вчасно повернути. 

 1. Для цього можна скористатися найближчим терміналом. Зазвичай вони встановлюються у великих супермаркетах, в поштових відділеннях, торгових мережах. 
 2. Якщо такий спосіб незручний, позичальник може зайти у відділення будь-якого банку, де через касу зробити переклад. Врахуйте, що гроші надійдуть на рахунок позиконадавача через 2-3 дні. 
 3. Зручно сплатити борг за допомогою нашого сайту. Ходити нікуди не треба. Можна в домашніх умовах відправити борг на рахунок компанії. 

Якщо своєчасне погашення неможливе, про це треба повідомити МФО і попросити продовження термінів повернення засобів. Для цього позичальник приймає рішення про пролонгацію боргу. Важливо, аби компанія зафіксувала реакцію боржника, у протилежному випадку будуть застосовані штрафні санкції. Погашення заборгованості в строк формує позитивну кредитну історію. Це підвищує кредитоспроможність в майбутньому. 

Кредит онлайн в Івано-Франківську

Популярні питання

Чим же швидкі позики відрізняються від звичайних позик? Які умови їх отримання? Ці та інші питання часто хвилюють користувачів. Від відповідей на них залежатиме, чи братиме людина у борг або піде шукати допомоги у сусідів та знайомих. Цікавість до цих питань зрозуміла, адже кожному хочеться швидко усунути свої фінансові труднощі. Нижче представляємо детальну інформацію на питання, що часто ставляться. 

Вимоги для оформлення кредиту

До клієнтів, які збираються взяти у борг, висуваються такі вимоги:

 • Він має бути громадянином України з постійною реєстрацією і можливістю підтвердити свою особу; 
 • Його вік – від 18 років; 
 • Позичальник повинен мати права для підписання Договору про позику; 
 • У клієнта має бути активний номер мобільного телефону; 
 • Користувач повинен мати ІПН, присвоєний податковою службою;
 • Наявність у нього пластикової картки будь-якого банку.

Чи реально отримати кредит без довідки про доходи

Нас не цікавить, де працює позичальник, чи працює він офіційно або отримує зарплату в конверті. Ми співпрацюємо із безробітними клієнтами. Нам не потрібні документи про доходи. Ми видаємо кошти, аби клієнт міг вирішити свої фінансові проблеми. 

Як швидко проходить оформлення кредиту

Процедура займає мало часу. Оформлення заявки, схвалення її та перерахування коштів на карту відбувається за декілька хвилин. Найчастіше витрачається від 15 до 20 хвилин, якщо клієнт бере гроші вперше. Ще менше часу буде потрібно тим, хто вже співпрацював із нашою компанією. У такій ситуації знадобиться не більше 3-5 хвилин.

У яких випадках можуть відмовити

Кредитна політика нашої компанії така, що ми не висуваємо особливі вимоги до позичальників. Анкети нових клієнтів перевіряються швидко. Але, МФО може відмовити заявникові, якщо у нього є декілька непогашених кредитів в інших компаніях. Також, відповідь може бути негативною, коли форма заяви заповнена не повністю або інформація, що вказана в анкеті, недостовірна.