Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Херсоні

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Як взяти кредит онлайн в Херсоні
 3. Переваги кредитування онлайн
 4. Повернути кредит можна кількома способами
 5. Популярні питання

Маєте наміри оформити кредит онлайн в Херсоні? У нашій компанії мікрокредит замовити дуже просто. Процедура не займе багато часу. Тепер не потрібно чекати, поки виплатять заробітну плату і з’являться фінансові можливості. Проблеми можна вирішувати відразу після отримання грошей на карту. Можна взяти кредит онлайн в Херсоні на будь-які цілі:

 • покупку квартири
 • на погашення боргу
 • розвиток бізнесу
 •  покупку ділянки

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Вік отримувача кредиту Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від нуля відсотків
Максимальний розмір кредиту 15 000 гривень
Сума першого займу До 3-5 тисяч гривень
Термін повернення До 30 календарних днів
Розгляд замовлення Миттєво, до 15-25 хвилин
Базові вимоги Громадянство України, ІПН, паспорт
Отримання коштів На банківську картку
Додатковий пакет документів Довідка про прибутки не вимагається
Кредитна історія Можливе отримання коштів з негативною кредитною історією

 Кредитування в SOS CREDIT вигідне для клієнтів. У компанії хороша репутація і високий рейтинг.

Як взяти кредит онлайн в Херсоні

Щоб взяти кредит в Херсоні, не потрібні поручителі, застава майна, довідки про доходи. МФО не цікавиться такими даними. Ми видаємо кошти всім, хто їх потребує. З документів користувачеві необхідно мати паспорт, податковий код. У нього має бути українське громадянство. Клієнту буде потрібна активна банківська карта, мобільний телефон і доступ до інтернету.

У відвідуванні кредитного відділення банку немає необхідності. Заявка оформляється на сайті в онлайн режимі і відправляється позикодавцеві. Договір про співпрацю підписується в електронному вигляді. Таке дистанційне обслуговування дуже зручне. Через декілька хвилин заяву буде схвалено, і гроші надійдуть на карту клієнта.

Кредит онлайн в Херсоні

Переваги кредитування онлайн

Кредитні кошти легко і просто отримати. Гроші в кредит в Херсоні беруть багато жителів міста. Такий фінансовий інструмент став звичним для багатьох українців, бо він має багато плюсів. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 • Доступність мікредитів. Кошти можуть отримати всі категорії населення, незалежно від доходів.
 • Цілодобовий режим роботи МФО – 24/7. Ми обслуговуємо клієнтів у вихідні та святкові дні, вдень і вночі.
 • Заповнення онлайн-анкети, прийняття рішення, зарахування коштів займає всього декілька хвилин.
 • Заявка надсилається зі смартфона, ноутбука, планшета. Наша компанія має зручний сайт.
 • Негативна кредитна історія перешкодою не стане. Навпаки, МФО дає можливість виправити неідеальну історію. Своєчасне внесення визначеної суми боргу – це збільшення шансів на повернення довіри до клієнта.

Повернути кредит можна кількома способами

Взяти кредит онлайн в Херсоні так само просто, як і сплатити борги. Сьогодні існує чимало способів повернення грошей кредитору. Можна скористатися банківськими послугами, де в касі оформити переведення. Повернути кошти можна за допомогою терміналу, заповнивши запропоновану форму.

Найшвидшим, легким, доступним способом сплати є повернення грошей в онлайн-режимі. Для цього потрібно увійти в свій особистий кабінет на сайті компанії і зробити переказ. Комісія за послугу на користувача не нараховується. Якщо виникли проблеми зі сплатою боргу, потрібно оформити пролонгацію, щоб не зіпсувати кредитну історію.

Кредит онлайн в Херсоні

Популярні питання

Дистанційні кредити на сьогоднішній день істотно спростили рішення невеликих фінансових проблем українських громадян. Наша компанія постійно вдосконалює умови співпраці в інтересах клієнтів. Ознайомитися з нововведеннями і відповідями на типові запитання можна на сайті.

Чи всім дають кредити

Одержувачем може бути будь-який повнолітній громадянин України. Нам не важливо, працює він чи ні, оформлений офіційно або отримує зарплату в конверті. Гроші видаються пенсіонерам, студентам, безробітним, військовим, домогосподаркам і іншим категоріям населення.

Що знадобитися, щоб взяти гроші в кредит в Херсоні

Щоб оформити заявку потрібно мати паспорт, податковий код. В електронній анкеті слід вказати свої контакти, серію і номер документа, що посвідчує особу, податковий код, номер телефону. Для отримання коштів потрібен картковий рахунок, куди після схвалення заяви надійдуть гроші.

Чи можна взяти кредит без довідки про доходи

Ми не цікавимося доходами клієнтів, не вимагаємо довідок і поручителів, заставного майна, документального підтвердження з місця роботи. SOS CREDIT просто допомагає вирішувати фінансові проблеми всім, хто до нас звертається.

 Хто може отримати гроші на карту від SOS CREDIT

Кошти може отримати будь-який повнолітній чоловік, який має українське громадянство. У нього повинен бути паспорт, податковий код, активна банківська карта і телефон. Гроші видаються людям не залежно від їх соціального статусу, місця роботи, доходів.